Promovat
Apartament 3 camere
10
1

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Apartament 4 camere et 3 Petrosani
10
1

Apartament 4 camere et 3 Petrosani

De vânzare : Apartament 4 camere + 2 băi + 2 terase + hol + bucătărie . Decomandat . Suprafață 110 mp . Etaj 3 . Blocul este compus din 2 scări cu 2 apartamente per etaj . Îngrijit și întreținut . Bucătărie și living open space . Balcoane închise cu geamuri termopan de jos până sus . Mobilat cu mobilă ...

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsonieră etj 1,Gojdu
12
1

garsonieră etj 1,Gojdu

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră în bloc mai nou,pe Al Viitorului, S= 27 mp,formată din cameră,baie, bucătărie mică , mobilată și utilată CT, climă, posibil preluare chiriaș

1333 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap 3 camere etj 3,Gojdu
13
2

Ap 3 camere etj 3,Gojdu

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 3 camere sdec la etj 3 in bloc de cărămidă str Al Viitorului, amenajat cu parchet laminat gresie faianță termopane CT climă, parțial izolat termic are 2 băi fiecare cu geam,nu are balcon ,se vinde mobilat și utilat S =56 mp.

1179 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Ap 3 camere zona liceul de muzică
16
1

Ap 3 camere zona liceul de muzică

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 3 camere decomandat,2 băi,2 balcoane,vedere față -spate,etj 4 acoperiș terasă cu hidroizolație,ST= 70 mp.Necesita amenajat.

1258 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere str Bejan
18
4

Ap 2 camere str Bejan

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat etj intermediar in bloc turn,izolat termic, amplasat pe mijloc cu vedere în față,parchet laminat gresie faianță termopane CT, instalație termică pe cupru,blocon închis cu termopan izolat și în interior,contorizări individuale,gaz,apa,curet, ...

972 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
29

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera etj 3 zona Kaufland
9
3

garsoniera etj 3 zona Kaufland

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră sdec la etj 3,vedere la stradă,bloc izolat termic,balcon gresiat închis cu termopan, parchet, gresie faianță,termopane,CT,se vinde mobilata utilata cum se vede in poze ,ST= 29 mp,se poate ocupa imediat.

1293 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Ap cu  3 camere etj 1, zona Progresul
12

Ap cu 3 camere etj 1, zona Progresul

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 3 camere dec la etj 1 in bloc de cărămidă,amplasat pe mijloc,cu vedere față -spate, bucătărie cu cămară,baia cu geam, balcon închis cu termopan cu vedere la stradă,amenajări clasice, parchet lemn masiv, gresie faianță termopane CT,se poate vinde ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Apartamentul are 3 camere .hol .baie bucătărie doua balcoane ,se vinde cu tot ce este in el !Mai multe detalii la nr de tel!

983 EUR/m2 | 58 m2

Brad, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara 6

Vând apartament in Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara etaj 1 Str Bucegi totul renovat recent totul este nou in el se vinde mobilat centrală noua parcare pt mașină

1444 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare sau schimb cu auto
5
5

De vanzare sau schimb cu auto

Apartament zona aeroport piata Dacia Petroșani, 37mp? decomandat, centrala,gaz , renovat recent ! Accept și schimburi cu auto plus diferența. preț 15.000 euro la schimb cu auto prețul este la înțelegere !

405 EUR/m2 | 37 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2camere Simeria
5
1

Apartament 2camere Simeria

Se oferă spre vânzare apartament 2camere Simeria etaj 3.Zona centrală. Apartamentul este izolat la exterior, uși noi la camere, centrală termică, termopan. Se vinde mobilat. Ocupabil imediat. Preț 56.000euro negociabil. Tel

1018 EUR/m2 | 55 m2

Central, Simeria, Hunedoara

Vand garsoniera et. 1
7
15

Vand garsoniera et. 1

Vand garsoniera în cartier Dacia, etaj 1, suprafata 25mp, cu geamuri termopan, gresie, faianta parchet, aer conditinat, ocupabila imediat. Se vinde mobilata si utilata complet. Are și loc de parcare (platit).

1400 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere Simeria
5
3

Apartament 2camere Simeria

Se oferă spre vânzare apartament 2camere Simeria, ultracentral. Situat într-un bloc de cărămidă, etaj 3din3.Este izolat la exterior, deasupra izolație +pod.Apartamentul a fost recent renovat. Se vinde mobilat. Preț 46.000 euro negociabil.

920 EUR/m2 | 50 m2

Simeria, Hunedoara

Garsoniera de vânzare
5
2

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera decomandata de 34m în Hunedoara pe Str Munteniei aproape de Supeco, Lidl,Kaufland,școli și grădinițe...etc. Se poate vedea oricând. Prețul este negociabil

941 EUR/m2 | 34 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea