Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

825 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
9

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
7
4

Apartament de vânzare

Apartamentul se află pe strada 1 Iunie, bl.C22, ap7, la etajul 1,pe lângă școala M.Santimbreanu.Este compus din 2 camere, bucătărie,baie,2cămari,2balcoane închise. Este izolat termic pe exterior și are instalație nouă de încălzire racordata la sistemul de încălzire centralizat.

800 EUR/m2 | 50 m2

Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral 14

Apartament 3 camere ultracentral

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, langa Teatru, etaj 3 din 3, complet mobilat so dotari, pret 52.000 euro negociabil

981 EUR/m2 | 53 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament et.1 decom.comf.1.supr.tot 53 mp hol si bucatarie mare open space
8
12

Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...

877 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...