vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.
8
2

Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.

Apartamentul este in Baile Herculane, vizavi de podul IGO. Este format din 2 camere (living + 1 dormitoar) hol, o baie si boxa (la subsolul blocului). Apartamentul este proaspat renovat in stil modern, totul e nou in el, (nu s-a locuit in el deloc dupa renovare) si se vinde cu tot cu mobilier si electrocasnice. Este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud
10
3

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud

Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat în Reșița, strada G.A. Petculescu nr. 1, într-un bloc mic și liniștit cu doar 4 etaje, în imediata apropiere de Tribunal și centrul orașului. Apartamentul este foarte luminos, având vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală ...

1039 EUR/m2 | 76 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Proprietar vând apartament 3 camere parter Caransebeș
10
2

Proprietar vând apartament 3 camere parter Caransebeș

Vând apartament cu 3 camere în Caransebeș, parter. Tel. Descriere: Suprafața: 70,77mp Decomandat Baie Bucătărie Termopane Centrală Rulouri Uși schimbate Gresie și faianță 2 Dormitore Sufragerie Debara Hol Posibilitate spațiu comercial, salon etc. Bloc izolat termic Vis-a-vis de Liceul Decebal Comision ...

985 EUR/m2 | 71 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament Baile Herculane
8
1

Apartament Baile Herculane

Schimb cu aparament de doua camere, parter sau etaj I in Timisoara, Zona Dacilor, Modern, Printul turcesc sau vand: apartament in Baile Herculane etaj I cu 2 dormitoare, living, 2 bai, bucatarie, debara, hol, 2 balcoane, boxa incalzire: centrala pe lemne, 2 aparate de aer conditionat, 6 calorifere electrice, ...

1203 EUR/m2 | 75 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament 3 camere, Băile Herculane   central, decomandat, 2 băi, balcon mare
10

Apartament 3 camere, Băile Herculane central, decomandat, 2 băi, balcon mare

Vând apartament spațios situat în Băile Herculane, zonă centrală, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere regim hotelier). Apartamentul este decomandat și are o suprafață utilă de 70 mp, fiind compartimentat astfel: * 3 camere luminoase * 2 băi * bucătărie * balcon mare Se află ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
1

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere cf 1 decomandat
8

Apartament 3 camere cf 1 decomandat

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere cf.1 decomandat,parter înalt,in suprafața de 80 mp, ap dispune de centrala termica noua, termopane, gresie și faianță, bloc anvelopat, 2 pivnițe,se vinde mobilat și utilat.

869 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Camin 2 camere
3
1

Camin 2 camere

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un cămin cu 2 camere, zona Govandar, garsoniera dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, se vinde mobilata și utilata, liberă de sarcini.

583 EUR/m2 | 30 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 2
5
1

Apartament 2 camere cf 2

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 2 situat în zona Govandar, apartamentul dispune de centrala termica noua , bloc anvelopat , geamuri termopan, podele laminate, uși de interior , gresie și faianță și se vinde mobilat și utilat, apartamentul este situat într-o ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1
8
1

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1

Agenția imobiliară Tryo M vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat, zona Govandar, situat la etajul 1, ap dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, podele laminate,uși de interior, și se vinde mobilat, ocupabil imediat.Apartamentul se află într-o ...

1109 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

apartament 3 camere decomandat
7
2

apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in Zona Garii, bloc A12, spatios si luminos.Blocul a fost recent izolat si reabilitat atat la exterior cat si la interior. Este situat in proximitatea Scolii Generale nr. 1. Apartamentul face parte dintr-un bloc, construit din caramida. Detine toate dotarile necesare: ...

586 EUR/m2 | 70 m2

Oravita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 3 camere Govandari,zona linistita,etaj 1,bloc 4 etaje.Disponibil imediat!
17

VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR, FARA INTERMEDIARI, FARA COMISIOANE! DISPONIBIL IMEDIAT! Proprietar vand apartament cu 3 camere, suprafata construita 82 mp (suprafata utila 67 mp ) ,semidecomandat, in Govandari, zona foarte linistita langa Spitalul Judetean si Liceul de Arta. Imobilul este situat ...

999 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

apartament 3 camere 98mp
10
2

apartament 3 camere 98mp

Apartament spațios 98 mp 3 camere (din 4), Calea Timișoarei Se oferă spre vânzare apartament generos, cu suprafață utilă de 98 mp, situat pe Calea Timișoarei, ideal pentru familie. Apartamentul a fost complet renovat (instalații electrice și sanitare refăcute), beneficiază de centrală termică proprie ...

815 EUR/m2 | 98 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament Moldova Noua
10
17

Apartament Moldova Noua

Vând sau Schimb, Apartament cu 2 Camere, Aranjat, Mobilat, la Parter, bun pentru Cabinet Medical sau Magazin in Moldova Nouă. Acest Apartament este chiar în Centrul Orașului, având la câțiva zeci de metri: Poșta, Biserica, Magazine, Lidl, Spital și alte Instituții. Încălzirea este cu Teracotă, având ...

447 EUR/m2 | 57 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin
5
15

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin

Apartamentul este la et.1 decomandat, cu vedere in strada principala, centrul orasului.Este format din 2 camere, o baie, o bucatarie, un balcon, 2 debarale si un hol. Imbunatatiri: geamuri PVC, teracota, usa metalica la intrare,partial gresie, faianta si parchet laminat.Se vinde mobilat.