Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament doua camere
9
2

Vând apartament doua camere

Vând apartament doua camere zona piata Dacia strada Viitorului bloc 38 apartament 17 etaj 4 , 2 camere , Gaz 2 focuri ,toate utilitățile la zi ,usa metalica, geamuri termopan ,parchet laminat, se vinde mobilat, acopersi de tabla nou.relati la telefon nr .

481 EUR/m2 | 52 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere de vânzare   Ultracentral Petroșani
9

Apartament 3 camere de vânzare Ultracentral Petroșani

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat ultracentral, pe strada Horia, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes (magazine, școli, instituții, mijloace de transport). Ultracentrală, acces rapid la toate facilitățile orașului, apartamentul este luminos și bine compartimentat, ...

1114 EUR/m2 | 70 m2

Petrosani, Hunedoara

De vanzare apartament cu doua camere 1

De vanzare apartament cu doua camere

Strada Saturn nr 1, etaj 1. CT, gresie, faianta, parchet, izolat exterior, bransament separta la apa, termopane, mobilat partial.

421 EUR/m2 | 38 m2

Petrosani, Hunedoara

Se vinde schimbă apartament cu 2 camere
10
1

Se vinde schimbă apartament cu 2 camere

Vând sau schimb apartament semidecomandat cu 2 camere, 47 mp în Hunedoara, Str. Streiului. Apartamentul este compus din: 1 dormitor, 1 living, 1 baie, , 1 bucătărie, 1 cămară alimente și se afla la etajul 4 4, CU ACOPERIȘ!!! Pe acest etaj există o încăpere cu folosință comună celor patru apartamente ...

798 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva. 1

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva.

Apartamentul se afla in zona Piața Centrală. Este construit din cărămidă, se află la etajul trei, din patru, și este decomandat. Nu este amenajat.

1038 EUR/m2 | 79 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere  de vanzare
10

Apartament 3 camere de vanzare

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 69 mp, situat la etajul 4 într-un bloc de cărămidă de 4 etaje cu acoperiș in Deva, Cartier Gojdu, bloc Experimental, zonă liniștită și aproape de magazine, școli. Compartimentare: 3 camere, bucătărie, cămară, baie, debara mare (poate avea rol de dressing sau ...

1203 EUR/m2 | 69 m2

Deva, Hunedoara

 Ap 2 cam .
9

Ap 2 cam .

PROPRIETAR, FARA COMISION, Ofer spre vinzare, o buna investitie, si un bun pentru locut, confortabil, Ap 2 cam Aleea Crizantemelor, zona ultracentrala, decomandat, et 4 din 4 ,acoperis renovat cu firma. supr. 48 mp. balcon mare, vedere spre rasarit. bloc zid de caramida. calduros, zugravit recent, curat, ...

583 EUR/m2 | 48 m2

Vulcan, Hunedoara

Vînd Apartament
5
3

Vînd Apartament

Vând apartament in Hateg cu 3 camere etaj 4 mobilat complet,cu tot ce este necesar intr-o locuință tel.

929 EUR/m2 | 56 m2

Hateg, Hunedoara

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu garaj și boxă-Brad HD.
10

Apartament cu garaj și boxă-Brad HD.

Direct de la proprietar Apartament de vânzare în mun. Brad, str. Vînătorilor(lângă sala de sport), situat la etajul. 1, într-un bloc, cu acoperiș, P+2, cu o singură scară, cu 6 apartamente în total, 2 pe etaj. Apartamentul este decomandat și este compus din 3 camere, 2 băi, bucătărie, hol și două ...

1225 EUR/m2 | 89 m2

Brad, Hunedoara

vand apartament m5 1

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

632 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament
10
1

Vand apartament

Vand apartament cu doua camere cu: -Vederw la soare -Bloc de caramida -Blocul este in proiect de reabilitare -Centrala pe gaz noua -Parchet nou -Usi schimbate recent -Renovat recent Mai multe detali la telefon sau fata locului!

700 EUR/m2 | 50 m2

Petrila, Hunedoara

Salvează căutarea