Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament

Vand apartament

Vand ap 2 camere, semidecomandat, centrala termica, doua aparate aer conditionat, usa metalica, gresii, parchet laminat, faianta, hidroizolatie, balcon inchis cu termopan, suprafata 47,33 mp.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4   Henri Coandă, Galați   68 m    Gata de mutat!
13
4

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4 Henri Coandă, Galați 68 m Gata de mutat!

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat pe Bulevardul Henri Coandă, la etajul 4 din 4 al unui bloc construit solid, cu hidroizolația refăcută în 2018 și izolat termic exterior. Suprafața utilă este de 68 m . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv: Instalație electrică ...

1118 EUR/m2 | 68 m2

Micro%2b40, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere
6
1

Vând apartament 2 camere

De vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Țiglina 1, una dintre cele mai căutate zone din Galați, la câțiva pași de Orășelul Copiilor. Localizare excelentă zonă verde, liniștită, cu acces rapid către centru, faleza, scoli (CNMK, CNCN, Liceul E. Racovita), piata Tiglina ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandat 50m2 Tecuci
12

Vand apartament 2 camere decomandat 50m2 Tecuci

Vand apartament 2 camere decomandat in orasul Tecuci, etaj 4, 50mp util, cu acoperis si pod realizate la cele mai bune standarde. Strada Gheorghe Petrascu , blocul cu 2 scari din spatele agentiilor de pariuri si a magazinului Avantaj. Renovat 2015. Centrala pe gaz proprie . Apa separat cu apometru ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament 2 camere
10
4

Vand apartament 2 camere

apartament 2 camere Tiglina 2 - Refacut in totalitate -( zona scoala 13 - magazin Reno), bloc anvelopat de primarie, acoperisul in stare f buna, etaj 4 4, aer conditionat sigilat, centrală termica, apa separat, gresie antiderapantă, faianță, usa acces apartament, usi interioare, instalatia sanitară ...

Galati, Galati

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Vand apartament 3 camere decomandate etaj 1. str. 1 Decembrie 1918 nr 17, bloc A ( doua Babe) TEL

Galati, Galati

Apartament in zona Domneasca
5
2

Apartament in zona Domneasca

Apartament cu 2 camere situat la et 4 4,dotat cu centrala proprie in zona centrala

1250 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Apartament spațios in Micro 21. Investiție!!!
10

Apartament spațios in Micro 21. Investiție!!!

Apartament foarte spațios și luminos situat la etajul 8 8 a unui bloc cu vederea spre Dunare. Suprafața generoasa: 64 mp utili reali. Are toate utilitățile necesare: CT, AC, Termopane, rulouri la dormitor. Zona foarte liniștită, fara zgomot și praf. Blocul este situat langa un parc. Hipermarketuri in ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Micro%2b21, Galati, Galati

Vanzare apartament cu doua camere
10
32

Vanzare apartament cu doua camere

Proprietar, vand apartament cu doua camere ,decomandat, la etajul 3, mobilat si utilat, recent renovat. Este dotat cu gaze, centrala termica , bransament de apa separat, izolatie termica facuta recent, geamuri si usi termopan, usa metalica, gresie, faianta, parchet laminat si este amplasat intr-un bloc ...

Micro+40, Galati, Galati

Apartament cu 3 camere semidecomandat etaj 2 Tiglina 1
5
3

Apartament cu 3 camere semidecomandat etaj 2 Tiglina 1

Persoana fizica vand apartament semidecomandat cu 3 camere , etaj 2, Tiglina 1 ( intre Scoala nr.2 si Oraselul copiilor). Mai exact, blocul se afla langa Complex Rezidential Luxury Residence, intr-o zona plina de vegetatie. In imediata vecinatate se afla Liceul M.Kogalniceanu (LMK), Sc.nr.2, gradinita, ...

1093 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Vand apartament,2camere! 1

Vand apartament,2camere!

Vand apartament 2 camere,zona micro19 (bl B1) linga spitalul jud.,apartamentul este situat la parter ,are apa separat+centrala termica,geamuri termopane ,usi interioare aluminiu,mai multe detalii la telefon:

1120 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament cu doua camere. 7

Vânzare apartament cu doua camere.

Vând apartament două camere decomandate, 70mp, Galați, str. Domnească, zona Grădina Publică, cu balcon stradal, acces la utilități, centrala termica, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium   urgent!
10
3

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium urgent!

Vând apartament 3 camere decomandat, într-o zonă excelentă din Tecuci (zona Avantaj )! Etaj 3 din 4 cel mai căutat etaj! Super călduros iarna cu izolație exterioară și centrală proprie (gaz). Suprafață utilă: 67 mp Termopane, balcon deschis, bloc reabilitat termic Bloc curat, vecini liniștiți, ...

896 EUR/m2 | 67 m2

Tecuci, Galati

Garsoniera port
5
3

Garsoniera port

Garsoniera port sng2 6 7 serviciu sanitar propriu 21mp

1000 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare 58 mp,Galati,etaj3 8,zona vis a vis de piata M20,renovat 2021,instalatie incalzire centrala individuala, instalatie apa proprie,.Imobilul se vinde utilat si mobilat . Fara implicare agentie imobiliara,direct cumparator. Tel

1579 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Apartament spațios
10
2

Apartament spațios

Ne am mărit,nu ca volum ,ci ca nr de persoane,ne cam strange pe la colturi și ne am gandit sa ne luam o bucățică de casa,dar nu ne ajung banii,asa ca,vindem acest minunat apartament în care am crescut,am simtit bucurii și tristeți deopotriva. Da,se afla la etj 4,dar e minunat sa te simți deasupra tuturor,basca,ca ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament spatios
7
6

Apartament spatios

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)
5

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)

Apartament cu 2 camere,curat,semidecomandat,cu 2 balcoane si centrala ,situat pe strada regiment 11 siret,in apropiere de statie bus ,statie taxi la 50 metri,liceul Racovita,supermarket (penny) si faleza Dunarii.zona foarte curata cu vecini linistiti ,loc de parcare in fata blocului.mai multe detalii ...