Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1 42

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1

Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...

1211 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vanzare
7

Apartament de vanzare

Vand apartament decomandat 2 camere la parc zona linistita cu vedere spre magura , mobilat si utilat cu tot ce este in el , ocupabil imediat , instalatia electrica cupru , contorizari separat , izolat termic cu acoperis , pentru vizualizare in fiecare zi , etj 4

1220 EUR/m2 | 50 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
2

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

vanzare 3

vanzare

apart. cu 2 camere situat în municipiul vulcan

357 EUR/m2 | 42 m2

Vulcan, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Garsonieră in Hunedoara
5

Garsonieră in Hunedoara

Se vinde exact ca in poze,La cheie, dispune de centrala termica nouă, climă, termopane etc. reformată total în 2020 situată lîngă GP Plaza.

1207 EUR/m2 | 29 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.

818 EUR/m2 | 55 m2

Vulcan, Hunedoara

Vand apartament
8
32

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat - 41 mp - centrala - geamuri termopan cu tâmplărie PVC, - ușa antiefracție la intrare, - instalație electrica cupru la bucătărie - marmura la bucătărie Apartamentul se vinde partial mobilat. In vecinătate se afla supermarketuri, mijloace de transport în comun, ...

537 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar