Promovat
Apartament 4 camere | Etajul 2! Zona strazii Gheorghe Dima!
9
2

Apartament 4 camere | Etajul 2! Zona strazii Gheorghe Dima!

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 4 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Zorilor, zona strazii Gheorghe Dima. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

3002 EUR/m2 | 80 m2

zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament la etaj intermediar in Grigorescu
9

Apartament la etaj intermediar in Grigorescu

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandate situat in cartierul Grigorescu, in zona Casa Radio, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Cluj-Napoca, recunoscuta pentru liniste, verdeata si accesibilitate. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al unui imobil ...

3302 EUR/m2 | 43 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere in constructie premium
5
1

Apartament 2 camere in constructie premium

Va oferim spre vanzare apartament în bloc nou, tip boutique in zona strazii Dorobantilor aproape de Iulius Mall si Centru. Caracteristici: - 2 camere, cca 52.28mp: living cu bucatarie si dormitor - 1 baie - 1 hol - 1 terasa de cca 5mp - etaj 1/2- bloc nou- finisat. Optional se pot achizitiona parcari ...

4000 EUR/m2 | 52 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament finisat modern in ansamblul Elite City, Iris
10
1

Apartament finisat modern in ansamblul Elite City, Iris

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in ansamblul Elite City, cartier Iris, la etajul 7 din 7, cu orientare spre est. Zona beneficiaza de acces facil catre Auchan si numeroase facilitati locale. Apartamentul are o suprafata utila de 59 mp si este compus din ...

2880 EUR/m2 | 59 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere decomandate Maramuresului Iris zona cces facil
7
3

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, zona Gara -str. Maramuresului, Cluj-Napoca.   TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gara, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 ...

2372 EUR/m2 | 78 m2

Gara, Cluj-Napoca, Cluj

De vanzare apartament 2 camere vedere panoramica spre oras
8

De vanzare apartament 2 camere vedere panoramica spre oras

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 45 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.      TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 9 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3511 EUR/m2 | 45 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 4 camere si 2 bai de vanzare in zona Primaveii
8
1

De vanzare apartament cu 4 camere si 2 bai in Cluj-Napoca in zona Primaverii cartier Manastur         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, situat in localitatea Cluj-Napoca, Cartier Manastur, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3000 EUR/m2 | 80 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in cartierul Manastur
6
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in cartierul Manastur

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 36 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul P intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3417 EUR/m2 | 36 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare la cheie in cartierul Grigorescu
6

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 49 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.    TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Grigorescu, aflat la etajul 6 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

3143 EUR/m2 | 49 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare cu 3 camere in cartierul Manastur
12
3

Apartament de vanzare cu 3 camere in cartierul Manastur

Apartament 3 camere de vanzare, 60 mp,  Manastur, Cluj-Napoca.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la Parter (parter inalt) intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3248 EUR/m2 | 60 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere decomandate in cartierul Manastur zona Primaverii
7

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 53 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.                  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 10 intr -un imobil ...

3396 EUR/m2 | 53 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare in cartierul Gheorgheni
6

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.   Avantaje majore ale acestui apartament:          • Compatimentare decomandata;  • Pozitionare foarte buna   • Cateva minute de mers pe ...

3378 EUR/m2 | 50 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere la cheie de vanzare cu garaj zona Rivus
7

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 38 mp, zona Marasti, Cluj-Napoca.           Garajul se achizitioneaza separat! TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Marasti, ...

3684 EUR/m2 | 38 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 4 camere decomandate de vanzare  zona Ion Mester
9
1

Apartament cu 4 camere decomandate de vanzare zona Ion Mester

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 78 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 5 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje; anul constructiei ...

3269 EUR/m2 | 78 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere, 65 mp, terasa 40 mp, loc de parcare, zona-Grigorescu
20
2

Blit va prezinta un apartament de 3 camere. ✔ Suprafață utilă: 65 mp ✔ Compartimentare: 3 camere, 2 băi, bucătărie separată ✔ Terasa: 40 mp – ideală pentru relaxare ✔ Etaj: 0 (echivalent etaj 2) dintr-un imobil cu 8 (10) etaje ✔ Încălzire: Sistem prin pardoseală, confort termic ridicat ✔ Dotări: Se vinde ...

3462 EUR/m2 | 65 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere terasa generoasa si parcare cartier Europa
7
2

Apartament 2 camere de vanzare, 60 mp, zona Europa, Cluj-Napoca.         Avantaje majore ale acestui apartament:         •Pretabil investitie sigura ; •Parcare extra pentru vizitatori ; •Locatie ferita de aglomeratie ; TABOO Imobiliare ...

3248 EUR/m2 | 60 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere si parcare de vanzare zona Edgar Quinet Manastur
6

Apartament 3 camere de vanzare, 82 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.     Avantaje majore ale acestui apartament:         • Un loc de parcare exterior disponibil contracost; • Boxa disponibila de vanzare ( nu este inclusa in pret); • Pretabil ...

2610 EUR/m2 | 82 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare panorama superba Gheorgheni
4

Apartament 2 camere de vanzare panorama superba Gheorgheni

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 52 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.    Avantaje majore ale acestui apartament:          - priveliste panoramica; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea ...

2981 EUR/m2 | 52 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare Iulius Mall decomandat
8

Apartament 2 camere de vanzare Iulius Mall decomandat

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 59 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.   Avantaje majore ale acestui apartament:           • Investitie sigura;                          ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Casa Someseni
1
2

Casa Someseni

. Pfa,vand casa P+E, 5 cam living cu bucatarie,2 bai, teren 1259 m,front str.28 m la doua strazi.Ideala si pentru sediu firma locuinta,depozit ,activitati de birou,productie, cu 1 cam.birou gata mobilat si utilat ,magazin alimentar.. Se vinde prin agenție,pret 430.000 euro Neg.

2176 EUR/m2 | 170 m2

Someșeni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare cu 4 camere decomandate cartier Manastur
8

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 75 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.       TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 8 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

2527 EUR/m2 | 75 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Comision 0! Apartament 2 camere 37,32mp,  etaj 1, Marasti
8

Comision 0! Apartament 2 camere 37,32mp, etaj 1, Marasti

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament situat in zona EXPO Transilvania, cartierul Marasi. Locuinta este pozitionata la etajul 1 al unui imobil cu 4 nivele. Compartimentarea locuintei este semidecomandata: hol intrare, bucatarie cu iesire pe balcon, living cu trecere, dormitor, baie. ...

3617 EUR/m2 | 37 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare finisat modern bloc nou Zorilor
9

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 59 mp, zona Zorilor, Cluj-Napoca! TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Zorilor, aflat la parter inalt intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 9 Etaje; ...

3641 EUR/m2 | 59 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere decomandate de vanzare cartierul Intre Lacuri
5

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Intre Lacuri, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Intre Lacuri, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de ...

3000 EUR/m2 | 50 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea