Promovat
Vând ap.3cam.conf.1 Suprafața 78mp totală Zonă Govandari
8
17

Vând ap.3cam.conf.1 Suprafața 78mp totală Zonă Govandari

Vând apartament cu 3 camere confort 1 Suprafața 78mp totală bloc de 10 etaje , etaj intermediar Apartament intretinut foarte spațios, renovat recent Deține centrală termica proprie Termopane, gresie si faianță, Zonă excelentă liniștită govandari Se discuta prețul Ocupabil imediat Preț ușor ...

1081 EUR/m2 | 70 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament Republicii renovat 3 camere 65 mp conf 1 negociabil
11
3

Apartament conf 1 semidecomandat cu 3 camere, 65 mp, etajul 10, bloc anvelopat, în renovare totală, lift, casa scarii , inclusiv acoperiș nou, situat pe bulevardul Republicii, intre Victoria si Intim, piata, scoala. Detine centrala termica, termopane tripane noi, usa metalica, laminate, gresie si faianta, ...

915 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
   _  __
19

_ __

Apartament deosebit, 2 camere, complet utilat si mobilat, bloc nou, (finalizat 2022) situat la etaj-ul 5, în complexul rezidențial City Center din centrul Reșiței. ️Apartamentul se vinde la cheie, complet mobilat, cu foarte mult bun gust, utilat si dotat corespunzator dupa cum urmeaza: Mobilier hol, ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Reșița, apartament 4 camere,  90 mp, etaj 1, zona Moroasa
13
1

Reșița, apartament 4 camere, 90 mp, etaj 1, zona Moroasa

Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare, un apartament decomandat, spațios de 86 mp, in stare locuibilă. Imobilul este compus din 4 camere, baie,  bucătărie, hol generos, debara  și balcon, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje .     Amplasamentul imobilului se ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Moroasa 1, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3camere confort 1 semidecomandat foarte întreținut
4
3

Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat Apartamentul este renovat și făcut decomandat Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță Podele laminate Bloc izolat termic exterior Apartament întreținut renovat Apartamentul se vinde complet mobilat ...

889 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.2cam conf. semidecomandat  zona Govandari
6
38

Vând ap.2cam conf. semidecomandat zona Govandari

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4 etaje Bloc de 4 etaje la etajul 4 conf.semidecomandat Apartament cu centrala termica Bloc izolat termic exterior cât și interior Apartamentul Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Se poate ocupa imediat Se poate vinde și prin credit bancar Zonă liniștită ...

895 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Apt.2cam.conf.1semidecomandat Bloc de 4etaje
4
25

Vând Apt.2cam.conf.1semidecomandat Bloc de 4etaje

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Suprafața 50 mp construiți Zonă excelentă govandari Bloc de 4etaje ,etaj intermediar Apartamentul intretinut Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Aproape de mijloace de transport, scoli,grădinițe, magazine etc Merită ...

1098 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

OCAZIE ! Vând Apt.2cam conf.1 decomandat bloc de 4etaje
3
35

OCAZIE ! Vând Apt.2cam conf.1 decomandat bloc de 4etaje

Vând urgent apartament cu 2camere conf. 1 decomandat Se află la etajul 4 din 4 Cu imbunătățiri : Centrală, termopane Zona excelenta centrală govandari Aproape de magazine, restaurante, scoli.mijloace de transport în comun Apartamentul intretinut Ocupabil imediat Suprafața 62 mp totală Pentru ...

824 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Ocazie ! Vând apt.2cam.conf.1 semidecomandat
8
36

Ocazie ! Vând apt.2cam.conf.1 semidecomandat

Vând urgent apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Bloc de 4 etaje la parter cu balcon Apartamentul deține centrală termica Gresie și faianță Suprafața 58 mp totală Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Preț avantajos ! Se discuta la fata locului Zonă liniștită govandari ...

936 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Urgent ! Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat etajul 2 din4
6
31

Urgent ! Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat etajul 2 din4

Vând urgent ! apartament cu2 camere semidecomandat Bloc de 4etaje ,etajul 2 Zonă foarte bună Lunca Apartamentul necesita renovare parțială Suprafața 58 mp construiți Apartamentul deține 2camere Apartamentul deține 1 baie cu aerisire Balcon foarte mare Centrală termica proprie Termopane Preț ...

996 EUR/m2 | 52 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
32

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Apart.transformat în spațiu cu ieșire afară inclusiv handicap
10
39

Vând urgent apartament transformat in spațiu comercial decomandat suprafața 84 mp construiți Zonă excelentă Govandari Centrală proprie Renovat complet ideal pentru orice activitate Detine 2 băi Compus din 4 incaperi renovat complet Gresie și faianță baie Instalație electrica Apartament cu ieșire, ...

1227 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos  !  Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat  renovat
5
2

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat renovat

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat complet renovat Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Uși interioare noi Gresie și faianță Podele laminate noi Apartamentul este făcut decomandat acum Merită văzut, pret avantajos ...

889 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Garsonieră 1 camera Govandari  Bloc turn, etaj intermediar
4
64

Vând Garsonieră 1 camera Govandari Bloc turn, etaj intermediar

Vând Garsonieră o camera confort 1 decomandat Bloc turn ,etaj intermediar Deține: Ușă metalică Termopane Gresie și faianță Ocupabil imediat Se vinde cum se vede Ocupabil imediat Preț negociabil Zonă excelentă govandari Pentru alte detalii sunați.

1144 EUR/m2 | 25 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 2 camere  bloc de 4etaje la etajul 3 ocupabil imediat
8
5

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4etaje la etajul 3 ocupabil imediat

Vând apartament cu 2 camere confort semidecomandat Bloc de 4 etaje la etajul 3 Suprafața 47 totală Apartamentul nu deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță partial Podele laminate Ușă metalică la intrare Se vinde cum se vede în poze Zonă excelentă govandari Aproape ...

873 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat  bloc turn etaj intermediar
6
20

Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat bloc turn etaj intermediar

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Bloc turn etaj intermediar Disponibil imediat Deține centrală termica proprie Termopane la balcon Apartament renovat Suprafața 56mp construiți Zonă foarte bună Govandari Se vinde cum se vede în poze Pentru alte detalii sunați.

1098 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vând  3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița
8
13

Vând 3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița

Vând urgent apartament transformat în spațiu comercial Compus din 4 incaperi Detine 2 băi ,centrală termica proprie Termopane peste tot Intrare din exterior cu rampă pentru handicap Se vinde cum se vede în poze Preț 92000 Euro Zonă excelentă govandari Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Centrul%252bCivic, Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apt.2 cam.conf. decomandat  bloc   de 4 etaje   zona govandari
4
26

Vând apt.2 cam.conf. decomandat bloc de 4 etaje zona govandari

Vând apartament cu 2 camere confort idecomandat Apartament în bloc de 4 etaje Etaj intermediar 4 din 4 Apartamentul intretinut, necesita mici îmbunătățiri Apartamentul deține 1 baie Centrală termica proprie instalație pe cupru Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Zonă liniștită, excelenta ...

828 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat  Zona govandari
6
67

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat Zona govandari

OcazieVând apartament cu 2 camere conf.semidecomandat Suprafața 58 mp totală Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Se poate vinde cum se vede Camere spațioase Ocupabil imediat Zona excelenta Govandari Apartamentul este nerenovat Preț negociabil la fața locului Pentru alte detalii ...

938 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp
8
15

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp

Vând apartament cu 3 camere conf. semidecomandat Apartament întreținut Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Gresie și faianță baie și bucătărie Zonă liniștită govandari Etajul 3 din 10 eteje Suprafața 75 mp construiți Ocupabil imediat Renovat complet Se vinde ...

1166 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere - Aleea Crizantemelor, Resita
6
5

Apartament 2 camere - Aleea Crizantemelor, Resita

Luhea Estate Services - Anunț Vânzare Apartament 2 Camere | Reșița Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din Reșița - Aleea Crizantemelor. Localizare: Aleea Crizantemelor, Reșița Etaj: 1 din 4 Compartimentare: semidecomandat Suprafață construita: ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere, 75mp utili, Resita, Aleea Roman
8
2

Apartament 3 camere, 75mp utili, Resita, Aleea Roman

Luhea Estate Services vă oferă: Apartament 3 camere, 75 mp utili, Reșița - Aleea Roman Etaj: 9 din 9 (bloc cu lift) Suprafață utilă: 75 mp Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună a municipiului Reșița, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, Bld. Muncii, Reșița
9
2

Apartament 2 camere, Bld. Muncii, Reșița

Luhea Estate Services vă oferă: Apartament 2 camere 50 mp, etaj 4 10, bloc cu lift Zona Piața & Gara Nord, Reșița Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-o zonă foarte accesibilă, aproape de piață, Gara Nord și puncte de interes. Caracteristici și dotări: * Suprafață: 50 mp utili ...

1090 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea