Promovat
Apartament de lux cu panorama superba la Dunare
20
1

Apartament de lux cu panorama superba la Dunare

Vă prezentăm spre achiziție un apartament premium, situat pe Faleza Dunării, în prima linie, una dintre cele mai râvnite și spectaculoase zone rezidențiale din Galați. Poziționat la etajul 5 al unui imobil modern (finalizat în 2008), proprietatea oferă o vedere panoramică directă asupra Dunării – un ...

2286 EUR/m2 | 105 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Promovat
De vanzare – Apartament 3 camere -Complex Vega, Strada Tecuci
14
4

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Complexul Vega, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Galati. Proprietatea se afla la etajul 1 din 8 al unui imobil solid, construit in 2009, dotat cu lift si acces securizat. Apartamentul are o suprafata generoasa de ...

1390 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere  într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select
15
1

Apartament 3 camere într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select

AcasA Imobiliare propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate situat in Galati, pe Blv.Brailei, in Complex Rezidential Privilege, construit in anul 2009 unde putem regasi un ambient placut, modern si vecinatati decente. Pozitionarea imobilului prezinta avantajul unei privelisti aerisite ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere
3

Apartament 4 camere

Vând apartament 4 camere în Micro 38, etaj 4 4, luminos, vedere față. Living primitor, ideal familie. Aproape de școală, stație și piață. Zonă liniștită, acces facil. Perfect pentru locuit sau investiție. Contact pentru detalii și vizionare rapidă și sigură acum.

1020 EUR/m2 | 98 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere decomandat zona Micro 39
9

Apartament cu 3 camere decomandat zona Micro 39

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, confort I, situat în cartierul Micro 39, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 67 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Apartamentul ...

933 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
2

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament modern 2 camere 81,50 mp, Bloc Nou, amenajat modern
10
1

Un apartament modern și primitor, situat într-un imobil nou, construit în anul 2023, într-o zonă cu acces rapid către principalele puncte de interes din Galați. Locuința are o suprafață totală de 81,50 mp și este amenajată cu grijă pentru un stil de viață confortabil, eficient și elegant. Blocul este ...

1646 EUR/m2 | 82 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Ap. 3 camere, etaj 1, 60 mp, in curs de RENOVARE, Mazepa1- spre Faleza
2
1

OPORTUNITATE : -> Apartament spațios cu 3 camere , ideal pentru familie sau investiție MAZEPA 1, cea mai cautata zona din Galati, in apropiere de Carrefour Express si Faleza Dunarii -> 60 mp in total | Etaj 1 din 4 3 camere | 1 baie cu geam | 2 balcoane inchise | 2 cămări ...

1392 EUR/m2 | 60 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Vand apartament 4 camere Tecuci
5
1

Vand apartament 4 camere Tecuci

Detalii apartament: apartament cu 4 camere situat central în municipiul Tecuci, strada Gheorghe Petrașcu nr 40.( intersecția strada Gheorghe Petrașcu cu strada Ecaterina Teodoroiu). Apartamentul este la etajul1 4. Blocul este construit în anul 1979. Suprafața utilă este de 82,9 mp+ 3 balcoane cu ...

805 EUR/m2 | 99 m2

Tecuci, Galati

Apartament decomandat
6
54

Apartament decomandat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru cumparare 2 camere semidecomandate situate in Galati, Zona Micro 17 la etajul3 al unui imobil cu 4 niveluri. Apartamentul este curat,cu Centrala termica , termopan,usa metalica,parchet,gresie si faianta , bransament individula apa canal, izolatie exterioara, ...

1051 EUR/m2 | 39 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

vand 2 camere centru
1
28

vand 2 camere centru

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare 2camere decomandatesituate in centru aflat la etaj 4 dintru-bloc cu 4 etaje , dotat cu centrala termica , apa separata , termopan ,faianta baie . Imobilul se afla in apropiere de scoala, marketuri, gradinita, mijloace de transport in comun. Actele ...

957 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandate   Micro 20, etaj 1, renovat
8
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 20, etaj 1, renovat

Vând apartament cu 2 camere decomandate, situat în Galați Micro 20, la etajul 1 din 10, într-un bloc construit în 1977. Suprafață totală: 50 mp (balcon 4,5 mp). Apartamentul este renovat recent și se vinde semimobilat. Compartimentare: living cu acces în balcon dormitor bucătărie spațioasă baie cu ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

2 camere decomandat Micro 19 29

2 camere decomandat Micro 19

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat in zona micro 19, dotat cu centrala termica,termopane,usi termopan, suprafata 30mp,et 1, Pret 34.500 euro, usor negociabil.

1150 EUR/m2 | 30 m2

Micro+19, Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro 16   confort I, utilități separate, mobilat complet.
10
1

Apartament 2 camere, Micro 16 confort I, utilități separate, mobilat complet.

Apartament 2 camere, Micro 16 confort I, utilități separate, mobilat complet. Vândem un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Micro 16, la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri. Apartamentul este liber și beneficiază de centrală termică proprie, izolație exterioară, branșament individual ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere Micro 19, etaj 3
13

Apartament cu 3 camere Micro 19, etaj 3

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în zona Micro 19, la etajul 3 al unui bloc cu 4 niveluri. Imobilul are o suprafață totală de 48 mp și dispune de branșament individual la apă, centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1094 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Garsonieră, 25.5 mp + boxă, Micro 40, în spatele Shopping City Galați.
6
1

Direct proprietar! Apartament 1 cameră, recent renovat, complet mobilat și utilat, 25.5 mp, Micro 40, bloc C2A, în spatele Shopping City Galați. Izolat termic Parchet Baie cu aerisire naturală Smart TV 81 cm inclus Mașină de spălat LG Aspirator Samsung Frigider Arctic Cuptor cu microunde ...

1280 EUR/m2 | 25 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere ultracentral
7
3

Vand apartament 2 camere ultracentral