Apartamente de vanzare Resita Caras-Severin

vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere
6
2

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere pod separat și pivniță zona luncă bloc cu 2 etaje pentru detalii sunați la nr sau

219 EUR/m2 | 70 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3 camere resita
9
1

Vând apartament cu 3 camere resita

Vând apartament cu 3 camere, în Govandari, zonă foarte liniștită în apropiere de supermarketuri (Kaufland, Lidl, Flanco,Daichman,DM,etc), școală, grădiniță și mijloace de transport în comun. Se află într-un bloc de 4etaje la etajul 1,anvelopat și izolat termic atât în interior cât și în exterior. Este ...

1187 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Apartamentul se afla in zona Intim,are 2 camere nedecomandate,baie cu vana ,încălzire pe gaz cu convector,boiler electric de 80 Litri,uși interioare noi,ușa exterioara noua,bucătărie utilată cu mobilă pe comanda,aragaz cu senzor grade,frigider mare cu congelator nou,pat dormitor cu saltea Memory,birou ...

805 EUR/m2 | 41 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Garsoniera 31 mp Resita
5
1

Vând Garsoniera 31 mp Resita

Vând Garsoniera decomandata, Aleea Tineretului, Reșița. Mai multe detalii în privat.

1065 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere
11
3

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere.Calea Caransebesului bl.13, etaj 3 ,centrală,aer condiționat,bloc izolat termic.

831 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA
1
55

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA

Apartament 3 camere, confort 1 semidecomandat . Suprafața construită 75 MP. Etaj 1 Zonă foarte bună. Mobilat și utilat Instalații electrice și sanitare noi. Izolat termic, Încălzire proprie cu centrală termică, calorifere noi, instalație pe cupru. aerisire baie cu geam Gresie, faianță, podele ...

900 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

De vanzare-Apartament 3 camere, 75, 37 mp,
7
9

De vanzare-Apartament 3 camere, 75, 37 mp,

Apartament 3 camere, 75, 37 mp, zona Micro I langa parc, comfort I, semidecomandat. Apartamentul se afla la et.9, acoperisul a fost recent renovat, nu sunt probleme. Apartamentul este compus din 3 camere spatioase, bucatarie, camara, debara, vestibul, doua balcoane(toate ferestrele au vederea in ...