Promovat
Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte
10
1

Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte

Apartament de 3 camere, semidecomandata, situat în Băile Herculane, cu vedere deschisă către munte perfect pentru relaxare sau închiriere în regim Airbnb. 50 mp utili, compartimentare eficientă Etaj 3 4, zonă liniștită și centrală Living luminos + 2 dormitoare Balcon cu vedere frumoasă Se vinde mobilat ...

998 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
5
5

Apartament de vanzare

Apartamentul se află pe strada Fagarasului bl.24 Sc.F .Pt.mai.multe.detalii sunati la nr.de telefon

839 EUR/m2 | 56 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament de vânzare Caransebes
6
2

Apartament de vânzare Caransebes

Apartament de vânzare în Caransebeș, Aleea Liliacului la parter. Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere, 2 băi ( cu scurgere separată) , 2 balcoane, bucătărie spatioasa cu debara, hol mare și boxă la subsol. Suprafața este de 85 m pătrați.Pret 80000 euro.

941 EUR/m2 | 85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Imobil în perfecta stare de funcționare cu toate utilitățile incluse centrala proprie geamuri termopan bloc anvelopat termic la parter în Resita.

1316 EUR/m2 | 19 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Garsonieră - Mobilată Utilată   Reșița
1
104

Garsonieră - Mobilată Utilată Reșița

De vanzare , garsonieră, etaj intermediar Compusă din bucătărie, baie, cameră, balcon Mobilă și electrocasnice incluse in preț. Geamuri termopan Faianta si gresie Usa metalica Uși de interior noi Podele laminate Contorizare utilități Centrală termică Calorifere noi ACTE LA ZI

810 EUR/m2 | 29 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Apartamentul se afla in zona Intim,are 2 camere nedecomandate,baie cu vana ,încălzire pe gaz cu convector,boiler electric de 80 Litri,uși interioare noi,ușa exterioara noua,bucătărie utilată cu mobilă pe comanda,aragaz cu senzor grade,frigider mare cu congelator nou,pat dormitor cu saltea Memory,birou ...

805 EUR/m2 | 41 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Garsoniera 31 mp Resita
5
1

Vând Garsoniera 31 mp Resita

Vând Garsoniera decomandata, Aleea Tineretului, Reșița. Mai multe detalii în privat.

1065 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament,3 camere,Bl F3 Sc A,Et 3
3
3

Vand apartament,3 camere,Bl F3 Sc A,Et 3

Apartamentul se vinde mobilat

600 EUR/m2 | 50 m2

Oravita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3 camere in Oravita 22

Vând apartament cu 3 camere in Oravita

Vind apartament cu 3 camere decomandate in Oravița, situat la intrare in oraș dinspre Timisoara,are 2bai ,2balcoane vedere spre sosea 3 apartamente pe nivel..I sau montat geamuri termopan noi sau ras pereții pina la beton si i sa refăcut instalație electrica noua este pregătit pentru renovare.,merita ...

330 EUR/m2 | 97 m2

Oravita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere 6

Apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în apropiere de fosta unitate militară. Apartamentul este situat la etajul 2, iar blocul a fost renovat în totalitate, fiind montat inclusiv aparat de aer condiționat. Necesită renovare.

500 EUR/m2 | 50 m2

Oravita, Caras-Severin

Apartament de vanzare
6
1

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere decomandat et.3 cartier balta sarata mobilat partial, geamuri termopan, centrala proprie , izolat termic, acoperis nou. Pret 38000 Euro negogiabil info.

585 EUR/m2 | 65 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament
5
4

Vând apartament

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat mobilat fară electrocasnice , etajul 1 situat in Băile Herculane

1161 EUR/m2 | 56 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere
11
3

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere.Calea Caransebesului bl.13, etaj 3 ,centrală,aer condiționat,bloc izolat termic.

831 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA
1
55

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA

Apartament 3 camere, confort 1 semidecomandat . Suprafața construită 75 MP. Etaj 1 Zonă foarte bună. Mobilat și utilat Instalații electrice și sanitare noi. Izolat termic, Încălzire proprie cu centrală termică, calorifere noi, instalație pe cupru. aerisire baie cu geam Gresie, faianță, podele ...

900 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

De vanzare-Apartament 3 camere, 75, 37 mp,
7
9

De vanzare-Apartament 3 camere, 75, 37 mp,

Apartament 3 camere, 75, 37 mp, zona Micro I langa parc, comfort I, semidecomandat. Apartamentul se afla la et.9, acoperisul a fost recent renovat, nu sunt probleme. Apartamentul este compus din 3 camere spatioase, bucatarie, camara, debara, vestibul, doua balcoane(toate ferestrele au vederea in ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Micro I, Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea