Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere, recent renovat,et 4

1128 EUR/m2 | 39 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
4

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa strada Morilor- Galați
7
15

Casa strada Morilor- Galați

Agentia Nicona va prezintă in exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din Galați, situata pe str Morilor, cu un teren generos de 800 mp. Casa este doar pe parter (160 mp)- living cu bucatarie deschisa , 2 dormitoare cu baie proprie. Garaj dublu, gratar , piscina.

2625 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4   Henri Coandă, Galați   68 m    Gata de mutat!
13
4

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4 Henri Coandă, Galați 68 m Gata de mutat!

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat pe Bulevardul Henri Coandă, la etajul 4 din 4 al unui bloc construit solid, cu hidroizolația refăcută în 2018 și izolat termic exterior. Suprafața utilă este de 68 m . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv: Instalație electrică ...

1118 EUR/m2 | 68 m2

Micro%2b40, Galati, Galati

Garsonieră renovată,mobilata,zonă linistită,aproape de politie
8
2

Vînd garsonieră curată si ingrijită situată intr-un bloc linistit.Zona este sigură chiar lîngă sectia 3 politie in micro 19.Vecini sunt linistiti si respectoși Garsoniera are apă si gaze sî incălzita cu centrală proprie .Ea este mobilată si cu electrocasnice gata de locuit Este intro zonă foarte bune ...

1520 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament cu o cameră
4
2

Vand apartament cu o cameră

PERSOANA FIZICA.Vând apartament cu o cameră zona Reno etaj 4 4 str Gheorghe Doja colț cu Nae Leonard izolație acoperiș nouă apă separat centrala termica proprie nouă termoizolat atât exterior cât și interior 28mp pret45000euro EXCLUS AGENȚIILE IMOBILIARE.ROG SERIOZITATE.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar
10
1

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar

Vând apartament 3 camere, Galați, Micro 18, decomandat, liber, spațios, persoană fizică . Suprafață totală 77,94mp, balcon lung termopan(bucătărie-sufragerie= 8,4 mp), vestibul generos, doua băi(geam), spații de depozitare multiple+ bășcă, etaj 9 din 11. Storuri exterioare, centrala termică, izolație ...

1143 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

apartament de vânzare
8
2

apartament de vânzare

apartament de vânzare situat la etajul întâi decomandat renovat cu toate facilitățile, gaz lumină electrică, apă și canalizare. din zona industrială aproape de magazine școală biserică și alte necesități. Izolat termic cu izolație de 10 cm exterior. Minimul de mobilier in fiecare camer aragaz. frigider, ...

1110 EUR/m2 | 72 m2

Tecuci, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

vand apart 3 cam. Galati micro 16, tiglina 3
5

vand apart 3 cam. Galati micro 16, tiglina 3

Apartament 3 camere + garaj | Micro 16 Școala 10 | Etaj 2 4 Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, într-o zonă liniștită din Micro 16, în apropiere de Școala 10. Apartamentul are o suprafață de aproximativ 56 mp și este compartimentat practic: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea