Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament trei camere amenajat mixt, stare foarte bună, bulevard Micro 5, Hunedoara.
17
2

Apartament cu trei camere decomandat, amenajat, cu destinație mixtă - de locuit sau și comercială, situat pe Bulevardul Dacia, în Micro 5. Extinderea pentru intrare separată este realizată după proiect aprobat legal. Curat și luminos, în stare foarte bună, apartamentul are două băi funcționale, balconul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat în zona Piața Dunărea-Supeco, Bd. M Viteazu.
16
4

La bulevard, apartament cu trei camere decomandat, situat pe Bd Mihai Viteazu, lângă Piața Dunărea, spre magazinul Supeco, etajul patru din 4, Hunedoara. Sunt trei camere decomandate, în stare bună, expunere Nord și Sud. Parcări în jurul blocului, piața Dunărea la 30 metri, magazin Supeco la 100 metri, ...

845 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona  Union - Sanitas, Hunedoara
8
2

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona Union - Sanitas, Hunedoara

Apartament cu două camere, semidecomandat, etaj intermediar în bloc cu 4 etaje, cărămidă. Renovat complet și amenajat, se vinde mobilat și utilat. Ocupabil imediat! Preț 55.000 Fără comision de la cumpărător! Găsiți oferta completă pe site-ul Agentiei: notoriusimobiliare_RO. Detalii suplimentare ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Ultracentral, trei camere, două băi, balcon, zonă centrală, etajul patru, Hunedoara.
12
5

Sunt blocuri construite în jurul anilor 1970, în zona cuprinsă între blocurile Sanitas de pe Bd. Dacia - și piața Dunărea, cu apartamente spațioase, cu balcon amplu și două băi. Apartamentul acesta este la etajul patru, are balconul spre Est și are două băi, doar una este folosită în prezent. Acoperișul ...

759 EUR/m2 | 63 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva
4

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, amenajat ( faianta,gresie, parchet, geamuri termopan), balcon mare inchis cu geamuri termopan,, etaj 3, zona Gojdu-Kogalniceanu ( aproape de gradinita, scoala generale, magazine, 5 minute de piata centrala), pret 67000 euro. Informatii la telefon 072361917 ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea