Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere
5
2

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, Criscior
20
2

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, Criscior

Se vinde un apartament spatios si renovat in Gura Barza, Criscior. Apartamentul are o suprafata utila de 71 mp si este situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, din caramida, acoperit cu tigla, bine intretinut si cu scara dotata cu interfon. Caracteristici ale apartamentului: Suprafata utila: 71 mp Compartimentare: ...

493 EUR/m2 | 71 m2

Criscior, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Ap.3 camere etj  3 Zamfirescu
11
7

Ap.3 camere etj 3 Zamfirescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere sdec,zona Zamfirescu, etaj 3 din 4. in bloc de cărămidă,cu vedere față -spate,amplasat pe mijloc,ceea ce presupune cheltuieli mici cu incalzirea.Ap.este amenajat clasic-gresie, faianță, parchet lemn masiv, termopane, centrală termică și ...

986 EUR/m2 | 72 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere zona Lido
9
9

Ap.2 camere zona Lido

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere(SU=57mp), decomandat, etaj 5 din 6, zona Lido. Ap. este amenajat-parchet laminat, gresie, faianță, centrală termică, termopane, etc. și se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii telefonic.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 cam decomandat Dorobanti
9

Ap.3 cam decomandat Dorobanti

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere, decomandat(ST=72mp), zona Dorobanți. Ap.se vinde complet mobilat și utilat, dispune de centrală termică, aer condiționat, tâmplărie pvc, uși interioare schimbate, gresie, faianță, parchet laminat etc. Ap.este izolat integral, are vedere ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.