Apartamente de vanzare Mangalia Constanta

Promovat
Vand apartament cu 2 camere, Mangalia
5

Vand apartament cu 2 camere, Mangalia

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere situat pe bulevardul Callatis, la distanta de aproximativ 1 km de plaja. Apartamentul are următoarele dotări: -aer condiționat -situat in zona 0 de confort -loc de parcare - 1 3 din balconul pentru depozitare aflat pe casa scării - izolat termic , grosime 5 ...

1746 EUR/m2 | 63 m2

Central, Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere în Mangalia , 600 m până la plajă
8
10

Apartament 3 camere în Mangalia , 600 m până la plajă

Apartament cu 3 camere de vânzare în Mangalia , ultracentral. Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele,situat central în orașul Mangalia. Proprietatea se află la doar 600 m de plajă, cu supermarketuri și stațiunile turistice și faleză în imediata ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, Bine Pozitionat, Mangalia
20
2

Apartament 2 Camere Decomandat, Bine Pozitionat, Mangalia

Se vinde mai mult decat un apartament. Se vinde un stil de viata echilibrat intre confort urban si farmecul marii. Situat in centrul orasului Mangalia, la etajul 4, acest apartament decomandat iti ofera avantajul unei zone excelente: centre comerciale, supermarketuri, benzinarie si toate facilitatile ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

central, Mangalia, Constanta

Promovat
4 camere Mangalia | Etaj 3 | Mobilat | Parc vizavi | Școli lângă | 1 km de mare | Preț bun
16
4

Apartament 4 camere de vânzare în Mangalia, Str. Sirenei | Ideal pentru familie Vă propunem spre vânzare un apartament cu 4 camere, tip confort 2, semidecomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc amplasat pe strada Sirenei, într-o zonă liniștită și bine conectată a orașului Mangalia. Suprafață ...

1186 EUR/m2 | 59 m2

Mangalia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere Mangalia
10
2

Vand apartament 3 camere Mangalia

Apartament 3 camere baie bucătărie balcon, termopane, internet, toate plățile sunt la zi, debransat de la căldură teava de gaz este în față ușii. Ușa metalica la întrare. Necesita renovare. Apartamentul se afla la 500 m de plaja, gara la 200m și Lidl la 100 m. ETAJUL 1 DIN 4. Va rog sa ma contactați ...

1220 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

De vânzare apartament cu trei camere confort 1
10
3

De vânzare apartament cu trei camere confort 1

De vânzare apartament cu trei camere confort 1 etajul 4 4,zona foarte buna langa stațiunea Saturn aproape de plajă la cinci minute de mers la plajă,in zonă este Gara, Lidl, Kaufland,Profi și diverse magazine.Apartamentul este mobilat și are gresie, faianță instalații sanitare îngropat cu PPR, geamuri ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

Mangalia, Constanta

Vând apartament 3camere Mangalia. 3

Vând apartament 3camere Mangalia.

Apartament,3 camere conf.2 etaj 3 4 ,necesita renovări.Mangalia str.Rozelor

1400 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Vand apartament cu 2 camere, Mangalia
5

Vand apartament cu 2 camere, Mangalia

1746 EUR/m2 | 63 m2

Central, Mangalia, Constanta

Apartament de vanzare
5
7

Apartament de vanzare

Vand apartament, 2 camere, confort 2,42mp cu tot cu balcon, intretinut, incadrat, izolat, gaze la usa, str.Rozelor, langa Lidl, la 5 minute de plaja Diana, scoala, gradinita, gara in apropiere.Ideal de locuit sau inchiriat.

1514 EUR/m2 | 37 m2

Mangalia, Constanta

Apartament Mangalia
10
1

Apartament Mangalia

Apartament 2 camere de vanzare, peste drum de gara langa Lidl, et 3 4, balcon, transformat in decomandat, usa dl intrare schimbata acum cateva zile, aer conditionat Beko nou(dar nu este montat). Calorifere noi din alumin. Partial mobilat, zugravit . Pret 53.500 euro neg. .

1338 EUR/m2 | 40 m2

Nord-Est, Mangalia, Constanta

Apartamenta 4 camere
10
14

Apartamenta 4 camere

Apartamentul se afla in mangalia pe bulev.calattis. ,etaj3 4, numar camere: 3 ,modificat din 4 ,numar bai: 2, suprafata utila: 100, anul constructiei: 1996.Living spațios format din doua camere modificate.

1250 EUR/m2 | 100 m2

Mangalia, Constanta

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia
7
4

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia

Vând apartament 2 camere, confort 2, et 3, pe Ion Creangă ,vedere față.Pret 49000 euro neg.Aparamentul se vinde cu tot ce e în el.Dotari centrala electrica ,aer condiționat, izolat termic,loc parcare. Apartamentul necesita renovare

1140 EUR/m2 | 43 m2

Mangalia, Constanta

Apartament 2 camere  Mangalia
5
7

Apartament 2 camere Mangalia

Apartament situat in municipiul Mangalia strada Ion Creangă, etaj 2, judeţul Constanţa, compus din două camere de locuit şi dependinţe, cu o suprafaţă utilă de 37,58 mp din acte şi balcon cu suprafaţă de 2,70 mp. Apartamentul se afla la cca. 500 metri de mare , 100 metri de gara lidll si 50 metri ...

68 EUR/m2 | 1,000 m2

Mangalia, Constanta

Vând apartament 2in1 ptr 2 familii Mangalia
9

Vând apartament 2in1 ptr 2 familii Mangalia

Vând apartament 2in1 de 70mp. Cu intrare prin exterior de la balcon un apartament mai mic de 45 mp și intrare prin scara blocului o garsoniera de 25 mp . Apartamentul și garsoniera au Bucătărie ,baie separată Gaze centrala branșat , renovat totul nou !!! in spate la banca BCR. Str muncitorului ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Mangalia, Constanta

Garsoniera de vanzare
4
11

Garsoniera de vanzare

Garsonieră de vânzare în complexul Alfa-Beta Residence ( imobil Beta) stațiunea Saturn Garsoniera achiziționată la roșu, finisaje moderne , instalație sanitară și electrică executate în regim propriu.Este situata la etajul 4 orientare nord- est.Imobilul este prevăzut cu ascensor. Se vinde complet mobilata ...

1680 EUR/m2 | 25 m2

Mangalia, Constanta

Apartament 2 camere Mangalia
10
47

Apartament 2 camere Mangalia

Apartament 2 camere, semidecomandat, situat pe bulevardul 1 Decembrie 1918, 48 mp suprafata utila, etaj 3 din 4, vedere spre mare, posibilitate racordare gaze pe scara. Piata si statie langa bloc, Penny, Carrefour și portul turistic la 5 minute de mers pe jos.

1146 EUR/m2 | 48 m2

Mangalia, Constanta

Garsoniera Saturn Mangalia
9
12

Garsoniera Saturn Mangalia

O garsoniera cu finisaje la alb intr-un bloc de sase etaje si al saptelea retras cu an de constructie 2024 , care se afla la etajul patru si are o vedere de vis (marea pe lateral dreapta si in fata iar pe lateral stanga lacurile de la Venus ) are prin contract si un loc de parcare ( platibil separat ...

1964 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

apartament de vânzare
1
5

apartament de vânzare

apartament de vânzare in localitatea Mangalia, bulevardul Callatis, etaj 1, bloc construit în 1990. Apartamentul este izolat termic cu izolatie de 10cm, racordat la gaze si centrală proprie. Toate geamurile au fost recent schimbate inclusiv geamurile de la balcon.

1531 EUR/m2 | 78 m2

Mangalia, Constanta

apartament 2 camere
9
4

apartament 2 camere

de vânzare, apartament 2 camere, etaj 4 4. necesita renovare. instalația sanitara schimbata. aer condiționat, interfon.

1048 EUR/m2 | 42 m2

Mangalia, Constanta

Apartament de vanzare
6
7

Apartament de vanzare

Vând apartament confort 2! Etaj1 4 bloc izolat căldură prin centrala proprie pe curent, aercondizionat, termopane actele sunt in regulă! 55000 euro negociabil lânga gară, lidl plaja diana 5 mn de mare! Contacte in poze! Performanță energetică B!

1447 EUR/m2 | 38 m2

Mangalia, Constanta

Vanda schimb apartament 3 camere, decomandat, 2 balcoane, 2 bai, 4 4
7
5

vând schimb apartament 3 camere, 4 4, doua bai, doua balcoane, termopan cu 7 camere si 3 randuri de sticla pentru o buna izolare termic fonic, izolat exterior, gaze, tv internet, izolație acoperis noua - 2024 cu doua randuri de carton-factura si garantie, aer condiționat, renovat 2007, loc parcare, ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Mangalia, Constanta

Vind garsonieră Mangalia 28Mp situată într-o vilă de apartamente și garsoniere Et2 str. Țepeș Vodă
10
16

Persoană fizică vind garsonieră 28Mp în Mangalia pe str Țepeș Vodă,situat într-o vilă Et. 2, izolat exterior de 10, geamuri termopan, uși termopan hol, baie cu oglindă, ușă la bucătărie culisant termopan cu oglindă, centrală propie pe gaz, garsoniera este situată pe sud. Preț 37000Euro

1321 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament de 2 camere, situat la etajul 1 cu o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandată, încălzirea se face electric răcirea prin ventilație. Acces facil către supermarketuri, instituții de învățământ, cafenele și restaurante, transport public. Parcul din apropiere oferă un ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

Apartament penthouse Saturn Mangalia
5
2

Apartament penthouse Saturn Mangalia

complex compus din doua garsoniere dispuse fata in fata, si doua terase generiase ce comunica intre ele. Terasele insumeaza 110mp, balcoanele garsonierelor 4mp si spatiile de locuit au impreuna 42mp. In pret sunt incluse si doua locuri de parcare.

617 EUR/m2 | 154 m2

Mangalia, Constanta

Salvează căutarea