Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la strada zona profi cina
9
8

- Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la stradă etaj 1 zona profi cina - debara uscator de rufe aer condiționat cu climă dă aer cald pînă la 30 grade si aer rece apartament izolat cu polistiren de 15 făcut fațada cu decorativa termopane cu plasă de mușcă cu rulouri la geam - baia bucătăria renovate ...

1057 EUR/m2 | 53 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 3

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Vand    apart.1 camera General
3
1

Vand apart.1 camera General

Vand apart1 camera Masnita Carffour etj.3 Mobilat utilat CT,apa separat ,AC .ST 42mp

1403 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând apartament confort 1.
6
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Persoană fizică, vând apartament!
8
4

Persoană fizică, vând apartament!

Vând apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc dat în folosință în anul 1991, curat și bine întreținut, cu vecini liniștiți. Acesta este dotat cu izolație termică, centrală nouă, apă trasă separat, ușă metalică, geam la baie, termopane, rulouri exterioare, 2 balcoane ...

1361 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere de vanzare
5
1

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament cu 3 camere,situat pe strada Vasile Alecsandri nr 5A,suprafata utila 45 mp,etaj 1 4.Apartamentul se vinde mobilat si utilat.Pretul este usor negociabil.Mai multe detalii la tel

1267 EUR/m2 | 45 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere decomandat
10
3

Apartament 2 camere decomandat

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere decomandate
10

Vand 3 camere decomandate

Persoana fizica, vand apartament 3 camere decomandate, zona Gheorghe Doja refacut complet, ras pana la placa, -sapa turnata, - izolație exterioara de 10. - 2 aparate A C, - centrala termica noua, - inatalatie electrică și sanitara noi, - totul refacut de la 0 - mobila noua, - electrocasnice de ...

1689 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vânzare 1

Apartament 2 camere de vânzare

Apartament 2 camere de vânzare, et 3 4, fără balcon , fără centrală , necesită curățenie. Locație : micro 40 , în zona fostului cinema Flacăra .

1147 EUR/m2 | 34 m2

Micro 40, Galati, Galati

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere 1

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere

Vând urgent aport cu 3 camere modificat în 2 camere lângă lic 3 etaj 4 preț 68000 euro ptr detalii sunați pe wattsup la acolo vă pot trimite poze.

1308 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Vând garsoniera Micro 19 la G-uri
3
18

Vând garsoniera Micro 19 la G-uri

vând garsoniera Micro 19 la G-uri etaj4 garsoniera este renovata!!

800 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere IC Frimu in IFR, strada Nae Leonard Bloc R
10
10

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 4, in IC Frimu zona IFR, strada Nae Leonard Bloc R. Apartamentul, spațios, cu suprafata utila 78 mp, se vinde utilat mobilat (cum se vede în poze).Dispune de toate utilitatile, centrala termica, geamuri termopan, apa trasa separat, aer conditionat. ...

1231 EUR/m2 | 78 m2

Galati, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Apartament 4 camere
8

Apartament 4 camere

Vand apartament cu 4 camere, amplasat in Galati, Micro 39C etajul 1. Dotari : Centrala termica alimentata cu gaz; 2 balcoane, anvelopare termica totala, cu polistiren 100mm; 2 bai(una cu cada iar cealalta cu dus) ; usa metalica; contor de gaz montat pe casa scarii; interfon; geamuri termopan la toate ...

1444 EUR/m2 | 90 m2

Galati, Galati

Cameră cămin renovată recent
5
5

Cameră cămin renovată recent

Cameră cămin 11mp renovată recent. Et 4 din 4 fara probleme la acoperiș. Cu duș și chiuvetă în cameră ( încălzită de la boiler) și wc la comun. Încălzirea se face electric prin panou radiant. Dotari: Tâmplărie termopan, ușă metalică, gresie modernă pe jos netraficată( nouă). Zugrăvit recent. Faianță ...

1318 EUR/m2 | 11 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea