Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam Potcoava et1 amenajat recent
8
3

3 cam Potcoava et1 amenajat recent

P fizica, vând 3 semidec et1 zona Potcoava.Amenajarea tocmai a fost finalizată. Ap se vinde așa cum se vede, parțial mobilat și utilat.Ap a fost renovat de la placa , având totul nou: instalație electrică, branșament individual apa, termoizolatie interioară, centrala Viessmann, ușa antiefracție.

1638 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

vând apartament casa roșie

vând apartament casa roșie

proprietar, vând apartament 2 camere,casa roșie, PS-uri, et.4 4, hidroizolație nouă, izolație pereți pe interior, AC, centrală, termopan, ușa metalică, uși interior,etc. Necesită zugrăveală.Posibilitate de mansardare, se pot face 3-4 dormitoare+ salon.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Apartament de vânzare 4

Apartament de vânzare

Proprietar, vând apartament 2 camere situat la parter în zona Piața Centrală _Galați. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate plus un balcon cu autorizație de construcție. Bloc construit în anul 1988. Suprafață utilă totală 55mp. Apartamentul este reabilitat termic și dispune de centrală termică, ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament in Galați, zona zero, ultracentral, etaj 4 4. Blocul este mansardat. Are centrala termica.

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vânzare garsoniera
5
3

Vânzare garsoniera

Vând garsoniera Micro 19, Parter, Bloc R9, 20m , mobilata si utilata. Preț 32000E.

1600 EUR/m2 | 20 m2

Micro+19, Galati, Galati

vanzare apartament 4 camere central
9
3

vanzare apartament 4 camere central

Vand apartament 4 camere, ultracentral ( spate spicu ) , etaj 4, 75m2 , multiple imbunatatiri, vedere bilaterala, semimobilat. Pret : 78.500 euro. Relatii la telefon

1027 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

OPORTUNITATE- 3 camere decomandate,2 balcoane, 2 bai, BR-uri, Mazepa 1-Brailei
1
3

OPORTUNITATE Un apartament luminos și extrem de spațios, cu 3 camere decomandate, aflat la etajul 8 din 10 priveliști superbe, lumină naturală din abundență și două balcoane perfect poziționate, cu vedere la str Brailei catre DUNARE, ideal pentru familie, birou sau investiție.. -> Situat la un etaj ...

1047 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
10
1

Vand apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 cam decomandat,micro 21, mobilat si utilat ,centrala termica ,geamuri termopan ,izolatie exterioara,curat,modern,are tot ce i trebuie ptr a fi locuit imediat,merita vazut,tel

1410 EUR/m2 | 39 m2

Micro 21, Galati, Galati

Proprietar
1

Proprietar

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, ușa metalică, geamuri termopan bucatarie si dormitor, centrala termica, baie cu geam și boiler.Apartamentul necesita renovare! Zona foarte buna si lisistita. Tiglina1, Str.Saturn, nr.6, bl.C1 Pret 50100 Euro negociabil la fața locului! Tel ...

1044 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina%252b1, Galati, Galati

Vind apartament 1 camera
4
3

Vind apartament 1 camera

Persoana fizica vând apartament 1 camera, mansarda, I.C.Frimu. Apartamentul are apa rece trasa separat, centrala termica noua, aer condiționat nou, curat. Nu sunt probleme cu infiltratiile, acoperișul este în totalitate acoperit cu tabla Lindab. Suplimentar exista un spațiu de depozitare în podul apartamentului. ...

1515 EUR/m2 | 33 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

vand apartament
1

vand apartament

Ap 4camere,etaj4 în micro39A(lângă piata),are toate utilitățile,2bai,3balcoane,spatios82mp,curat,merita văzut!

1098 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere situat la etajul 3 in zona centrala pe Gheorghe Petrașcu,situat aproape de cabinete medicale ,policlinica,grădinița, scoli ,licee, piata, Penny Market și diferite magazine. - apartamentul dispune de încălzire cu centrala proprie, baie recent renovata ,apartament proaspăt ...

1333 EUR/m2 | 30 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere semidecomandat 39B
5

Apartament 3 camere semidecomandat 39B

Persoana fizica vând apartament 3 camere semidecomandat, izolație exterioară, rulouri la geamuri , centrala termica, în fața blocului stația de autobuz, la 10minute piața 39, mobilat,geam la baie, 48 mp utili, 52 mp cu balcon la dormitorul mare, etaj 4 4, micro 39 A, preț 60.000 euro negociabil, se acceptă ...

1250 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vand apartament M3
5
6

Vand apartament M3

Persoana fizica,vând apartament cu 2 camere semidecomandat,mobilat și utilat precum se prezintă în fotografii .

1204 EUR/m2 | 54 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere in Galati, Micro 16, parter, 56 mp, 2 balcoane
6
1

Persoana fizica, ofer spre vanzare apartament semidecomandat cu 2 camere situat in Galati, Tiglina 3, Micro 16, langa Biserica "Sfintii Martiri Brancoveni", situat la parterul unui bloc P+4. Apartamentul are suprafata totala de 56,44 mp, din care 44,37 mp suprafata utila si doua balcoane (din constructie) ...

Galati, Galati

Ap 2 camere de vanzare
4
2

Ap 2 camere de vanzare

Ap 2 camere ,confort 1,situat in Tecuci jud Galati ,situat la etaj 1 din 4 ,pozitie sud (lumina naturala pe durata zilei )Aprtamentul este situat pe str Ghe petrasu nr 27 ,scara linistita ,parcare ,in apropiere comert (Pepco,Kaufland,Posta,Aprozar ,Scoala ) pretul apartamentului este de 57mii euro negociabil ...

983 EUR/m2 | 58 m2

Tecuci, Galati

Apartament cu 2 decomandate parter
7
4

Apartament cu 2 decomandate parter

Propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat situat in Mazepa 2 stradal.imobilul este utilat si mobilat lux fiind folosit ca spatiu comercial ( birouri).are o suprafață de 52 mp pretul fiind de 72 000 euro .se poate viziona cu un telefon in prealabil . contact ,Lucian.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere dec  64 mp   Posibil 3 camere - zona IREG - GENERAL
5

Apartament 2 camere dec 64 mp Posibil 3 camere - zona IREG - GENERAL

Apartament 2 camere 64 mp Poate fi 3 camere | Zonă excelentă IREG General (Magazin TOP) Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și situat într-una dintre cele mai căutate zone, această proprietate îți oferă mai mult decât un simplu loc de locuit îți oferă confort și versatilitate. Localizare ...

1250 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere în Galați vis-a-vis de Palatul Navigatiei etaj 1 din 4. Preț 1000 mp.

1000 EUR/m2 | 150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Vânzari imobiliare
10
6

Vânzari imobiliare

Vând apartament cu 2 camere zona Mazepa II la mansardă. Apartamentul este decomandat, iar bucataria și sufrageria sunt open space. An construcție:2006 Constructia este realizata din B.C.A. Apartamentul are o suprafață totală utilă de 57,47 mp din care balconul ocupă 8,32mp. Balconul este închis, izolat ...

1224 EUR/m2 | 49 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Salvează căutarea