Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament ,3 camere , conf 1
10
9

Vând apartament ,3 camere , conf 1

Vând apartament confort I, 3 camere, 2 bai , balcon nou construit , curte , Parter, zona industriala Mun.Tecuci, , jud. GALATI info în PRIVAT ( aici ) s au la nr de tel

739 EUR/m2 | 115 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar
10
1

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar

Vând apartament 3 camere, Galați, Micro 18, decomandat, liber, spațios, persoană fizică . Suprafață totală 77,94mp, balcon lung termopan(bucătărie-sufragerie= 8,4 mp), vestibul generos, doua băi(geam), spații de depozitare multiple+ bășcă, etaj 9 din 11. Storuri exterioare, centrala termică, izolație ...

1143 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

VAND Apartament 3 camere decomandat foarte spatios  75 m2
5

VAND Apartament 3 camere decomandat foarte spatios 75 m2

VAND apartament cu 3 sau 4 camere DECOMANDAT (fiecare camera sau baie are intrare SEPARATA de pe hol), 2 bai, 2 holuri , balcon f spatios 5 m2 si suparafata 75 m2 util. Apartamentul este situat in Zona Industriala, strada capitan Gheorghe Decuseara, bloc T6 scara 2, etaj 3. Apartamentul este in curs ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament 2 camere
10
4

Vand apartament 2 camere

apartament 2 camere Tiglina 2 - Refacut in totalitate -( zona scoala 13 - magazin Reno), bloc anvelopat de primarie, acoperisul in stare f buna, etaj 4 4, aer conditionat sigilat, centrală termica, apa separat, gresie antiderapantă, faianță, usa acces apartament, usi interioare, instalatia sanitară ...

Galati, Galati

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central   Str. Domnească 17, etaj 2 3, direct propietar!
10
2

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central Str. Domnească 17, etaj 2 3, direct propietar!

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central Str. Domnească 17, etaj 2 3! Ideal pentru locuit sau investiție poziție excelentă în inima orașului! Locație premium: 2 minute de Mall Winmarkt Lângă Parcul Eminescu 5 minute de Faleza Dunării Stație autobuz vis-a-vis Aproape de Piața ...

1344 EUR/m2 | 64 m2

Central, Galati, Galati

Vand apartament 3 camere, parter, zona Port (vizavi de Palatul Navigatie)
10
11

Vand apartament 3 camere, individualizat in 2 apartamente, zona Port (vizavi de Palatul Navigatiei), parter, suprafata 69mp. Accept si schimb cu garsoniera sau apartament 1 camera+diferenta. Ideal pentru a locui 2 familii sau pentru a inchiria o parte. Tel

1174 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, parter, balcon, centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianță, ușa metalica, usi interioare. 63000 euro

1260 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vând apartament confort 1.
6
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 1
7
1

Apartament 2 camere Mazepa 1

Apartament 2 camere semidecomandate în Galați,Mazepa 1,zona liniștită,bloc recent renovat,etaj 2 4,balcon,centrala,aer condiționat,geam termopan,are potențial excelent pentru renovare. Suprafața 48.93m (42.85 apartamentul +6.08 balconul) Apartamentul este vacant

1750 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2 camere decomandat Micro 19 29

2 camere decomandat Micro 19

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat in zona micro 19, dotat cu centrala termica,termopane,usi termopan, suprafata 30mp,et 1, Pret 34.500 euro, usor negociabil.

1150 EUR/m2 | 30 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3, piață aproape Scoli ,gradinite,marketuri..transport la fel.. . Centrala termica în garantie, apa trasa individual ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%2525252525252525252b19, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandat
9
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandate , etajul 4 4. Apartamentul este izolat termic, are centrală proprie și apă separat, este situat în apropiere de mijloace de transport, piețe,centre comerciale, școli și grădinițe

1340 EUR/m2 | 47 m2

Micro 17, Galati, Galati

vând garsoniera galati
1
9

vând garsoniera galati

Vând garsoniera 20 m si loc de parcare, zona Port bl Sng 1 et 2. Baie in camera proprietar. Preț 24.000 euro. Vis a vis de Ceronav

1148 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apt 3 camere or Beresti jud Galati

Apt 3 camere or Beresti jud Galati

Vand apt 3 camere semidecomandat situat in or Beresti jud Galati,in apropierea liceului,cu mici modificari tamplarie termopan usi si ferestre, se vinde impreuna cu un beci si bucatarie de vara in continuarea beciului,o gradina destul de mare cu apa trasa si robineti,un rezervor de apa suspendat,garaj ...

627 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Vând apartament 3 camere semidecomandat