Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare apartament
5
2

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

De vanzare apartament cu 4 camere mobilat in zona Stadion Corvinul
14
2

 Comision 0% ! Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 90 mp, zona Micro 4, Hunedoara.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Hunedoara, zona Micro 4, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu ...

933 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament
8
29

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat - 41 mp - centrala - geamuri termopan cu tâmplărie PVC, - ușa antiefracție la intrare, - instalație electrica cupru la bucătărie - marmura la bucătărie Apartamentul se vinde partial mobilat. In vecinătate se afla supermarketuri, mijloace de transport în comun, ...

537 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare
9

Apartament de vânzare

Apartament cu 2 camere ,hol spațios, bucătărie mare,baie,balcon .Dispune de centrala de apartament,aer condiționat, geamuri termopan ,uși interioare schimbate ,apartamentul este complet renovat.Se vinde complet mobilat (inclusiv cu:combina frigorifica Samsung, cuptor electric si plita gaz incorporabile,masina ...

1204 EUR/m2 | 54 m2

Central, Hateg, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, Criscior
20
2

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, Criscior

Se vinde un apartament spatios si renovat in Gura Barza, Criscior. Apartamentul are o suprafata utila de 71 mp si este situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, din caramida, acoperit cu tigla, bine intretinut si cu scara dotata cu interfon. Caracteristici ale apartamentului: Suprafata utila: 71 mp Compartimentare: ...

493 EUR/m2 | 71 m2

Criscior, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
9
1

Apartament 2 camere decomandate

Vând apartament în Petrila (Lonea) etaj 2 având o suprafață de 40,57 mp și anexă boxă la parter de 3 mp.Zona parc la 5 minute stație de autobuz,magazin Profi,școală,gradiniță.Compus din 2 camere ,hol,bucătărie,debara și baie.Zugravit și montat uși termopane în 2024,nelocuit din Ianuarie 2025 se vinde ...

651 EUR/m2 | 43 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Petrila Strada alexandru sahia
5

Apartament 2 camere Petrila Strada alexandru sahia

apartament Petrila,Strada alexandru sahia bloc 15 b etaj 3 ap 23 . Ap are gaz apa centrată poprie mobilat tot ,doua camere,hol,baie,bucătărie cu terasă ușor negociabil . mobilat cu tot

500 EUR/m2 | 64 m2

Petrila, Hunedoara

Casa formata din 2 corpuri+garaj- EXCLUSIVITATE BLITZ-comision 0 cumparator
15

Vă propunem spre vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Blitz, o proprietate situată pe strada Sarmisegetuza, în Hunedoara, disponibilă cu 0% comision pentru cumpărător. Imobilul este compus din două corpuri de clădire, oferind atât confort imediat, cât și oportunități de personalizare ulterioară. Primul ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Ap.3 cam decomandat Dorobanti
9

Ap.3 cam decomandat Dorobanti

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere, decomandat(ST=72mp), zona Dorobanți. Ap.se vinde complet mobilat și utilat, dispune de centrală termică, aer condiționat, tâmplărie pvc, uși interioare schimbate, gresie, faianță, parchet laminat etc. Ap.este izolat integral, are vedere ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere zona Lido
9
9

Ap.2 camere zona Lido

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere(SU=57mp), decomandat, etaj 5 din 6, zona Lido. Ap. este amenajat-parchet laminat, gresie, faianță, centrală termică, termopane, etc. și se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii telefonic.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea