Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand ap.una camera. 7

Vand ap.una camera.

una camera 20m2 .in fostele camine ale combinatului siderurgic Galati.

850 EUR/m2 | 20 m2

Micro+14, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vând apartament
11
1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, apartamentul are o suprafață de 48m2 situat la etajul 3 4 in blocul din spatele scolii Nr 11 Iorgu Iordan! Este decomandat,unic proprietar! Este într-o zonă accesibila transportului public,școală,biserica,magazine și școală de dans! Preț ușor negociabil!

98 EUR/m2 | 48 m2

Tecuci, Galati

Vând garsonieră centrală proprie
3
1

Vând garsonieră centrală proprie

Vand garsoniera racordată la instalația de gaze. Centrala proprie Galați Bl. R7 etaj 3 4 Micro 19 la capătul tramvaiului Suprafața de 19,49 mp

1600 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati
4
2

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati

Apartament format din 2 camere(dormitor 14,10mp,camera de zi-19,80mp)si dependinte(hol-6,10mp,baie-4,30mp,camara-0,50mp,bucatarie-12mp).decomandat,situat la parterul unui bloc tip vila.Suprafata utila 56,8mp si o boxa de 11,9 mp ,cadastrat si intabulat,existent certificat energetic,dobandit prin cum ...

1725 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18
6
10

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18

Apartament 2 camere, etaj 1 8, decomandat, Micro 18, in spate la Dunarea Mall. Centrala termica, anvelopat.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Micro+18, Galati, Galati

Garsonieră renovată,mobilata,zonă linistită,aproape de politie
8
1

Vînd garsonieră curată si ingrijită situată intr-un bloc linistit.Zona este sigură chiar lîngă sectia 3 politie in micro 19.Vecini sunt linistiti si respectoși Garsoniera are apă si gaze sî incălzita cu centrală proprie .Ea este mobilată si cu electrocasnice gata de locuit Este intro zonă foarte bune ...

1520 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu o cameră
4
2

Vand apartament cu o cameră

PERSOANA FIZICA.Vând apartament cu o cameră zona Reno etaj 4 4 str Gheorghe Doja colț cu Nae Leonard izolație acoperiș nouă apă separat centrala termica proprie nouă termoizolat atât exterior cât și interior 28mp pret45000euro EXCLUS AGENȚIILE IMOBILIARE.ROG SERIOZITATE.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4
10

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4

Proprietar : Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, construit în 1983, situat în cartierul Micro 21, la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut. Apartamentul beneficiază de centrală termică Ariston, izolație exterioară, panou electric nou, prize și întrerupătoare noi și apă trasă separat, ...

1441 EUR/m2 | 59 m2

Micro+21, Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
8

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

vând schimb
1

vând schimb

vând sau schimb cu apt 2 camere..pf ofer apt 1 camera 33mp etaj 1 renovat de la zero zona doja într-un bloc reabilitat plus un auto BMW seria 3 gt din 2013 ofer la schimb cu ap 2 camere zona siderustilor .icfrimu exclus etaj 4. tel

1485 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere
10

De vânzare apartament 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere, semidecomandat, utilat si mobilat complet. Foarte aproape de toate punctele de interes din zonă, market-uri, școli, gradinițe. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4, are separare la gaz, la apă, renovat total în 2018, aer condiționat, centrală proprie pe gaz. Mai multe ...

1417 EUR/m2 | 36 m2

Tecuci, Galati

apartament de vânzare
8
2

apartament de vânzare

apartament de vânzare situat la etajul întâi decomandat renovat cu toate facilitățile, gaz lumină electrică, apă și canalizare. din zona industrială aproape de magazine școală biserică și alte necesități. Izolat termic cu izolație de 10 cm exterior. Minimul de mobilier in fiecare camer aragaz. frigider, ...