Promovat
 Apartament cu 2 camere de vanzare in zona centrala, Dej
9
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona centrala, Dej

Mobitex va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat central in cart. 1 Mai. Apartamentul este construit pe 2 niveluri cu o suprafata utila de de 47, 4 mp dispunand de urmatoarea compartimentare: Primul nivel compus din: - 1 camera - 1 bucatarie - 1 baie Al doilea nivel compus din: - ...

1298 EUR/m2 | 47 m2

Dej, Cluj

Promovat
Vanzare apartament cu 3 camere, 75 mp, beci + garaj, ULTRACENTRAL
9
1

Agentia Imobiliara Mobitex va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat ultracentral in orasul Dej. Apartamentul este situat la etajul 1 si dispune de o suprafata de 75 mp util + un beci de 12 mp. Compartimentarea apartamentului este dispusa astfel: 3 camere, 1 bucatarie, 1 baie, 1 wc, ...

1667 EUR/m2 | 75 m2

Dej, Cluj

Promovat
Oportunitate! Apartament de vanzare, 3 camere, Dealul Florilor
10
5

Agentia Imobiliara Mobitex va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, cartierul Dealul Florilor. Apartamentul este situat in apropierea magazinelor Unicarm si Carrefour, in vecinatatea scolilor, gradinitelor si a policlinicii. Detine o suprafata de 63,59 mp fiind compartimentat astfel: - 3 ...

1156 EUR/m2 | 64 m2

Dej, Cluj

Promovat
De vanzare apartament modern, 2 camere, 51 mp, Dealul Florilor
10
19

Agentia Imobiliara Mobitex ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 5, cartierul Dealul Florilor. Apartamentul este spatios, avand o suprafata utila de 51 mp, compartimentat astfel: - 1 bucatarie open space - 1 living - 1 dormitor - 1 balcon deschis - 1 debara Se vinde mobilat si ...

1196 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere Dej
5

Vând apartament cu 3 camere Dej

Vând apartament cu 3 camere, 2 băi, balcon Zona Standard Dej Sau schimb cu apartament în Cluj +diferenta.

1474 EUR/m2 | 78 m2

Dej, Cluj

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!
5

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , zona bungar, strada pepineriei , bloc S2 , etajul IV . Apartamentul dispune de o suprafață totală 50,63 mp , recent renovat , termopane , centrala noua, beci propriu și acoperiș. Prețul este de 69k eur Cash iar prin credit 74k eur negociabil. Pentru mai multe ...

1353 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Apartament cu 2 camere decomandat et1

Apartament cu 2 camere decomandat et1

Vand aparatament confort 1, etaj 1 cu doua camere in zona Carrefour; este pozitionat aproape de scoli,lac si Lidl. Se vinde complet mobilat si utilat. Aparatamentul este zugravit, pregatit de locuit.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Dej, Cluj

Apartament 3 camere, mobilat + curte privata de 90 mp
5
2

Apartament 3 camere, mobilat + curte privata de 90 mp

Apartament modern cu 3 camere, parter, mobilat si utilat, curte privata, aflat la 3 minute de Lidl. Locuinta se află intr-o zonă linistita, intr-un bloc nou de doar doua etaje. In apropiere exista scoli, gradinite , statii de bus , spatii de relaxare : Padurea Bungăr, zona Baltă. Apartamentul ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

Dej, Cluj

Vanzare apartament 2 camere etaj 1
5

Vanzare apartament 2 camere etaj 1

Vânzare apartament doua camere situat în Dej zona standard format din două camere baie și bucătărie dotat cu. centrala termica geamuri termopan mobilat și utilat cheltuieli mici

1333 EUR/m2 | 33 m2

Dej, Cluj

Apartament zona liniștită de vânzare!
9

Apartament zona liniștită de vânzare!

Ofer sper vânzare apartament cu 2 camere în Dej, zonă bungar, strada Pepineriei , numar 11 , bloc S2 , etajul IV cu o suprafață total de 50,63 mp . Apartament izolat cu acoperiș și beci propriu, renovat recent , termopane, cantrala noua, fara mobilier . Preț 70k eur cash sau prin credit 75k eur negociabil. ...

1373 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

De vanzare garsoniera, 26 mp, Dealul Florilor
12
14

De vanzare garsoniera, 26 mp, Dealul Florilor

Se ofera spre vanzare prin Agentia Imobiliara Mobitex o garsoniera comfort 1, utilata si mobilata, cartierul Dealul Florilor. Are o suprafata utila de 26 mp, este amplasata la etajul 4 al unui imobil construit pe 4 niveluri si are urmatoarea compartimentare: - 1 hol de acces; - 1 camera; - 1 bucatarie; - ...

1385 EUR/m2 | 26 m2

Dej, Cluj

Apartament la casa de vanzare, 2 camere, zona centrala, Dej
7
7

Apartament la casa de vanzare, 2 camere, zona centrala, Dej

Agentia Imobiliara Mobitex va propune spre vanzare acest apartament cu 2 camere la casa, situat in zona centrala, Dej. Imobilul are o suprafata utila de 79,64 mp si este compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, camara, 2 bai, 1 terasa si 1 pivnita. Apartamentul necesita investitii interioare ...

886 EUR/m2 | 79 m2

Dej, Cluj

Apartament cu 2 camere de vanzare, 53 mp, Dej
9
18

Apartament cu 2 camere de vanzare, 53 mp, Dej

Agentia Imobiliara Mobitex va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la periferia cartierului 1 Mai, dupa gara din orasul Dej. Apartamentul se afla la parter si dispune de o suprafata de 53 mp util, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 camara de alimente, 1 baie si 1 balcon. Imobilul ...

566 EUR/m2 | 53 m2

Dej, Cluj

Apartament renovat de 2 camere | Mansardă | 40,49 mp
13
3

Apartament renovat de 2 camere | Mansardă | 40,49 mp

Blitz vă propune spre vânzare,un apartament luminos, recent renovat, situat la mansardă, cu design modern și spații bine optimizate. Caracteristici: • Suprafață utilă: 40,49 mp • Compartimentare: semi-decomandată • Etaj: mansardă • 2 camere spațioase • Bucătărie complet mobilată și utilată • Baie ...

Dej, Cluj

Salvează căutarea