Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament     Orizont
6
10

Vând apartament Orizont

Apartament decomandat Suprafața 57.36 m.p 2 camere 1bucatarie 1baie 1 hol 2 balcoane (1 închis) Faianță și gresie Parchet Centrala cu condensare Senzor de gaze Calorifere Uși lemn Usa metalica Izolație interioara și pereți rigips Apa și canalizare Curent Gaze Cablu și internet Acoperis cu ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere, complet mobilat și utilat, ideal locuință sau business
5

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Lehliu-Gară, într-o zonă foarte bine poziționată, în apropiere de primărie, parc (aprox. 10 m), biserică, spital și magazinul Profi. Apartamentul are o suprafață de aproximativ 37 mp și este situat la parter, fiind potrivit atât ...

1757 EUR/m2 | 37 m2

Lehliu Gara, Calarasi

Urgent  Apartament  cu 3 camere decomandat  , Str.Alexandru  Iliescu  et4  17

Urgent Apartament cu 3 camere decomandat , Str.Alexandru Iliescu et4

Vând apartament cu 3 camere decomandat

706 EUR/m2 | 68 m2

Oltenita, Calarasi

Vând garsonieră in Călărași
10
2

Vând garsonieră in Călărași

Vând garsonieră in Călărași. Zona orizont etaj 4 . Complet mobilată

1414 EUR/m2 | 29 m2

Calarasi, Calarasi

Vând Apartament 3 camere,zona Orizont
5
4

Vând Apartament 3 camere,zona Orizont

Zona Orizont str. Crisana, et. 4, 68 mp, ACOPERIS, pozitie N-S, izolat ext, usa met, AC 24000 BTU, centrala, balcon inchis termopan,eficient energetic, CF si Intab. PRET : 60000 Euro , negociabil.

882 EUR/m2 | 68 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Vand ap.2 camere semidecomandat
9
3

Vand ap.2 camere semidecomandat

Vand ap. 2 camere semidecomandat, mobilat, bl. N7, sc.1. Ap. are gresie, faianta, termopan, aer conditionat, usa metalica. Blocul este situat pe strada Aleea Centralei, in spatele magazinului Profi de la 5 Calarasi. Pretul e negociabil.

550 EUR/m2 | 40 m2

5%2bCalarasi, Calarasi, Calarasi

Vand apartament 2 camere, etaj 3
13
4

Vand apartament 2 camere, etaj 3

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3, pe mijloc, zona centrala, situat la 2 strazi de Piata Big, langa scoala nr 11. Apartamentul are o suprafata utila de 58,23 mp, este placat interior si exterior, se vinde complet mobilat, baia este refacuta in intregime in anul 2023, utilata modern, detine ...

1319 EUR/m2 | 58 m2

Calarasi, Calarasi

Vand apartament 2 camere, etaj 3
3
3

Vand apartament 2 camere, etaj 3

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 3, pe mijloc, zona centrala, situat la 2 strazi de Piata Big, langa scoala nr 11. Apartamentul are o suprafata utila de 58,23 mp, este placat interior si exterior, se vinde complet mobilat, baia este refacuta in intregime in anul 2023, utilata modern, detine ...

1259 EUR/m2 | 58 m2

Calarasi, Calarasi

Schimb garsoniera cu teren 1

Schimb garsoniera cu teren

schimb garsoniera cu teren intavilan sau extravilan .ASTEPT OFERTE! garsoniera se afla in zona buna.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere de vanzare
7

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament 3 camere complet renovat | Etaj 1 | Lângă școală Nicolae Titulescu Nr 5 si Gradinita Step by Step. Detalii tehnice: Suprafață utilă: 59,48 mp Compartimentare: semidecomandat, luminos și foarte bine optimizat Etaj: 1 bloc solid, curat și bine întreținut --- Modernizare și dotări: Renovat ...

1900 EUR/m2 | 60 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Apartament de vânzare 3camere
2
7

Apartament de vânzare 3camere

De vânzare apartament 3camere, 72mp, situat la parter, în Oltenița, jud Călărași, str Mihai Eminescu. Curat,izolat termic exterior, îmbunătățiri: gresie, faianță, parchet, uși și ferestre termopan, obloane exterior, ușă metalică la intrare, centrală termică, bucătărie spațioasă, baie plus wc de serviciu, ...

972 EUR/m2 | 72 m2

Oltenita, Calarasi

De vânzare apartament 3camere situat în Oltenița, str Mihai Eminescu
2
6

De vânzare apartament 3camere , 72mp, Oltenița, jud Călărași, str Mihai Eminescu, parter. Renovat, centrală termica, uși, ferestre termopan, obloane exterior, gresie, faianță, parchet. Bucătărie spațioasă, baie +wc de serviciu. Se accepta si prin programul "Prima casă"Alte detalii la nr de tel

972 EUR/m2 | 72 m2

Oltenita, Calarasi

Apartament
10
1

Apartament

apartament cu 3 camere , 68,91 m2 decomandat , etaj 3 , Str Cornișei , bl E21, lângă parcul Năvodari , și parcul cel nou ,, DE PE LAC "

1284 EUR/m2 | 69 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Vând apartament în rate!
8

Vând apartament în rate!

Vând apartament compus din; sufragerie, dormitor hol, bucătărie și baie, are 50 mp, are nevoie de renovare. Este situat lângă Scoala 5, într-un bloc cu zece nivele la ultimul etaj, cu lift funcțional. Prețul este de 32000 euro la plata cash. Se poate plăti si in rate pe 2 ani, dar prețul va crește ...

457 EUR/m2 | 70 m2

Calarasi, Calarasi

De vânzare apartament 2 camere în Călărași
9
8

De vânzare apartament 2 camere în Călărași

De vânzare apartament cu 2 camere, mobilat,locuibil,etaj 3 10, lift nou funcțional, termoizolat la exterior, gaze, centrala proprie, electrocasnice

843 EUR/m2 | 51 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare.
5
12

Apartament de vanzare.

Apartament semidecomandat,doua camere,etaj 4,zona Orizont(piata Big).

1010 EUR/m2 | 50 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Vând în rate apartament! 9

Vând în rate apartament!

Vând apartament compus din; sufragerie, dormitor hol, bucătărie, baie și balcon. Apartamentul are 50 mp , are nevoie de renovare și este situat în Călărași, strada Baraganului, bloc L 35, etaj 10, lift funcțional. Prețul este 32000 euro la plata cash . Prețul se poate plăti si in rate pe 2 ani , dar ...

390 EUR/m2 | 82 m2

Calarasi, Calarasi

 Calarasi apartament 2 camere de vanzare 4

Calarasi apartament 2 camere de vanzare

2 camere, decomandat, stare foarte buna, et.4, 2 balcoane inchise, 3 debarale, pod propriu, mobilat complet, centrala pe gaz proprie, aer conditionat, apometre, parchet, gresie, faianta, usa metalica, scara curata, liber, curat, vecini buni. Situat in zona Orizont. In apropiere scoala, piata, bazar, ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi
9
1

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

vînd apartament 2 camere
5

vînd apartament 2 camere

de vînzare ap 2 camere cu centrala propie zugrăvit balcon închis gresie faianță uși schimbate geamuri PVC cu patru camere se vinde mobilat

1351 EUR/m2 | 51 m2

2 Moldoveni, Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere, doua bai, Oltenita, central
7
4

Apartament 3 camere, doua bai, Oltenita, central

Vand apartament 3 camere partial reamenajat, semidecomandat, etaj 3 din 4, centrala termica, 2 bai, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, vedere pe doua laturi, aer conditionat, instalatie termica schimbata. Strada Alexandru Iliescu nr. 19, in apropiere de parc.

789 EUR/m2 | 76 m2

Central, Oltenita, Calarasi

Vand apartament 3 camere   Central, Oltenița   Foarte spațios, ideal pentru tineri și familii
6
1

Vand apartament 3 camere Central, Oltenița Foarte spațios, ideal pentru tineri și familii

DETALII: Apartament 3 camere, 65 mp, etaj 4, situat chiar în centrul orașului, într-o zonă curată și liniștită, cu vecini linistiti si civilizați. Locuință foarte spațioasă, cu bucătărie mare, perfectă pentru o familie tânără sau pentru cine vrea confort și acces rapid la tot. AVANTAJE: Toate actele ...

969 EUR/m2 | 65 m2

Central, Oltenita, Calarasi

Apartament doua camere
5
4

Apartament doua camere

Vand apartament cu doua camere, strada Flacara, etaj 3, vis a vis de Casa de Pensii, suprafata totala 59 m. p. Mai multe detalii la telefon. Pretul este negociabil.

1068 EUR/m2 | 59 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vânzare
10
8

Apartament de vânzare

Apartamentul este situat în Strada Aleea Centralei nr 6 Bloc N7 Scara 1 etaj 3.Apartamentul are toate utilitățile și recent s-au făcut următoarele investiții:Aer condiționat nou ,centrală pe gaz nouă, Termopane noi,ușă metalică ,cabină de duș Este situat într-o zonă foarte bună ...

1065 EUR/m2 | 31 m2

Calarasi, Calarasi

Garsoniera de vanzare
6
4

Garsoniera de vanzare

Vând garsoniera pe strada Mircea Eliade nr.163A bloc union sc.A etajul 3. Preț fix 17000 mii nu se negociază

810 EUR/m2 | 21 m2

Oltenita, Calarasi

Vanzare apartament cu 2 camere in Calarasi ,jud.Calarasi
20
18

Vanzare apartament cu 2 camere in Calarasi ,jud.Calarasi

Se vinde apartament cu 2 camere in Calarasi ,str.Musetelului,zona 2 Moldoveni,Peny.2 ,biserica de lemn.Reconditionat ,instalatie electrica noua,centrala,parquet,usi din lemn si metalica la intrare,acoperis din tabla galvanizata,mobila noua cu certificat de garantie .Pret accesibil 50.000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere Oltenița jud Călărași
10
3

Apartament 2 camere Oltenița jud Călărași

Zonă centrală, liniștită, bloc din cărămidă. Mobilat și utilat complet( exact ca in poze).Izolatie interior,exterior, exterior decorativa de 10 cm. Centrală proprie, AC, gresie, faianță, parchet, termopan, storuri la geam din aluminiu, uşă metalică la intrare. Acte la zi( fara datorii).

979 EUR/m2 | 48 m2

Central, Oltenita, Calarasi

Apartament 3 camere etaj4 4
9

Apartament 3 camere etaj4 4

Apartament 3 camere etajul 4 4. Apartamentul are acoperis, fara probleme de infiltratii, este izolat termic, la exterior si interior, tamplarie PVC cu sticla tripan, centrala proprie si aer conditionat. Apartament decomandat, dispune de doua balcoane inchise, doua bai, camera tehnica. Se vinde complet ...

1256 EUR/m2 | 78 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere semidecomandat   Zona 5 Călărași
8
1

Apartament 2 camere semidecomandat Zona 5 Călărași

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona centrală, pe Strada Flacăra, Zona 5 Calarasi. ( Magnolia ) Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, este situat la etajul 3 din 4 și beneficiază de un balcon spațios, ideal pentru relaxare sau depozitare. Este dotat ...

1302 EUR/m2 | 53 m2

5%2bCalarasi, Calarasi, Calarasi

Vind garsoniera oltenita
7
2

Vind garsoniera oltenita

Vind garsoniera decomandata situata in orasul Oltenita.str.Mihai Eminescu.nr.20..sc.b..et.1..ap.13.judetul Calarasi.Este mobilata si utilata ..si se vinde exact ca si in foto..cu izolatie exterioara si centrala termica..plus asigurare si are conditionat..Se situeaza la 5minute de Lidl..are ca si suprafata ...