Promovat
Apartament 2 camere decomandat – Micro 20, Galați – Etaj 9/10
6

GiuliHome Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Micro 20 din Galați, la etajul 9 al unui imobil cu 10 etaje. Proprietatea are o suprafață de 46 mp utili și 51 mp total, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ✔ Compartimentare ...

1174 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere 56 mp Tecuci   zonă Gheorghe Petrașcu, poziționare excelentă
11

Apartament 2 camere 56 mp Tecuci zonă Gheorghe Petrașcu, poziționare excelentă

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Gheorghe Petrașcu din Tecuci, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone ale orașului. Proprietatea este amplasată la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje și beneficiază de o suprafață utilă de aproximativ 56,5 mp, având compartimentare ...

904 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Tecuci, Galati

Promovat
Vanzare - apartament cu 3 camere, Micro 16, renovat, mobilat nou
16

Vânzare apartament cu 3 camere în Micro 16, in spate la Complex Siret – zonă liniștită și convenabilă! Detalii apartament: Compartimentare: Semidecomandat Dormitoare: 2 Grup sanitar: 1 Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 2 din 4 Orientare: Vest – apartament luminos și primitor An construcție: 1968 Caracteristici ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Micro 16, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5
1

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
8

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80. Apartamentul este dotat cu centrala ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, în cartierul Micro 13, o zonă liniștită și bine conectată. Detalii: Suprafață: 55 mp Compartimentare decomandată Parter – acces facil, ideal pentru familii sau persoane în vârstă Se vinde semi-mobilat Dotări și beneficii: Centrală ...

1200 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

3 camere decomandate  Baia Comunala   etajul 1
10

3 camere decomandate Baia Comunala etajul 1

Agentia AXA ofera spre vanzare , apartament cu trei camere, decomandat, situat in zona Baii Comunale . Facilitati si imbunatatiri : -incalzire in pardoseala -instalatie electrica si sanitare refacute -doua bai Anul constructiei -1995 Pret : 135.000 euro Telefon - 0758322272

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

Comision 0%! Apartament de vanzare 3 camere, Bloc Colibri
7

Comision 0%! Apartament de vanzare 3 camere, Bloc Colibri

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere zona bloc Colibri Suprafata utila a apartamentului este de 110 mp utili. PRETUL INCLUDE TVA Apartamentul se afla la etajul 2 al unei cladiri cu 6 etaje si are urmatoarea compartimentare: -1 hol de intrare -2 dormitoare - 1 living spatios ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

COMISION 0% - APARTAMENT 3 CAMERE - PARTER
9
1

COMISION 0% - APARTAMENT 3 CAMERE - PARTER

Capital imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere , cu o suprafata totala de 46.07 mp , din care 2.94 mp balcon, situat in micro 40, Compartimentare: - 2 dormitoare - living - baie - hol - balcon Dotari: - centrala pe gaz - aer conditionat - racordare apa curenta individuala ...

1194 EUR/m2 | 46 m2

Micro 40, Galati, Galati

Salvează căutarea