Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR  vând   apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7
6
6

PROPRIETAR vând apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7

Dacă visați să locuiți în mijlocul acțiunii, dar fără zgomotul care vine la pachet, tocmai ați găsit combinația perfectă. Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 8 din 10 exact cât trebuie ca să fiți deasupra agitației urbane și să vă bucurați de o priveliște ...

1911 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vanzare
5
6

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament de vânzare etaj 4 cu pod necesită renovare are centrală nouă apă separat uși și geamuri noi

1122 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Ap 2 camere Tiglina 2 - aproape de sc 13
6
1

Ap 2 camere Tiglina 2 - aproape de sc 13

Proprietar vand apartament 2 camere, 49 m2, Tiglina 2, et 3 4. Contorizare separata la apa si gaz, centrala termica, izolat exterior., usa metalica MACO. Tel O728noua347sase3, O74trei873unu37

1245 EUR/m2 | 49 m2

Tiglina%2b2, Galati, Galati

Apartament 3 camere   Micro 21, etaj 2 4
10
4

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4 Proprietar : Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, construit în 1983, situat în cartierul Micro 21, la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut. Apartamentul beneficiază de centrală termică Ariston, izolație exterioară, panou electric nou, prize ...

1390 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Vand ap.una camera. 7

Vand ap.una camera.

una camera 20m2 .in fostele camine ale combinatului siderurgic Galati.

850 EUR/m2 | 20 m2

Micro+14, Galati, Galati

Vând garsonieră centrală proprie
3
1

Vând garsonieră centrală proprie

Vand garsoniera racordată la instalația de gaze. Centrala proprie Galați Bl. R7 etaj 3 4 Micro 19 la capătul tramvaiului Suprafața de 19,49 mp

1600 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati
4
2

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati

Apartament format din 2 camere(dormitor 14,10mp,camera de zi-19,80mp)si dependinte(hol-6,10mp,baie-4,30mp,camara-0,50mp,bucatarie-12mp).decomandat,situat la parterul unui bloc tip vila.Suprafata utila 56,8mp si o boxa de 11,9 mp ,cadastrat si intabulat,existent certificat energetic,dobandit prin cum ...

1725 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18
6
10

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18

Apartament 2 camere, etaj 1 8, decomandat, Micro 18, in spate la Dunarea Mall. Centrala termica, anvelopat.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Micro+18, Galati, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4
10

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4

Proprietar : Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, construit în 1983, situat în cartierul Micro 21, la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut. Apartamentul beneficiază de centrală termică Ariston, izolație exterioară, panou electric nou, prize și întrerupătoare noi și apă trasă separat, ...

1441 EUR/m2 | 59 m2

Micro+21, Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

vând schimb
1

vând schimb

vând sau schimb cu apt 2 camere..pf ofer apt 1 camera 33mp etaj 1 renovat de la zero zona doja într-un bloc reabilitat plus un auto BMW seria 3 gt din 2013 ofer la schimb cu ap 2 camere zona siderustilor .icfrimu exclus etaj 4. tel

1485 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere
10

De vânzare apartament 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere, semidecomandat, utilat si mobilat complet. Foarte aproape de toate punctele de interes din zonă, market-uri, școli, gradinițe. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4, are separare la gaz, la apă, renovat total în 2018, aer condiționat, centrală proprie pe gaz. Mai multe ...

1417 EUR/m2 | 36 m2

Tecuci, Galati

apartament 4 camere

apartament 4 camere

vand apartament 4 camere , zona Precista, bloc 1988 -1999, etaj4 4 , hidroizolatie sept 2025 , centrala , termopane , termoizolatie , gresie , faianta, usi interioare lemn .

1316 EUR/m2 | 95 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament cu 2 camere decomandat(Nu sunati.Scrieti mesaj)
1