Promovat
Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte
10
1

Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte

Apartament de 3 camere, semidecomandata, situat în Băile Herculane, cu vedere deschisă către munte perfect pentru relaxare sau închiriere în regim Airbnb. 50 mp utili, compartimentare eficientă Etaj 3 4, zonă liniștită și centrală Living luminos + 2 dormitoare Balcon cu vedere frumoasă Se vinde mobilat ...

998 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Reșița
10
2

Apartament 3 camere Reșița

Vând apartament 3 camere, confort 1, la et. 3 din 4, zona Micro II - Spitalul Județean, mobilat, dotat, cu centrală termică, termopan, bloc izolat termic.

974 EUR/m2 | 78 m2

Govândari, Resita, Caras-Severin

Vand Garsoniera 25mp, Pipirig-Sala Polivalenta Pret 29.000 Euro
5
2

Vand Garsoniera confort 1, 25mp, etaj4, in Pipirig, langa Sala Polivalenta, la mai putin de 5 min de mers pe jos de Lidl si Kaufland. Utilitati: *Gaz, curent *Incalzire, centrala termica (centrala este veche dar functioneaza). *Geamuri termopan *Rulouri exterioare *Parchet laminat in camera si bucatarie *Gresie ...

1160 EUR/m2 | 25 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament,3 camere,Govandari
9
3

Apartament,3 camere,Govandari

Vând apartament,Conf.1,Semidecomandat Suprafața de 75 mp. Bloc de 4 etaje cu acoperiș foarte bine întreținut. Etajul 4 Detine 3 camere,bucătărie,debara,2 coridoare, baie și un balcon. Centrala termica proprie. Complet închis cu termopane. Parchet peste tot, bine întreținut. Apartament în condiție foarte ...

800 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu două camere
1
1

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu 2 camere, decomandat,etajul 4 , în zona fabricii de pâine ,aproape de ștrand Versay, zona hotelurilor preț 50 000 euro.negociabil

962 EUR/m2 | 52 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vând apartament 4 camere
5

Vând apartament 4 camere

Vând apartament 4 camere 2 băi 2 balcoane Et 2 Micro 4 lângă parcul siderurgistului centrală termică ,termopane str. Gurghiului Bl 1 sc E. nu este pe colț decomandat confort 1.

890 EUR/m2 | 100 m2

Micro IV, Resita, Caras-Severin

Garsoniera Calea Caransebesului
8
12

Garsoniera Calea Caransebesului

Garsoniera curata bine intretinuta si aerisita mobilata si utilata partial.Detine usi noi de calitate termopane maro,centrala termica noua prin condensare.Se afla la etajul 3 si este decomandata.(La camine)

839 EUR/m2 | 28 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Aprtament 4 Camere decomandat Etaj 1 Reșița
10
5

Aprtament 4 Camere decomandat Etaj 1 Reșița

Vând apartament 4 camere decomandat la etajul 1 în bloc de 4 etaje în Municipiul Reșița, vis a vis Poliția Municipiului Reșița. Apartament izolat exterior cu geamuri termopan, două băi, centrală termică proprie, Apartamentul se vinde mobilat. Preț Negociabil. Telefon

800 EUR/m2 | 100 m2

Resita, Caras-Severin

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Vanzare apartament cu 2 camere in Moldova Noua
10

Vanzare apartament cu 2 camere in Moldova Noua

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu bucatarie, baie si balcon deschis, mobilat si utilat, cu suprafata de aproximativ 55 mp, la etajul 2, blocul 47, in localitatea Moldova Noua, Orasul Nou. Apartamentul se vinde complet mobilat. Pret usor negociabil: 36000 Euro.

655 EUR/m2 | 55 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Apartament de vânzare
1
3

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare în loc.Bozovici jud.CS : 3 camere , decomandat, centrala proprie pe lemne, 2 băi ,balcon închis în termopan. Relații la nr. de telefon .

200 EUR/m2 | 160 m2

Bozovici, Caras-Severin

Vând apartament 1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere etajul 2 in fața gării Topleț suprafață utilă 54m

370 EUR/m2 | 54 m2

Toplet, Caras-Severin

Vând apartament
9
3

Vând apartament

Apartament 3 camere, cf. 2 semidecomandat, etaj 4 4, lângă Piața Nord,

703 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

De vanzare Apartament 4 camere, Caransebes
10
4

De vanzare Apartament 4 camere, Caransebes

SE VINDE Apartament in Caransebes, zona Pipirig, 4 camere, 2 bai, etaj 3 din 4 , 72 mp, decomandat. Apartamentul dispune de: - 3 dormitoare - un living spatios - 2 bai - un dormitor are si o camera de depozitare - apartamentul dispune de toate utilitatile (gaz,apa,curent) - centrala proprie pe gaz In ...

1042 EUR/m2 | 72 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Apartament 3 camere de vanzare resita
5

Apartament 3 camere de vanzare resita

OCAZIE!!! APARTAMENT PENTRU INVESTITIE! Necesita renovare!! Proprietar vand apartament cu 3 camere semidecomandat, cf2, et3 4, 52mp, baie, bucatarie, camara, balcon deschis. Apartamentul este situat intre blocuri, ferit de circulatia de la drumul principal, la 2minute de gradinita, 5-7minute de Carefour ...

958 EUR/m2 | 48 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Apartament de vanzare
3
4

Apartament de vanzare

Doua camere, baie , bucatarie Parter 38 m Centrala

116 EUR/m2 | 38 m2

Bocsa, Caras-Severin

Apartament 2 camere, 73 m2
6
1

Apartament 2 camere, 73 m2

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă, de 73mp, la et 3 3,în Caransebeș, cartier Pipirig ( bl aviatorilor). Apartamentul este dispus astfel:sufragerie mare(35mp),un dormitor (15mp),două holuri, bucătărie (10mp),baie, debara. Facilități:geamuri termopan, centrala ...

918 EUR/m2 | 73 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 3 camere,Resita 2

Apartament 3 camere,Resita

Apartament 3 camere,confort 3,aproximativ 48 mp,etajul 1 din 4, situat in Resita,aleea Tusnad, langa gradinita,scoala si liceu. Are usa metalica la intrare,termopane la camere si centrala termica. Pentru ca nu a fost locuit o perioada necesita debarasare,curatenie si renovare care in cazul unei intelegeri ...

8 EUR/m2 | 4,756 m2

Micro II, Resita, Caras-Severin

Proprietar vând partament cu 2 camere
7
3

Proprietar vând partament cu 2 camere

Proprietar vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat în Reșița, str. Țarcului, et.2. Blocul este izolat termic, apartamentul este cu vedre spre Parcul Tricolorului. Dotări: centrală termică pe gaz, plită, cuptor, frigider, climă, mașină de spălat rufe, Tv, etc. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

apartament de vânzare 2 camere semi decomandat
8
3

apartament de vânzare 2 camere semi decomandat

Apartament semidecomandat cu două camere etaj 4 în zona pipirig strada aleea rapsodiei oraș caransebes încălzire centralizată proprie

1019 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

De vânzare apartament 2 camere
5
3

De vânzare apartament 2 camere

De vânzare, apartament 2 camere, decomandat, 53mp utili, etaj 4 4, bloc acoperit, izolat termic interior, mobilat, utilat, centrala proprie, zona Calea Caransebesului, Reșița. Preț 50000 euro. Ocupabil imediat.

943 EUR/m2 | 53 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea