Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Garsonieră in Hunedoara
5

Garsonieră in Hunedoara

Se vinde exact ca in poze,La cheie, dispune de centrala termica nouă, climă, termopane etc. reformată total în 2020 situată lîngă GP Plaza.

1207 EUR/m2 | 29 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1659 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Vânzare apartament
5
2

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandate, cu îmbunătățiri, etaj 2, aproape de centru, magazine, școală, Apartamentul eate ocupabil imediat.

1649 EUR/m2 | 37 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Vand apartament 3 camere, etaj 4, situat pe Aleea Scolii Apartamentul se vinde utilat si renovat, Suprafata utila 45m2, centrala proprie, instalatie electrica schimbata, AC Mai multe detalii la telefon.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament
6
1

Vând apartament

Vand apartament 2 camere decomandat,Minerului Et 1, centrală termica pe gaz, parchet rașchetat in camere, stare bună.

1276 EUR/m2 | 38 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere - strada Parângului
5

Apartament 2 camere - strada Parângului

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Lupeni pe strada Parângului, etaj 1 10, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, aflându-se la 15 minute de stațiunea Straja și 30 minute de stațiunea Părâng. Acces facil la magazine, Spitalul Municipal Lupeni, școli și stații ...

690 EUR/m2 | 58 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15
10
5

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15

Persoana fizica, vând apartament 2 camere,Deva,Al.Streiului, semidecomandat, etajul 2,bloc de 4 etaje,situat pe mijloc, suprafață 36 mp+balcon. Încălzire cu centrala termică,gresie, faianță,termopane,izolat exterior,mobilat,contorizări individuale.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

de vanzare garsonieră
5
1

de vanzare garsonieră

vand garsonieră in Uricani,jud Hunedoara,str aleea progresului et 1,la soare toată ziua complet renovată,utilată,centrală,gaz,apă separat,mobilată,numai bună de mutat in ea! preț 16000euro.24m2!

667 EUR/m2 | 24 m2

Uricani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere zona Digi
9
5

Vând apartament 3 camere zona Digi

Vând apartament 3 camere decomandate zona Digi in Vulcan,2 terase mari,una închisă în termopan,apartamentul este complet mobilat și utilat,are centrala prin condensare,apometru separat.Pret 45000 euro.Tel .

495 EUR/m2 | 91 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona ultracentrală Simeria la etajul 1, ideal pentru investiție sau amenajare după propriul gust. Locuința are o suprafață de 45 mp și necesită renovare completă, oferind astfel oportunitatea de personalizare integrală. Dispune de parchet din ...

1378 EUR/m2 | 45 m2

Simeria, Hunedoara

Garsoniera de vanzare centrala
7

Garsoniera de vanzare centrala

Garsoniera de vanzare Garsoniera are centrala nouă electrica cu consum foarte bun . Boiler electric A++ Locatie Bulevardul Ion Corvin .Se afla la etajul 1 din 3 . Locație liniștită . Parcare sub geam . Garsoniera poate fi folosita pentru sistem hotelier fiind intr o locație centrala ,randament foarte ...

1273 EUR/m2 | 22 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vanzare  2camere
5
2

Apartament de vanzare 2camere

Vând ap 2camere,loc Petrila,Str 8 Martie,Bl 9,Et 3,mobilat,geamuri termopan,gaz,centrală termică,calorifere de aluminiu,branșament separat,izolație termică,balcon și parcare.Blocul este inclus în proiect de anvelopare.Zon liniștită,aproape de școală,supermarketuri.Preț 34000 Euro,negociabil.Pt detalii ...

596 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Salvează căutarea