Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete
10
22

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete

Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Gojdu,etaj 4
10

Apartament 2 camere, zona Gojdu,etaj 4

Green House & Real Estate va prezintă un apartament cu 2 camere (45 mp utili), tip semidecomandat, situat într-o zonă verde și liniștită, ideală pentru un trai relaxat. De ce să alegi acest apartament? Geamuri termopan noi liniște și eficiență energetică Centrală termică proprie control total ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Mihai Eminescu
5

Apartament 2 camere, decomandat, zona Mihai Eminescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 4, în zona Mihai Eminescu. Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 60.000€ Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau pentru ...

1176 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-decomandat-zona Iuliu Maniu
20

Apartament 2 camere-decomandat-zona Iuliu Maniu

Green House & Real Estate va ofera spre vanzare un apartament decomandat și modificat, cu o compartimentare practică și funcțională. Locuința dispune de două balcoane, unul închis și amenajat ca bucătărie, iar cel de-al doilea aferent camerei de zi. Holul este mărit și beneficiază de spații de depozitare ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Ocazie! Apartament 3 camere – 38 mp – complet renovat, mobilat și utilat
6

Cauți un apartament cochet, gata de mutat, la un preț accesibil? Avem soluția perfectă pentru tine! Îți prezentăm un apartament de 3 camere, cu o suprafață de 38 mp, ideal compartimentat și complet renovat, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către toate punctele de interes din oraș. Locuința ...

1231 EUR/m2 | 39 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere , etaj 1, zona Calea Zarandului
10
1

Apartament 3 camere , etaj 1, zona Calea Zarandului

Green House & Real Estate va propune spre vanzare un apartament 3 camere, 2 băi, mobilat & utilat modern, etaj 1, cu parcare + boxă, situat pe mijlocul blocului. Locație ideală Etaj 1 dintr-un bloc bine întreținut, zonă liniștită și acces facil către mijloace de transport, școli, magazine și alte ...

1414 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
12

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere,decomandat   Zona Nicolae Bălcescu
9
1

Apartament 2 camere,decomandat Zona Nicolae Bălcescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Nicolae Bălcescu. Caracteristici și dotări: -compartimentare decomandată -ferestre cu geam termopan -centrală termică proprie -gresie, faianță și parchet -baie cu geam pentru aerisire naturală -ușă metalică ...

1000 EUR/m2 | 51 m2

Nicolae Balcescu, Deva, Hunedoara

Garsonieră   mobilată și utilată complet-zona Miorita
14

Garsonieră mobilată și utilată complet-zona Miorita

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare o garsonieră complet mobilată și utilată, cu o suprafață de 32 mp, situată la parter, într-un bloc reabilitat termic. Proprietatea e renovata recent,fiind amenajată cu materiale și finisaje moderne. Garsoniera dispune de balcon cu proiect de constructie ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia
17
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia

BLITZ va prezenta un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă extrem de liniștită, ideal pentru cei care își doresc confort și intimitate. Cu o suprafață totală de 38 mp, acest apartament este perfect utilat și mobilat, oferind un spațiu optim pentru ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor
9
23

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor

Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido
10

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Bulevardul Decebal din Deva. Locuința se află la etajul 7 8 într-un bloc cu lift. Apartamentul a fost renovat în 2024 (zugrăvit, parchetat, mobilat) și este gata pentru mutare imediată. Detalii și Compartimentare: ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Garsonieră modernă, 35 mp, renovată integral   Deva, str Crizantemelor
12
4

Garsonieră modernă, 35 mp, renovată integral Deva, str Crizantemelor

Comision 0% Cumparator! Vă propunem spre vânzare o garsonieră elegantă și complet renovată, situată la parterul unui imobil izolat exterior, amplasat într-o zonă liniștită și bine conectată a municipiului Deva, pe strada Crizantemelor. Cu o suprafață utilă de 35 mp, proprietatea se remarcă prin amenajări ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, Deva - Str. Progresului 65 mp Etaj 4
16

Comision 0% Cumparator Apartament 3 camere decomandat, Deva - Str. Progresului | 65 mp | Etaj 4 | Gata de mutare Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine întreținut, situat într-o zonă liniștită și apreciată din Deva, pe Strada Progresului, la etajul 4 al unui bloc izolat exterior, cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, Decomandat, 74 mp, Deva   Bd. Decebal, Bloc 23
13
1

Apartament 3 camere, Decomandat, 74 mp, Deva Bd. Decebal, Bloc 23

Vă propun spre vânzare un apartament spațios și modern, cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal, în Blocul 23, la etajul 10 10, poziție care oferă o panoramă spectaculoasă asupra orașului Deva. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 74 mp Balcon unit cu sufrageria, oferind un spațiu ...

1250 EUR/m2 | 74 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu
8
4

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu

Proprietar, vand apartament cu 2 camere pe strada Duiliu Zamfirescu, Et. 4, decomandat, 53-54mp, vedere pe doua parti, spre cetate si spre strada Zamfirescu. Apartament renovat 2020, este bine compartimentat, fara trepte, spatios in toate incaperile. Pereti armati cu Plasa in tot apartamentul !!! Bucatarie ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ZONĂ ULTRACENTRALĂ +LOC DE PARCARE
14

Apartament 3 camere ZONĂ ULTRACENTRALĂ +LOC DE PARCARE

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, în format semidecomandat, situat într-o zonă ultracentrală a orașului Deva, cu o priveliște deosebită către Cetate. Proprietatea se remarcă prin suprafața generoasă și poziționarea excelentă, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

1879 EUR/m2 | 66 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, 50 mp, mobilat complet, vedere spre Cetate | 0% comision
6
1

BLITZ vă propune spre vânzare, în regim de reprezentare unică, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 50 mp, amplasat într-o zonă liniștită și apreciată din Deva. Unul dintre principalele atuuri ale acestei proprietăți este vederea panoramică deosebită ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea