Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere direct de la proprietar
10

Apartament 2 camere direct de la proprietar

Apartament 2 camere DIRECT DE LA PROPRIETAR Se vinde apartament cu 2 camere renovat modern in zona liniștită din Deva, bloc din cărămidă anvelopat termic, scară intermediară, etaj 4 4 cu acoperiș cu șarpantă, interfon, uscătorie la parter. Apartamentul este decomandat, format din: - bucătărie tip living ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor
9
23

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor

Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido
10

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Bulevardul Decebal din Deva. Locuința se află la etajul 7 8 într-un bloc cu lift. Apartamentul a fost renovat în 2024 (zugrăvit, parchetat, mobilat) și este gata pentru mutare imediată. Detalii și Compartimentare: ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
4

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, decomandat, renovat, etajul 5,.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Vand Garsonieră confort 1
2
9

Vand Garsonieră confort 1

Vand Garsonieră confort 1, 30 mp utili Situată in Petroșani (Str.Gociu Nicușor) Etaj 4 4, acoperiș refacut complet din tabla anul acesta, fara îmbunătățiri

400 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere ultracentral
10
6

Apartament 2 camere ultracentral

Vând apartament 2 camere ultracentral, etaj 2 42 mp + balcon (Zona Academia de Bere) Apartament situat pe mijloc, păstrează căldura iarna și răcoarea vara, cu costuri reduse la întreținere. Renovat integral în 2020 cu materiale de calitate! Instalație electrică complet nouă (inclusiv panou siguranțe), ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Vând cameră de cămin situată în Deva, zona Dacia 1

Vând cameră de cămin situată în Deva, zona Dacia

De vanzare camera de cămin situată în Deva, zona Dacia. Imobilul are o suprafață utilă de 12 mp și este amplasat la etajul 1 al clădirii. Zona este una liniștită, cu acces facil către mijloace de transport în comun, magazine și alte puncte de interes. Proprietatea este potrivită atât pentru locuit, ...

875 EUR/m2 | 12 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar
8
6

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar

Apartament 2 camere decomandat, Bulevardul Decebal, modificat in living open space cu bucatarie, etajul 4 din 7, izolat pe interior, aer conditionat, centrala termica, geamuri si usi termopan, masini de spalat haine si vase, combina frigorifica. Se vinde mobilat, exact ca in fotografii. Modificarile ...

1193 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, Deva
7
19

Apartament 2 camere dec, Deva

Apartament 2 camere dec, zona Progresului, etaj intermediar,bloc de caramida, bucatarie, baie, usa metalica, CT, incalzire pardoseala, 42 mp. termopane.izolat, mobilat, usi noi.Totul nou ! Ocupabil imediat! Pret 73.000 eur

1921 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Camera de camin cu baie proprie
8
1

Camera de camin cu baie proprie

Se vinde in Hunedoara,lângă Colegiul Național Iancu de Hunedoara,Judecătoria Hunedoara,Școala Postliceală Sanitară, cameră de cămin cu baie proprie .Incalzire cu convector pe gaz ,contor de gaz individual ,apometru ,boiler ,parchet laminat in cameră ,gresie și faianță in baie si hol,ușă metalică. Se ...

917 EUR/m2 | 12 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu
8
4

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu

Proprietar, vand apartament cu 2 camere pe strada Duiliu Zamfirescu, Et. 4, decomandat, 53-54mp, vedere pe doua parti, spre cetate si spre strada Zamfirescu. Apartament renovat 2020, este bine compartimentat, fara trepte, spatios in toate incaperile. Pereti armati cu Plasa in tot apartamentul !!! Bucatarie ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva. 1

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva.

Apartamentul se afla in zona Piața Centrală. Este construit din cărămidă, se află la etajul trei, din patru, și este decomandat. Nu este amenajat.

1038 EUR/m2 | 79 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere  de vanzare
10

Apartament 3 camere de vanzare

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 69 mp, situat la etajul 4 într-un bloc de cărămidă de 4 etaje cu acoperiș in Deva, Cartier Gojdu, bloc Experimental, zonă liniștită și aproape de magazine, școli. Compartimentare: 3 camere, bucătărie, cămară, baie, debara mare (poate avea rol de dressing sau ...

1203 EUR/m2 | 69 m2

Deva, Hunedoara

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea