Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro
7
1

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro

Proprietar-Vand ap 3 camere,suprafata 59 mp,stradal,vis-a-vis de Oficiul Postal 9 ,Micro 17.Apartamentul se vinde mobilat ,utilat complet.Dispune de : Centrala proprie -prin condensare; Aer Conditionat; Geamuri si usi termopane; Usa metalica ; Toata suprataţa apartamentului are tavane extensibile.Pereţii ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%25252525252525252b19, Galati, Galati

Vând apartament 2camere. 3

Vând apartament 2camere.

Vând apartament 2 camere etaj 1,micro19 lângă spitalul județean.

1250 EUR/m2 | 28 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vand garsoniera 20mp
6
4

Vand garsoniera 20mp

Vând garsonieră in zona Port,blocurile SNG,et.7 7(lift defect), suprafață 20mp,toate actele in regulă. După cum se vede și în poze este pregătită pentru renovare. Preț 16400 neg

820 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament 3 camere, 80 mp, mobilat, complet utilat, Micro 18, str Brailei
10
4

De vânzare apartament foarte spațios, cu o suprafață de 80 mp, compartimentat în 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 11, într-un imobil amplasat pe strada Brăilei, în cartierul Micro 18 o zonă liniștită și sigură. Locuința se află în proximitatea Spitalului Județean și a centrului comercial ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

Vand Apartament Ultracentral
7
7

Vand Apartament Ultracentral

Vand apartament o camera decomandat poziție ultracentrala, de la balcon se pot vedea fostul hotel Dunarea actual Ibis,fostul.hotel Galați actual.Mercur,Pasajul strada Domnesca,Brăilei,Bălcescu iar în imediata apropiere aflându-se Parcul de la Spicul,Aleea de la P-uri către Faleza Dunarii, ParcuI Potcoava ...

1653 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj, zona Cuza
10
1

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj,Tiglina 1,zona colegiul A.I.Cuza Descriere: Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat,situat pe str. Saturn, lângă Colegiul Cuza, la etajul 1, într-o zonă apreciată pentru liniște și accesibilitate. Locuința beneficiază ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2
7
15

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2

Apartament 3 camere decomandat, cu suprafata total de 103 mp, avand 2 dormitoare, 2 grupuri sanitare, balcon, etaj 4 din 6. Dotat cu centrala termica, aer conditionat, bransament de apa separat, mobilat si utilat Pret propus pentru tranzactionare: 158000 euro Contact:

1646 EUR/m2 | 96 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Vand garsoniera Țiglina A-uri
6
4

Vand garsoniera Țiglina A-uri

Proprietar vând garsoniera Țiglina A-uri, complet mobilata și utilata , renovata complet, instalatie electrica schimbata, aer condiționat, tamplarie pvc, etaj 4. Pentru mai multe detalii contactați-mă telefonic .

1400 EUR/m2 | 25 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Apartament 3 camere Siderurgistilor Vest
6
2

Apartament 3 camere Siderurgistilor Vest

Se vinde apartament decomandat cu 3 camere, care necesita renovare, situat pe Strada Frunzei, între Liceul Auto si Complex Siret, la etajul 2 intr-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1985. Clasa energetica A. Are o suprafata de 68 mp. Este compartimentat in: 3 camere 1 bucatarie 1 baie principala ...

1265 EUR/m2 | 68 m2

Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
8

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

garsoniera port
9
35

garsoniera port

vând garsoniera în port la etajul 7 din 7 fără lift se vinde mobilata ca în poze . recondiționata total hidroizolație recent facuta Căldură de la centrala de cartier preț 20000 de euro

1000 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea