Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT DE RENOVAT
9
1

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT DE RENOVAT

Se vinde apartament cu 3 camere decomandate, cu o suprafață utilă de 69 mp total, situat la etajul 8 din 10, într-un bloc din 1978, cu scară renovată și lift nou. Compartimentare practică: hol generos, 2 grupuri sanitare, cămară și debara. Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

1086 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
2

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Promovat
3 camere decomandate,Icf
11
1

3 camere decomandate,Icf

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat la etajul 4,avand o suprafata de 64 mp utili,balcon,2 grupuri sanitare,termopan,apa separat,centrala termica ,usa metalica,simplu,curat,necesita renovare.

1094 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)
5

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)

Apartament cu 2 camere,curat,semidecomandat,cu 2 balcoane si centrala ,situat pe strada regiment 11 siret,in apropiere de statie bus ,statie taxi la 50 metri,liceul Racovita,supermarket (penny) si faleza Dunarii.zona foarte curata cu vecini linistiti ,loc de parcare in fata blocului.mai multe detalii ...

6 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

 Apartament 3 camere Tiglina 1
5
1

Apartament 3 camere Tiglina 1

Inchiriez apartament 3 camere Tiglina 1 aproape de faleza Dunarii,zona verde ,central mobilat si utilat.

12 EUR/m2 | 64 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp   70.000
9

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp 70.000

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit în anul 1979. Locuința are o suprafață totală de 56,31 mp, din care balconul generos de 7 mp este dispus la bucătărie și la camera de zi. Apartamentul este orientat pe sud, beneficiind ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere decomandat   Micro 13
6
1

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Micro 13, la etajul 2 al unui bloc cu 4 nivele. Imobilul are o suprafață de aproximativ 40 mp și este orientat pe vest, beneficiind de lumină naturală pe parcursul după-amiezii. Locuința ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

De vanzare garsonieră zona Viaduct
6
2

De vanzare garsonieră zona Viaduct

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Viaduct, la etajul 3 al unui imobil cu 4 nivele. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată sau pentru investiție. Aceasta dispune de finisaje precum gresie, faianță, parchet, tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vanzare apartament 2 camere ultracentral

vanzare apartament 2 camere ultracentral

situat ultracentral vizavi secția financiara centr,renovat

1356 EUR/m2 | 59 m2

Central, Galati, Galati

Vând mansarda zona general
8

Vând mansarda zona general

Suprafața 56mp,2 camere situate pe 2 nivele,aer condiționat,centrala termica,se poate vinde și mobilat complet,mansarda este luată prin credit cine dorește sa o achiziționeze cu credit ii poate prelua creditul si plătește 1600 de lei timp de 9 ani

804 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19
7

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1329 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

 Apartament spațios 2 camere, decomandat, Mazepa – etaj 7,  lift
10

Apartament spațios 2 camere, decomandat, Mazepa – etaj 7, lift

Apartament spațios 2 camere, decomandat, Mazepa – vedere panoramica, etaj 7, bloc cu lift Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa, la etajul 7/10, într-un bloc cu lift, construit în anii ’80. Localizare excelentă: ...

1319 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

vand garsoniera micro 39
5
6

vand garsoniera micro 39

Vând garsoniera situata in micro 39 21 mp Foarte aprope de piață si scoala Apa trasa separat Posibil gaze anul acesta !!! O zona liniștită Este la parter Baie proprie cu tot cu boiler si parchet schimbat Mai multe detalii la telefon !!! Ușor negociabil

1262 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Vând apartament cu 3 camere
5

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament complet utilat și mobilat , în Tecuci , în zona centrală . Cu acces imediat la banci, școli licee, piața . Apartamentul este izolat , cu tâmplărie termopan , gresie , faianță , parchet .