apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...
789 EUR/m2 | 38 m2
Hunedoara, Hunedoara
10 mai
APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...
1738 EUR/m2 | 80 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Garsoniera de vanzare Garsoniera are centrala nouă electrica cu consum foarte bun . Boiler electric A++ Locatie Bulevardul Ion Corvin .Se afla la etajul 1 din 3 . Locație liniștită . Parcare sub geam . Garsoniera poate fi folosita pentru sistem hotelier fiind intr o locație centrala ,randament foarte ...
1273 EUR/m2 | 22 m2
Buituri, Hunedoara, Hunedoara
azi 17:28
Vând ap 2camere,loc Petrila,Str 8 Martie,Bl 9,Et 3,mobilat,geamuri termopan,gaz,centrală termică,calorifere de aluminiu,branșament separat,izolație termică,balcon și parcare.Blocul este inclus în proiect de anvelopare.Zon liniștită,aproape de școală,supermarketuri.Preț 34000 Euro,negociabil.Pt detalii ...
596 EUR/m2 | 57 m2
Petrila, Hunedoara
azi 16:16
Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .
818 EUR/m2 | 55 m2
Petrosani, Hunedoara
azi 15:58
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
azi 15:34
Vând apartament cu 2 camere în Hațeg str Aleea Constructorului, mobilat , et 3 , îmbunătățiri: gresie ,faianță,parchet , uși, ușă metalică la intrare, centrală termică, termopane, modificat open space, baia mărită ,loc de parcare în fața blocului, mai multe detalii în privat!
1200 EUR/m2 | 35 m2
Hateg, Hunedoara
azi 15:13
Vand apartament 3 camere Petrila ,langa Cec,etajul 1 ,bloc de caramida izolat,balcon centrala termica aproape noua,scara cu vecini linistiti
833 EUR/m2 | 72 m2
Petrila, Hunedoara
azi 15:02
Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.
1659 EUR/m2 | 45 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:33
Vând garsoniera decomandata de 34m în Hunedoara pe Str Munteniei aproape de Supeco, Lidl,Kaufland,școli și grădinițe...etc. Se poate vedea oricând. Prețul este negociabil
941 EUR/m2 | 34 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 13:36
Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită
910 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 13:00
Apartament de vanzare in zona centru - pompieri, cu 2 camere,semidecomandat,etaj 4, situat pe mijlocul blocului,calduros,zona linistita, 44 mp + 3 mp balconul.Dotari: centrala pe gaz,geamuri cu termopan, balcon, baie cu geam,gresie,faianta,aer conditionat,se vinde mobilat.
1202 EUR/m2 | 44 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:45
Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...
1346 EUR/m2 | 78 m2
Decebal, Deva, Hunedoara
azi 12:43
Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...
759 EUR/m2 | 58 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 12:37
Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.
818 EUR/m2 | 55 m2
Vulcan, Hunedoara
azi 12:08
Apartament de vânzare Vulcan, jud. Hunedoara (Aleea Crizantemelor, et. 4 4) Locație ultracentrală: Toate punctele importante sunt la max. 300 metri distanță: -Spitalul din Vulcan -Liceu și școală gimnazială -Școala generală -Secția de poliție locală -Primăria Vulcan -Supermarketuri (Penny, Profi) -Piață, ...
563 EUR/m2 | 48 m2
Central, Vulcan, Hunedoara
azi 11:54
Vând apartament 2 camere in oraș HUNEDOARA , decomandat, 2 holuri,bucatarie,baie, balcon,cămara ,etaj 8 din10,bloc cu lift zona buna pe Bulevardul Dacia B3 Nr 10. Acte la zi. Ocupabil imediat. Mai multe detalii la telefon.
714 EUR/m2 | 49 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 11:51
De vanzare apartament 2 camere, etaj 2 semidecomandat, bloc caramida, a c, centrala termica, geam termopan, usa metalica. Pret usor negociabil
900 EUR/m2 | 50 m2
Orastie, Hunedoara
azi 11:24
Se vinde apartament 3 camere, decomandat, zonă Aeroport, str Aviatorilor, bl 34, mobilat sau nemobilat, centrala proprie, termopane, parchet, branșament apă separat, etajul 4 din 10. Apartamentul este călduros, este situat într-o zonă liniștită, aproape de piata agroalimentară, școală Nr 7, vis-a-vis ...
500 EUR/m2 | 62 m2
Petrosani, Hunedoara
azi 11:07
Vand apartament 4 camere decomandat in Orastie ,Str. Muresului,langa Penny Market,an constructie 1985,suprafata 80 m2,2 bai,2 balcoane,centrala proprie,termopane,din caramida etaj 4,usi interioare de lemn,usa intrare stejar.Apartamentul se vinde mobilat complet.Mai multe detalii si informtii la tele ...
900 EUR/m2 | 80 m2
Orastie, Hunedoara
azi 10:57
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 10:50
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
azi 10:50