Promovat
De vanzare apartament cu o camera la casa, curte proprie, Dej, zona centrala
8
2

Apartament cu o camera (bucatarie, baie, dormitor), plus curte. Suprafata utila apartament: 34 m2 Suprafata curte: 39 m2-individuala Incalzire: gaz, centrala termica proprie, incalzire in pardosea in bucatarie si baie dar si calorifere. Apartamentul este recent renovat, dotat, geamuri termopan si usa ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament
5

vând apartament

vând apartament 2 camere, 40 mp(baie,bucătărie,cămară) zona centrală cu curte, str Regina Maria.

1800 EUR/m2 | 40 m2

1 Mai, Dej, Cluj

Vand apartament decomandat
5

Vand apartament decomandat

Vand apartament decomandat, compus din doua dormitoare un living ,balcon si baie. Este situat la et. 4 ,are acoperis nou din tabla este izolat interior exterior si tavan ,foarte calduros . Ma intereseaza si schimb cu ,casa in zona Dej pana la maxim 20 km distanta.

1420 EUR/m2 | 50 m2

Dej, Cluj

apartament ocupabil imediat
7
1

apartament ocupabil imediat

ofer un apartament decomandat cu 3 camere si doua balcoane mari( la bucatarie si sufragerie), situat la etajul 4 din 4 intr-un bloc cu acoperis si pod. Suprafața utilă este de 68 mp. Apartamentul are compartimentare practică, din caramida, izolare interioara, cu centrala proprie. Locuința se află ...

1309 EUR/m2 | 68 m2

Dej, Cluj

Vand apartament cu doua camere decomandate ,suprafata utila 60 mp.
9
2

Vând, Apartament 2 camere decomandate ,suprafata construita 72 mp Situat in Dej ,la 45 de minute de Cluj-Napoca, Apartamentul este intr-un bloc linistit ,construit in 2010,intr-o zona nepoluata fonic si lipsita de noxe ,blocul are ascensor,apartamentul este situat la etajul 3 din 5 ,are o suprafata ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

Vest, Dej, Cluj

Vand apartament 4camere  suprafata construita 105 mp
10
1

Vand apartament 4camere suprafata construita 105 mp

Vand Apartament 4 camere . Situat in Dej ,la 45 de minute de Cluj-Napoca, Apartamentul este intr-un bloc construit in 2010,are ascensor,este situat la etajul 3 din 5 ,are o suprafata utila de 89,35 mp,,o suprafata totala 105 mp și este compus din 4 camere,dintre care 3 decomandate,camera de zi cu ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Dej, Cluj

PF vând apartament 2 camere
10

PF vând apartament 2 camere

Vând ap 2camere Complet mobilat și utilat Izolat termic Parter Unirii 13 Dej Pentru mai multe detalii sau vizionare Tel

1417 EUR/m2 | 48 m2

Dealu+florilor+spate+standard+, Dej, Cluj

Vând apartament 3 camere în Centru
10
1

Vând apartament 3 camere în Centru

OCAZIE MOKAZIE BLACK FRIDAY IMOBILIAR De vânzare un apartament decomandat, conf 1, in Dej etaj 6 din 7 cu lift , compus din bucatarie ,3 camere , 2 bai , debara ,balcon, plus boxa la subsol, având o suprafata utilă de 73 mp, este situat pe str . I.P.Reteganu nr 9 ,blocul este din anul ...

1300 EUR/m2 | 73 m2

Dej, Cluj

Apartament de 50 m în bloc nou-parter
5
1

Apartament de 50 m în bloc nou-parter

Apartamentul este amenajat:zugrăvit,faianță,gresie,parchet ,centrala proprie,corpuri de iluminat ,prize și intrerupatoare.Ocupabil imediat.Pretabil și ca sediu de firma ,cabinet,birou.Tel.

1450 EUR/m2 | 50 m2

Dej, Cluj

Vând garsonieră 28 metri + 2 metri balcon
6

Vând garsonieră 28 metri + 2 metri balcon

Vând garsonieră 28 metri utili + 2 metri balcon et4 mobilata cu centrala proprie camera, hol , baie , bucătărie , cămară preț 35000 euro mai multe detalii la nr tel

1250 EUR/m2 | 28 m2

Dej, Cluj

Apartament 3 camere decomandat situat in ocna dej
6

Apartament 3 camere decomandat situat in ocna dej

Apartament central format din 3 camere decomandate,2 holuri,2 bai,balcon,camara alimente,centrala proprie noua, parchetat ,geamuri termopane situat ;la etajul 2 ,foarte aproape e scoala si gradinita,plus beci pe supafata de 65 m2

1062 EUR/m2 | 65 m2

Central, Dej, Cluj

Apartament 3 camere in Dej
10

Apartament 3 camere in Dej

Apartament 3 camere de vânzare etaj 3, semidecomandat Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, baie, bucătărie open-space cu hol și balcon închis, situat la etajul 3 dintr-un imobil cu etaj intermediar. Suprafață: 48 mp + balcon închis Compartimentare semidecomandată: - intrare în bucătărie open-space ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Dej, Cluj

Vand apartament  36mp
8

Vand apartament 36mp

Pers fizica, vand apartament 1 cameră 36mp la mansarda, zona biserica Big Dej, aproape de mijloace transport, magazine, scoala,grădiniță, biserica. Exista posibilitatea de amenajare și exploatare a spațiului deasupra apart(+36mp)! Apartamentul este compus din: Hol Baie Camera Bucatarie Camara

1389 EUR/m2 | 36 m2

Dej, Cluj

Apartament de vanzare cu 2 camere
5
2

Apartament de vanzare cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere,bucătărie,baie și balcon,47 de m2 pe Dealul Florilor,Strada Pepineriei nr.3B bloc I1 ap.9 et.2. Pentru mai multe informatii sunati la .

1213 EUR/m2 | 47 m2

Dej, Cluj

Apartament de vânzare
7

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare, cu parcare privată în Dej, Dealul Floriilor. Bloc nou, an construcție 2020, având o suprafață utilă de 74 m2, plus balcon. Apartamentul este finisat cu materiale de calitate, nemobilat. Dispune de: -2 dormitoare -1 living open space cu bucătărie -1 baie - hol -balcon Blocul este ...

1520 EUR/m2 | 74 m2

Dej, Cluj

Vand garsonieră la mansardă
5

Vand garsonieră la mansardă

Vând garsonieră la mansardă în Dej Se vinde exact cum se vede în poze. Gresie tip parchet peste toată suprafața. Aer condiționat, centrală termică, mobilat și utilat,22 mp Pod individual peste toată suprafața mansardei ( depozitare ,dresing ,sau cameră) Prețul este în euro Cei interesați pot suna ...

1455 EUR/m2 | 22 m2

Dej, Cluj

Vand garsoniera la mansardă 21 mp
5
1

Vand garsoniera la mansardă 21 mp

Vând garsonieră la mansardă Se vinde exact cum se vede în poze Gresie tip parchet peste toată suprafața Centrală termică Aer condiționat Mobilat și utilat Preț 32000 euro Mansardă este compusă din bucătărie, dormitor, baie are 21 mp plus pod Nr tel Aleea Lalelelor nr 4 Bl J80 Dej

1524 EUR/m2 | 21 m2

Dej, Cluj

Vând schimb pt Cj-N. apt. 3 cam. et. 2 ultracentral Dej
8
2

Vând schimb pt Cj-N. apt. 3 cam. et. 2 ultracentral Dej

Vând sau schimb cu apt. în Cj-Napoca, apt. 3 camere situat în Dej - ultracentral ( vis-a-vis de Judecătoria Dej ): Detalii: - se vinde la cheie mobilat și utilat cu tot ce este nevoie într-o gospodărie; - finisat de la zero în 2025; - instalație curent și apă full schimbate; - parchet lemn masiv stejar; - ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Dej, Cluj

Apartament de vânzare cu 2 camere
5

Apartament de vânzare cu 2 camere

Vând apartament cu doua camere în Dej-Triaj. Apartamentul este la parter și are și o frumoasa grădină proprie. Este compus din doua camere,bucătărie,baie si hol. Este renovat ,mobilat complet și echipat cu electrocasnice.

875 EUR/m2 | 40 m2

1 Mai, Dej, Cluj

Vând apartament
6

Vând apartament

Apartament doua camere.str Aleea tomis bloc i 60, ap 36 et.3 langa standard.apartament recent renovat:usa metalica,geamuri termopan,instalatie electrica noua(aparataje schneider), instalatie de gaz noua, instalatie sanitara si incalzire noua(ppr in perete fara tevi aparemnte),centrala bosch noua,mobilier ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Dej, Cluj

Apartament decomandat, 2 camere, zona Balta.
10
3

Apartament decomandat, 2 camere, zona Balta.

De vânzare Apartament decomandat, 56 mp 2 camere mobilate bucătărie utilata complet hol, baie, cămară, debara și balcon închis cu termopan, beci înscris în CF. Dotat cu AC în dormitorul mic și bucatarie, încălzire în pardoseală hol și bucatarie. Etajul 4, zona Balta, în apropiere de școală, grădiniță ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Dej, Cluj

Apartament 4 camere zonă  centrală  Dej.
5

Apartament 4 camere zonă centrală Dej.

Vând apartament (86mp) 4 camere , bucătărie , 2 băi, 2 balcoane , decomandat, etaj 2 din 4, nefinisat (situat pe mijloc ). Momentan nu dispune de centrala termica , dar gazul este tras în casă . Apartamentul se afla in zona centrala Dej, necesita renovare , fiecare după gustul lui. Preț 82 000 Euro negociabil. Răspund ...

953 EUR/m2 | 86 m2

1%2bMai, Dej, Cluj

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Apartament cu 2 camere de vânzare situat în Dej strada L.Rebreanu nr 68 ,Panorama Residence,bloc nou cu lift ,în suprafață de 54 mp +balcon 13 mp ,apartamentul este semifinisat

1463 EUR/m2 | 54 m2

Dej, Cluj

Apartament 3 camere confort 1
4
3

Apartament 3 camere confort 1

Se vinde un apartament cu 3 camere, in Dej, cartierul Dealul Florilor. Str. Dobrogeanu Gherea nr.32 Suprafata utila este de 63 mp, etaj 3 din 4, compartimentat astfel: - 3 camere - 1 balcon - 1 bucatarie; - 1 hol generos; - 1 baie; - 1 camara de alimente; - 1 debara; - centrala termica proprie - geamuri ...

1248 EUR/m2 | 64 m2

Dej, Cluj

Apartament cu 2 camere
8
2

Apartament cu 2 camere

Vand apartament compus din 2 camere, bucatarie, camara, baie, balcon, situat pe strada Aleea Tomis, etaj 1, intr-o zona linistita si curata. Apartamentul are centrala termica, geamuri termopan, usa metalica si este nemobilat.

1435 EUR/m2 | 46 m2

Dej, Cluj

Vănd apartament cu 2 camere
7

Vănd apartament cu 2 camere

Vănd apartament cu 2 camere decomandat 54 m2 parter inalt ,renovat (instalație electrică noua),utilat.Cu posibilitate deschidere o afacere.Str.Ec.Teodoroiu.

1667 EUR/m2 | 54 m2

Dej, Cluj

Apartament 2 camere in Dej, Strada Crangului
7
3

Apartament 2 camere in Dej, Strada Crangului

Persoana fizica, vând apartament semidecomandat cu 2 camere, situat în Dej, pe strada Crângului. - Suprafață utilă de 54 mp + balcon 4 mp - Etajul 4 din 4 - Compartimentare: bucătărie mare + cămară, living, hol, dormitor, baie, balcon cu spatiu de depozitare - Loc de parcare inclus - Acoperiș nou din ...

1387 EUR/m2 | 54 m2

Dej, Cluj

Apartament cu 4 camere de vanzare!
5
2

Apartament cu 4 camere de vanzare!

Suprafata: 86mp -Doua balcoane din care unul este inchis cu termopan -Doua băi -Beci inclus -Se vinde uitilat si mobilat -Apartamentul se afla la etajul 2, in cartierul 1 Mai Pret: 128000 , usor negociabil Pentru mai multe detalii:

1488 EUR/m2 | 86 m2

Dej, Cluj

Vând apartament 2 camere
10

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere În dej Str. Orizont La etaj 1 Decomandat Centrala termica Izolat termic exterior Confort 1 Compus din. 2 camere Bucătărie Baie Hol Debara Dresing Balcon Suprafața 52 mp. Det. La tel

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dej, Cluj

Garsoniera de vinzare
4

Garsoniera de vinzare

Vind garsoniera confort 1 etajul 1loc dej str dealu rozelor nr8 dotată cu.. Centrala gaz aragaz,mașină de spălat, frigider mobila tot ce se vede in poze

1242 EUR/m2 | 33 m2

Dej, Cluj

vând  apartament cu trei camere în centru strada Horea Dej 100 mp
6
7

vând apartament cu trei camere în centru strada Horea Dej 100 mp

Vând sau schimb cu casă in Dej apartament cu trei camere 100,bucatarie,baie,camara centrală termică nouă instalație nouă,parchet lemn masiv,gresie faianță, are terase,beciuri,teren în curte și o magazie.este în zona centrala a dejului.este liniște ,fără trafic de masini.se poate mansarda si podul.Este ...

840 EUR/m2 | 100 m2

Dej, Cluj

Apartament de vânzare cu posibilitate comercială schimb cu casă plus diferența
10

Apartamentul este situat într-o clădire istorică: este practic un apartament într-o casă foarte mare, cu un singur etaj. Sub acest apartament este vechea "farmacie" a orașului. Are intrare separată din curte comună,dar și intrarea principală se poate folosi. Apartamentul are o grădină de 50 mp în spatele ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Dej, Cluj

Vând apartament cu două camere
5
1

Vând apartament cu două camere

Vând apartament modern,cu doua camere,mobilat și utilat complet situat pe dealul florilor vizavi de standard,în blocul b60,sc.A la mansardă. Pentru mai multe informații apelați nr. .

1405 EUR/m2 | 37 m2

Dej, Cluj

vand apartamnet situat in dej

vand apartamnet situat in dej

Apartamentul nr 2 la etajul 1 compus din 3 camere ,1 bucătărie ,1 camera de alimente ,1 baie ,1 vestibul , 1 debara , 1 WC,2 balcoane cu cote de 1,94 100 suprafața utilă de 74,26.lift inclus

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dej, Cluj

Vand apartament 3 camere
5
1

Vand apartament 3 camere

Vind apartament cu 3 camere cu suprafata de 67 mp decomandat ,in Dej,str Cringului, etaj 4 ,renovat ,,ingrijit si luminos cu expunere sud-vest , aproape de toate comoditatile ,compus din ,hol de acces, bucatarie , living, 2 bai, 2 dormitoare si balcon.Blocul este izolat exterior ,incalzire cu centrala ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Dej, Cluj

De vânzare
5

De vânzare

Vând apartament 65 mp utili in Dej pe dealu florilor aleea tomis. 1.Living 2.dormitoare 1.bucatarie 1.baie 1.camara 1.hol Apartamentu se vinde complet mobilat!Accept si credit ipotecar!!Mai multe detalii la telefon sau .

1231 EUR/m2 | 65 m2

Dej, Cluj

Apartament cu două camere confort redus 39,02mp,semidecomandat,
10
2

Apartament cu două camere ,suprafață 39,02mp,etajul doi,semidecomandat.Apartsmentul este situat într-o zonă liniștită,in apropiere sunt centre comerciale , grădinițe, școli.(loc de parcare lângă bloc ) .Se vinde mobilat cu tot ce este în el ,se poate renova după bunul plac (apartamentul a fost cu trei ...

1385 EUR/m2 | 39 m2

Dej, Cluj

Închiriez apartament 3 camere, etaj 2, zona centrală, cartier 1 Mai
8

Apartament spațios și luminos, situat în zona centrală a municipiului Dej, cartier 1 Mai, etaj 2. Apartament de 3 camere decomandate, mobilate, 1 baie, bucătărie utilată, baie secundara modificata in debara și spații de depozitare, 2 balcoane. Masina de spalat rufe, frigider, aragaz, hota, CT, TV.

5 EUR/m2 | 67 m2

Dej, Cluj

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, Dealurilor Florilor,parter inalt, 52500  negociabil
5

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, Dealurilor Florilor,parter inalt, 52500 negociabil

Apartament situat in zona Dealurilor Florilor, strada Aleea Amurg, bloc T 100. Apartament recent renovat cu centrala termică, geamuri termopan, uși noi, parchet ,baie și bucătărie tot nou.

1750 EUR/m2 | 30 m2

Dej, Cluj

Apartament 4 camere 74 mp, parter, Dej   spațios și renovat
8
1

Apartament 4 camere 74 mp, parter, Dej spațios și renovat

Vând Apartament 4 camere, 74 mp, parter, Dej renovat, centrală proprie, boxe la subsol. Ideal pentru locuință sau spațiu comercial. Situat în Dej la parter, str. Pepinierei nr. 11. Apartamentul este complet renovat și pregătit pentru mutare imediată. Dispune de: Camere decomandate spațioase și ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Dej, Cluj

vînzare apartament cu o cameră
9
8

vînzare apartament cu o cameră

vînd apartament cu o cameră(30m ) pe str.pepineriei etaj 4 din 5.informatii la tel (și pe WhatsApp).

1333 EUR/m2 | 30 m2

Dej, Cluj

Apartament de vânzare Dej, Dealul Florilor
8

Apartament de vânzare Dej, Dealul Florilor

Apartament cu 3 camere, decomandat, situat în cartierul Dealul Florilor, etajul 4 4. Apartamentul este compus din: 3 camere (2 dormitoare, un living) , o bucătărie, o baie, cămară, hol și un balcon închis. Se vinde mobilat și utilat (include și un dressing în hol).

1349 EUR/m2 | 63 m2

Dej, Cluj

Vând apartament 3
8
5

Vând apartament 3

Vând Apartament 3 camere în Municipiul Dej jud. CLUJ. Apartamentul este la parter înalt 37 m 2 .Bloc de Cărămidă. str.Aleea Amurg nr. 8 Bl. T100 AP. 22. Apartamentul Are Centrală Termică Ocupabil imediat. Apartamentul Solicită Renovare.Apartamentul este în apropiere de Școală.,Grădiniță, Magazine.,Stație ...

1161 EUR/m2 | 37 m2

Dej, Cluj

apartament de vanzare
5

apartament de vanzare

Apartament de vanzare pe strada Orizont: -40mp,2 camere + balcon + uscator (spațiu de depozitare) + loc de parcare mobilat și utilat complet (plita electrica,cuptor electric,masina de spalat vase,centrala,frigider,hota,masina de spalat rufe,uscător de rufe,televizor,aer condiționat) Aproape de :școli,grădinițe,pădurea ...

1475 EUR/m2 | 40 m2

Dej, Cluj

Vând apartament 3 camere
7

Vând apartament 3 camere

Acest apartament cu 3 camere,2 băi, 2 balcoane are o suprafață de 60 mp si este situat la etajul 4 (aer mai puțin poluat și panoramă), într-un bloc cu acoperiș nou ( ca la case) și izolat termic exterior și interior ceea ce asigură un plus de confort. Deține parcare, boxă de depozitare suplimentară în ...

Dej, Cluj

Vând apartament cu 3 camere
7
3

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament cu 3 camere situat pe str. Aleea Gladiolelor nr.1, bl.D14, ap.24, et.2. sc.B

1431 EUR/m2 | 58 m2

Dej, Cluj

Vând apartament cu 3 camere Dej
5

Vând apartament cu 3 camere Dej

Vând apartament cu 3 camere, 2 băi, balcon Zona Standard Dej Sau schimb cu apartament în Cluj +diferenta.

1474 EUR/m2 | 78 m2

Dej, Cluj

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!
5

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , zona bungar, strada pepineriei , bloc S2 , etajul IV . Apartamentul dispune de o suprafață totală 50,63 mp , recent renovat , termopane , centrala noua, beci propriu și acoperiș. Prețul este de 69k eur Cash iar prin credit 74k eur negociabil. Pentru mai multe ...

1353 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Apartament cu 2 camere decomandat et1

Apartament cu 2 camere decomandat et1

Vand aparatament confort 1, etaj 1 cu doua camere in zona Carrefour; este pozitionat aproape de scoli,lac si Lidl. Se vinde complet mobilat si utilat. Aparatamentul este zugravit, pregatit de locuit.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Dej, Cluj

Apartament 3 camere, mobilat + curte privata de 90 mp
5
2

Apartament 3 camere, mobilat + curte privata de 90 mp

Apartament modern cu 3 camere, parter, mobilat si utilat, curte privata, aflat la 3 minute de Lidl. Locuinta se află intr-o zonă linistita, intr-un bloc nou de doar doua etaje. In apropiere exista scoli, gradinite , statii de bus , spatii de relaxare : Padurea Bungăr, zona Baltă. Apartamentul ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

Dej, Cluj

Salvează căutarea