Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.
8
2

Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.

Apartamentul este in Baile Herculane, vizavi de podul IGO. Este format din 2 camere (living + 1 dormitoar) hol, o baie si boxa (la subsolul blocului). Apartamentul este proaspat renovat in stil modern, totul e nou in el, (nu s-a locuit in el deloc dupa renovare) si se vinde cu tot cu mobilier si electrocasnice. Este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona pieței
6
6

Apartament 2 camere zona pieței

Propietar,vand apartament decomandat compus din 2 camere, hol, baie, bucatarie, balcon situat la etajul 3 in statiunea Baile Herculane, judetul Caras- Severin. Apartamentul este renovat modern cu finisaje de calitate. Are urmatoarele imbunatairi: usa intrare schimbata, geamuri termopan, instalatie electrica ...

1052 EUR/m2 | 58 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament Baile Herculane
6
1

Apartament Baile Herculane

Propietar,vand apartament compus din 2 camere, hol, baie, bucatarie, balcon situat la etajul 1 in statiunea Baile Herculane, judetul Caras- Severin. Apartamentul este renovat modern cu finisaje de calitate. Are urmatoarele imbunatairi: usa intrare schimbata, geamuri termopan, instalatie electrica noua, ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament 2 camere Parter Băile Herculane
8
5

Apartament 2 camere Parter Băile Herculane

Propietar,vand apartament compus din 2 camere, hol, baie, bucatarie, balcon situat la parter in statiunea Baile Herculane, judetul Caras- Severin. Apartamentul este renovat modern cu finisaje de calitate. Are urmatoarele imbunatairi: usa intrare schimbata, geamuri termopan, instalatie electrica noua, ...

1356 EUR/m2 | 45 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vând apartament nou în Splai Sebeș, zonă rezidențială, complet mobilat, utilat cu aer condiționat
8
2

Ofer spre vânzare apartament cu balcon, două camere decomandat in Caransebes, Strada Splaiul Sebeșului, zona foarte frumoasă și liniștită, între Timiș și Sebeș. În apartament totul este nou începând cu mobila, paturile, centrala cu calorifere și terminând cu electrocasnicele: frigider mare ,aragaz și ...

1019 EUR/m2 | 52 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament Renovat PREMIUM recent 2 camere
22
3

Apartament Renovat PREMIUM recent 2 camere

Apartament recent renovat Premium cu 2 camere în Oravița, zona Gării, situat la Parter într-un bloc cu 4 etaje, posibilitate de închiriere pentru birouri. Pentru renovarea apartamentului s-au folosit doar materiale premium, este izolat cu vata bazaltica pe interior, geamuri tripan, iar instalația electrica ...

988 EUR/m2 | 40 m2

Oravita, Caras-Severin

Apartament 2 camere
8
3

Apartament 2 camere

Persoana fizica vand apartament 2 camere, etaj 2 4, confort 1 semidecomandat, etaj 2, Micro 1. Se vinde complet mobilat, utilat. Bloc izolat Centrala termica vechime 2 ani, instalație oe cupru. Geamuri termopan Zona linistită. Lângă grădinița Riki Priki si creșa nou construita. Loc de parcare Preț ...

850 EUR/m2 | 60 m2

Micro%2bI, Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu două camere
1
1

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu 2 camere, decomandat,etajul 4 , în zona fabricii de pâine ,aproape de ștrand Versay, zona hotelurilor preț 50 000 euro.negociabil

962 EUR/m2 | 52 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament 2 camere! 58.000 euro!
7

Apartament 2 camere! 58.000 euro!

Apartament 2 camere decomandat parter! Renovat,mobilat,geamuri termopan,centrala termica gaz,gresie,faianta,parchet,izolatie termica! Nu necesita imbunatatiri! (MOBILAT - mobila realizata pe comanda) ) zona NORD! (Al. Narciselor)

1074 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament, 2 camere de vanzare
10
1

Apartament, 2 camere de vanzare

Vand apartament cu 2 camere in Caransebes, cartier Pipirig, strada George Buitu, etaj 2, compus din bucatarie open space, dormitor, living, balcon inchis. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dupa cum se vede in imagini. bucataria dispune de o plita pe gaz incorporata, cuptor electric incorporat, ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere
7
12

Vând apartament 2 camere

Se vinde urgent apartament 2 camere,etc 4,bloc izolat ,parțial mobilat.

490 EUR/m2 | 48 m2

Oravita, Caras-Severin

Vanzare apartament cu 2 camere in Moldova Noua
10

Vanzare apartament cu 2 camere in Moldova Noua

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu bucatarie, baie si balcon deschis, mobilat si utilat, cu suprafata de aproximativ 55 mp, la etajul 2, blocul 47, in localitatea Moldova Noua, Orasul Nou. Apartamentul se vinde complet mobilat. Pret usor negociabil: 36000 Euro.

655 EUR/m2 | 55 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Oravita, Apt. 3 Cam. ETAJ 4. Proprietar
6
2

Oravita, Apt. 3 Cam. ETAJ 4. Proprietar

Vand apartament cu 3 camere in Oravita, str.Zona Garii, etj.4. Apartamentul are geamuri termopan, spatios, balcon, urmeaza sa fie reabilitat termic, parchet, boiler la baie, usa intrare schimbata. Pretul negociabil

367 EUR/m2 | 60 m2

Oravita, Caras-Severin

Vând garsoniera
5
6

Vând garsoniera

Centrală, aer condiționat, podele, gresie, faianță......

934 EUR/m2 | 32 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament 1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere etajul 2 in fața gării Topleț suprafață utilă 54m

370 EUR/m2 | 54 m2

Toplet, Caras-Severin

Apartament 3 camere de vanzare resita
5

Apartament 3 camere de vanzare resita

OCAZIE!!! APARTAMENT PENTRU INVESTITIE! Necesita renovare!! Proprietar vand apartament cu 3 camere semidecomandat, cf2, et3 4, 52mp, baie, bucatarie, camara, balcon deschis. Apartamentul este situat intre blocuri, ferit de circulatia de la drumul principal, la 2minute de gradinita, 5-7minute de Carefour ...

958 EUR/m2 | 48 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Apartament de vanzare
3
4

Apartament de vanzare

Doua camere, baie , bucatarie Parter 38 m Centrala

116 EUR/m2 | 38 m2

Bocsa, Caras-Severin

Proprietar vând partament cu 2 camere
7
3

Proprietar vând partament cu 2 camere

Proprietar vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat în Reșița, str. Țarcului, et.2. Blocul este izolat termic, apartamentul este cu vedre spre Parcul Tricolorului. Dotări: centrală termică pe gaz, plită, cuptor, frigider, climă, mașină de spălat rufe, Tv, etc. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

apartament de vânzare 2 camere semi decomandat
8
3

apartament de vânzare 2 camere semi decomandat

Apartament semidecomandat cu două camere etaj 4 în zona pipirig strada aleea rapsodiei oraș caransebes încălzire centralizată proprie

1019 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

De vânzare apartament 2 camere
5
3

De vânzare apartament 2 camere

De vânzare, apartament 2 camere, decomandat, 53mp utili, etaj 4 4, bloc acoperit, izolat termic interior, mobilat, utilat, centrala proprie, zona Calea Caransebesului, Reșița. Preț 50000 euro. Ocupabil imediat.

943 EUR/m2 | 53 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea