Promovat
Apartament 3 camere Petrila
10
2

Apartament 3 camere Petrila

De vânzare : Apartament 3 camere + 2 băi + cămară + hol + bucătărie . Îngrijit și întreținut . Decomandat . Suprafață 80 mp . Mobilă în 2 din 3 camere , centrală pe gaz , geamuri termopan , apă trasă separat , parchet , gresie , faianță . Lângă apartament se află uscătorie comună și locuri pentru depozitare ...

463 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10
1

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1747 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Ap.la cheie ultracentral
10
3

Ap.la cheie ultracentral

vând Ap.2 cam.decomandat ultracentral la cheie,et.2 din4lângă primărie,parc,școală I.G.Duca,călduros pe mijloc,mobilat și utilat,izolat interior inclusiv tavanele,bucătărie mare,electrocasnice noi în garanție mas.sp.rufe Whirlpool 9 kg mas.sp.vase Whirlpool uscător Beko,comb.frigorifica No Frost(fara ...

1111 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Petrosani, Hunedoara

Vanzare apartament
7
6

Vanzare apartament

Apartament semidecomandat, mobila bucatarie si centrala termica. Terasa mare neinchisa si o terasa mica inchisa (cu termopan) adresa bd. MihaiViteazu nr8 blD4 sc1 ap35 etaj8 Vulcan jud Hunedoara. Lift nefunctional.

472 EUR/m2 | 53 m2

Vulcan, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere Petrila
10
2

Apartament 3 camere Petrila

463 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Promovat
Apartament 4 camere et 3 Petrosani
10
1

Apartament 4 camere et 3 Petrosani

De vânzare : Apartament 4 camere + 2 băi + 2 terase + hol + bucătărie . Decomandat . Suprafață 110 mp . Etaj 3 . Blocul este compus din 2 scări cu 2 apartamente per etaj . Îngrijit și întreținut . Bucătărie și living open space . Balcoane închise cu geamuri termopan de jos până sus . Mobilat cu mobilă ...

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament 2 camere mobilat parter cu beci foarte curat și înalt  preț 30.000  negociabil
5

Vând apartament 2 camere mobilat parter cu beci foarte curat și înalt preț 30.000 negociabil

Apartament 2 camere decomandat mobilat parter cu subsol foarte curat și înalt preț 30.000 negociabil

638 EUR/m2 | 47 m2

Vulcan, Hunedoara

vind apartament
5
1

vind apartament

vind apartament cu 3 camere bucătărie baie renovat complet totul este nou mobilat etaj 3 loc Simeria

1224 EUR/m2 | 49 m2

Simeria, Hunedoara

Garsoniera de vanzare!!!
5

Garsoniera de vanzare!!!

Vand garsoniera,Str-Pinului,Bloc-N,Et-1,vedere parc octogon,pret negociabil!!!

Vulcan, Hunedoara

Apartament 2 camere Straja Lupeni
8
2

Apartament 2 camere Straja Lupeni

Vând apartament 2 camere în Lupeni, la 7 minute de mers cu mașina de telegondola Straja. Strada Viitorului, bloc C2, etaj 4 4. Vedere superbă spre Muntele Retezat! Parțial mobilat și utilat (bucătărie echipată, mobilier de bază inclus). Încălzire independentă pe centrală termică Ariston cu calorifere ...

1056 EUR/m2 | 34 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
12

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

Apartament cu 2 camere de vânzare,etaj 5 din 6, situat în Hațeg, zonă centrală, bulevard Tudor Vladimirescu nr.6 ,blocul este inclus în in programul de reabilitare termica,lift,acoperiș, panouri fotovoltaice. Renovat,mobilat,instalație de curent schimbată total,nu s-a fumat,nu au fost animale de companie, ...

1304 EUR/m2 | 56 m2

Hateg, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie