Promovat
Apartament cu 2 camere - zona Tiglina 2 – Proiect finalizat 2025
11

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un apartament spațios și elegant, situat într-un complex rezidențial recent finalizat, în inima zonei Tiglina 2. Acest apartament cu 2 camere are o suprafață totală de 71 mp, fiind ideal pentru familie sau investitori. Beneficii ale zonei: Acces facil la instituții ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
De vanzare – Apartament 3 camere -Complex Vega, Strada Tecuci
14
4

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Complexul Vega, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Galati. Proprietatea se afla la etajul 1 din 8 al unui imobil solid, construit in 2009, dotat cu lift si acces securizat. Apartamentul are o suprafata generoasa de ...

1390 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 decomandate parter
7
4

Apartament cu 2 decomandate parter

Propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat situat in Mazepa 2 stradal.imobilul este utilat si mobilat lux fiind folosit ca spatiu comercial ( birouri).are o suprafață de 52 mp pretul fiind de 72 000 euro .se poate viziona cu un telefon in prealabil . contact ,Lucian.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere dec  64 mp   Posibil 3 camere - zona IREG - GENERAL
5

Apartament 2 camere dec 64 mp Posibil 3 camere - zona IREG - GENERAL

Apartament 2 camere 64 mp Poate fi 3 camere | Zonă excelentă IREG General (Magazin TOP) Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și situat într-una dintre cele mai căutate zone, această proprietate îți oferă mai mult decât un simplu loc de locuit îți oferă confort și versatilitate. Localizare ...

1250 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

De Vanzare - Ap. 2 Camere - Mazepa 2 Piata Ancora Faleza Dunarii
10

De Vanzare - Ap. 2 Camere - Mazepa 2 Piata Ancora Faleza Dunarii - Vedere spre Dunare - 78500 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de aprox. 53 mp, ce este situat la etajul 3 8 (bloc cu lift) al unui imobil ...

1481 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu 2 camere decomandat(Nu sunati.Scrieti mesaj)
1

Vând apartament cu 2 camere ,decomandat ,cu îmbunat tiri, situat în zona postei de pe Str Ghe Petrascu. Apartamentul este la etajul 4 din 4 etaje.

1154 EUR/m2 | 52 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere în Galați vis-a-vis de Palatul Navigatiei etaj 1 din 4. Preț 1000 mp.

1000 EUR/m2 | 150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Vânzari imobiliare
10
6

Vânzari imobiliare

Vând apartament cu 2 camere zona Mazepa II la mansardă. Apartamentul este decomandat, iar bucataria și sufrageria sunt open space. An construcție:2006 Constructia este realizata din B.C.A. Apartamentul are o suprafață totală utilă de 57,47 mp din care balconul ocupă 8,32mp. Balconul este închis, izolat ...

1224 EUR/m2 | 49 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Vand apartament cu 2 camere micro 40
10
106

Vand apartament cu 2 camere micro 40

Va propun spre vanzare 2 camere situate in micro 40 in apropiere de toate mijloacele de transport in comun piata , marketuri, scoli , grădinițe la pretul de 38000 neg Rel la tel Nicoleta zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1086 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere (87mp) ultracentral in Galați
10

Apartament 3 camere (87mp) ultracentral in Galați

Apartamentul are 3 camere, 2 băi, bucătărie cu debara, 2 balcoane închise, un salon de 10mp situat în centrul apartamentului. Camerele sunt mobilate parțial. Bucătăria este și ea mobilată și dotată cu electrocasnice mari. Camerele au 19mp, 17mp și 14mp, cea mai mare dintre ele având și o baie atașată ...

1943 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 1 camera Doja
7
2

De vanzare apartament cu 1 camera Doja

De vânzare apartament cu 1 cameră, situat în cartierul I.C. Frimu, în apropiere de strada Doja, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri. Locuința are o suprafață totală de 26 mp, este orientată către sud și se vinde mobilată și utilată complet, fiind liberă și pregătită pentru mutare imediată. Apartamentul ...

1558 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Apartament  cu 3 camere, etaj1,Zona industriala  , Tecuci
9
2

Apartament cu 3 camere, etaj1,Zona industriala , Tecuci

Vând apartament situat la etajul 1, Zona industriala, Tecuci . Suprafața 70 mp, 2 dormitoare , living, 2 bai, hol. Este dotat cu centrală termică si ferestre termopan . Pentru mai multe informații sunați la numărul de telefon

1129 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere Micro 16 , et 2, mobilat si utilat -98000 euro
10
3

Persoana fizica,vand apartament trei camere semidecomandat, etaj 2 din 4. Renovat 2026 de la placa. BOXA LA SUBSOL. Toate utilitatile separat. Electrocasnice in garantie. Mobilat si utilat. Detalii: PAUL DAN GOGA TELEFON

1633 EUR/m2 | 60 m2

Micro+16, Galati, Galati

Apartament de vanzare in mun. Galati, zona centrala, 89.5 mp2
7
2

Apartament spațios de vânzare Zonă centrală, etaj 8 11 cu vedere panoramică. Vă propun spre vânzare un apartament mobilat și utilat așa cum se vede în poze (mai multe detalii la telefon), situat într-o zonă centrală, ideal atât pentru locuit, datorită poziționării excelente și accesului rapid la toate ...

1000 EUR/m2 | 89 m2

Central, Galati, Galati

 Schimb apartament cu o cameră în M40, cu apartament cu 2 camere

Schimb apartament cu o camera in micro 40, cu un apartament cu 2 camere în aceeași zonă sau în apropiere. Ofer și diferență Mai multe detalii la nr de telefon : Aștept oferte serioase !

15 EUR/m2 | 19 m2

Micro 40, Galati, Galati

OPORTUNITATE - Ap. 2 camere, etaj 1, cu îmbunătățiri, Mazepa 1, Potcoava
1

OPORTUNITATE Apartament spațios cu 2 camere cu îmbunătățiri in zona ULTRACENTRALA - Mazepa 1 - Potcoava | 81.500 EUR Curat | Necesită igienizare | Liber pt locuit sau INVESTITIE -> MAZEPA 1, in spate la POTCOAVA - 50 mp utili | Etaj 1 din 4 - 2 camere | 1 baie cu aerisire | 1 balcon închis | 2 ...

1630 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

2 camere Micro 16
5

2 camere Micro 16

Apartament 2 camere, etaj 2 4, situat în Micro 16 (TIG 3), zonă liniștită, aproape de strada Brăilei, stație și supermarketuri. Beneficiază de parcare generoasă și multă verdeață. Se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în poze.

1364 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartment 2 camere semidecomandat etaj 1 Tig II
10
1

Apartment 2 camere semidecomandat etaj 1 Tig II

Proprietar, vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 1, suprafață 55 mp. Apartamentul are două balcoane, unul integrat în living și bucătărie, iar al doilea la dormitor și baie. Este renovat complet: instalație electrică și sanitară schimbate centrală termică izolație exterioară gresie și faianță mobilier ...

1536 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartament 1 cameră de vânzare
5
6

Apartament 1 cameră de vânzare

Garsonieră mobilată + centrală proprie 5 minute de mall Micro 40, Galați! Vând garsonieră cochetă, situată într-o zonă foarte bună din Micro 40, la doar 5 minute de mers pe jos până la mall ideală pentru locuit sau investiție. Locuința este luminoasă, îngrijită și se vinde complet mobilată ...

1350 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere 56 mp
8
13

Apartament cu 2 camere 56 mp

Persoană fizică, vă propun un apartament cu două camere, spațios, aerisit, semi-decomandat, confort 1, în cartierul Micro 19, în spatele stației Neacșu. Zona este foarte bună, piața Micro 19 fiind în proximitate, dar și Lidl, Kaufland, cît și mall-ul Dunărea. La 1 (un) minut de stația Neacșu, ...