Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand    apart.1 camera General
3
1

Vand apart.1 camera General

Vand apart1 camera Masnita Carffour etj.3 Mobilat utilat CT,apa separat ,AC .ST 42mp

1403 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Persoană fizică, vând apartament!
8
4

Persoană fizică, vând apartament!

Vând apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc dat în folosință în anul 1991, curat și bine întreținut, cu vecini liniștiți. Acesta este dotat cu izolație termică, centrală nouă, apă trasă separat, ușă metalică, geam la baie, termopane, rulouri exterioare, 2 balcoane ...

1361 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere de vanzare
5
1

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament cu 3 camere,situat pe strada Vasile Alecsandri nr 5A,suprafata utila 45 mp,etaj 1 4.Apartamentul se vinde mobilat si utilat.Pretul este usor negociabil.Mai multe detalii la tel

1267 EUR/m2 | 45 m2

Tecuci, Galati

Vand 3 camere decomandate
10
1

Vand 3 camere decomandate

Persoana fizica, vand apartament 3 camere decomandate, zona Gheorghe Doja refacut complet, ras pana la placa, -sapa turnata, - izolație exterioara de 10. - 2 aparate A C, - centrala termica noua, - inatalatie electrică și sanitara noi, - totul refacut de la 0 - mobila noua, - electrocasnice de ...

1689 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vânzare 1

Apartament 2 camere de vânzare

Apartament 2 camere de vânzare, et 3 4, fără balcon , fără centrală , necesită curățenie. Locație : micro 40 , în zona fostului cinema Flacăra .

1147 EUR/m2 | 34 m2

Micro 40, Galati, Galati

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere 1

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere

Vând urgent aport cu 3 camere modificat în 2 camere lângă lic 3 etaj 4 preț 68000 euro ptr detalii sunați pe wattsup la acolo vă pot trimite poze.

1308 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Vând garsoniera Micro 19 la G-uri
3
19

Vând garsoniera Micro 19 la G-uri

vând garsoniera Micro 19 la G-uri etaj4 garsoniera este renovata!!

800 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere IC Frimu in IFR, strada Nae Leonard Bloc R
10
10

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 4, in IC Frimu zona IFR, strada Nae Leonard Bloc R. Apartamentul, spațios, cu suprafata utila 78 mp, se vinde utilat mobilat (cum se vede în poze).Dispune de toate utilitatile, centrala termica, geamuri termopan, apa trasa separat, aer conditionat. ...

1231 EUR/m2 | 78 m2

Galati, Galati

Apartament 4 camere
8

Apartament 4 camere

Vand apartament cu 4 camere, amplasat in Galati, Micro 39C etajul 1. Dotari : Centrala termica alimentata cu gaz; 2 balcoane, anvelopare termica totala, cu polistiren 100mm; 2 bai(una cu cada iar cealalta cu dus) ; usa metalica; contor de gaz montat pe casa scarii; interfon; geamuri termopan la toate ...

1444 EUR/m2 | 90 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1,renovat,cu toate utilitățile, în zona Liceului Agricol, în bloc Turn,etaj 3,destul de spațios, cu vedere către șoseaua principala, in bloc cu 10 etaje, cu acces la lift și uscător rufe pe fiecare etaj.Zona comerciala - Lidl,Penny,Pepco,Deichman,Altex, ...

1071 EUR/m2 | 56 m2

Tecuci, Galati

vanzare apartament
5
6

vanzare apartament

De vânzare apartament 3camere decomandate,Micro 20,Etaj 7 10,suprafață 65mp.Apartamentul are centrală termica,1 AC,in garanție, termopan,uși interioare schimbate recent, gresie, faianta,parchet

1185 EUR/m2 | 65 m2

Micro 20, Galati, Galati

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro
7
1

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro

Proprietar-Vand ap 3 camere,suprafata 59 mp,stradal,vis-a-vis de Oficiul Postal 9 ,Micro 17.Apartamentul se vinde mobilat ,utilat complet.Dispune de : Centrala proprie -prin condensare; Aer Conditionat; Geamuri si usi termopane; Usa metalica ; Toata suprataţa apartamentului are tavane extensibile.Pereţii ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2camere. 3

Vând apartament 2camere.

Vând apartament 2 camere etaj 1,micro19 lângă spitalul județean.

1250 EUR/m2 | 28 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vand Apartament Ultracentral
7
7

Vand Apartament Ultracentral

Vand apartament o camera decomandat poziție ultracentrala, de la balcon se pot vedea fostul hotel Dunarea actual Ibis,fostul.hotel Galați actual.Mercur,Pasajul strada Domnesca,Brăilei,Bălcescu iar în imediata apropiere aflându-se Parcul de la Spicul,Aleea de la P-uri către Faleza Dunarii, ParcuI Potcoava ...

1653 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj, zona Cuza
10
1

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj,Tiglina 1,zona colegiul A.I.Cuza Descriere: Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat,situat pe str. Saturn, lângă Colegiul Cuza, la etajul 1, într-o zonă apreciată pentru liniște și accesibilitate. Locuința beneficiază ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Super apartament, super zona!!!!!
1
1

Super apartament, super zona!!!!!

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 4 4,suprafata 48 mp cu toate utilitățile. 62500 euro Micro 17, Piața Rusilor

1302 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Galati, Galati

vanzare apartament Galati  2 camere decomandat
1
13

vanzare apartament Galati 2 camere decomandat

Galati, vand ap 2 camere central - Galati decomandat 1993 55.5 mp + balcon 8.62 mp- lung cat apartamentul , centrala termica, zona centrala + civilizata - langa Baia Comunala, str .Traian 97 A, bl A9, sc .1 , et 1 8 , ap 3 - deasupra BCR . Blocul are in constructie terasament pe bile pentru protectie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Central, Galati, Galati

De vanzare apartament doua camere
9
5

De vanzare apartament doua camere

Apartament 2 camere decomandat 55 mp, doua balcoane, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, baie cu geam, localizat în Galați, Mazepa 2 langa parcul Viva. Etaj 4 4. Blocul este prevazut cu pod.

1291 EUR/m2 | 55 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

PROPRIETAR  vând   apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7
6
6

PROPRIETAR vând apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7

Dacă visați să locuiți în mijlocul acțiunii, dar fără zgomotul care vine la pachet, tocmai ați găsit combinația perfectă. Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 8 din 10 exact cât trebuie ca să fiți deasupra agitației urbane și să vă bucurați de o priveliște ...

1911 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vanzare
5
6

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament de vânzare etaj 4 cu pod necesită renovare are centrală nouă apă separat uși și geamuri noi

1122 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati