Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
3

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

De vânzare apartament 3 camere, Deva  80 mp  str. Titu Maiorescu, parter
12

De vânzare apartament 3 camere, Deva 80 mp str. Titu Maiorescu, parter

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în Deva, pe strada Titu Maiorescu, la parterul unui bloc solid. Ideal pentru familii sau persoane care doresc acces ușor la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 74 mp Balcon: 6 mp Compartimentare: Decomandat Anexe: Cămară + boxă la ...

1108 EUR/m2 | 74 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
10

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, faianta centrala ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament, Deva Hunedoara
10

Apartament, Deva Hunedoara

Direct de la proprietar, fara agentie. Apartament de vanzare in circuit cu 2camere situat in Deva, B-dul Dacia, bl turn et 6 din 10, suprafata este de 55mp, compus din 2camere + 2 balcoane inchise cu termopan(salón +bucatarie) + debara. Incalzire cu centrala térmica, aer conditionat. Apartamentul se ...

1327 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu, 47 mp, Parter inalt
12
1

Apartament 2 camere | Gojdu, Deva | 48 mp | Parter înalt | Balcon + pivniță Blitz imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Gojdu din Deva, într-un imobil construit din cărămidă, la parter înalt, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru ...

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament
5
2

vand apartament

apartament de vânzare în Deva la etajul 4.Se vinde mobilat .

1143 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camera, Deva
5
10

Vand apartament 2 camera, Deva

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat sau fara mobila, mai multe detalii la telefon

1069 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere ultracentral
9
4

Apartament 2 camere ultracentral

Persoană fizică vînd apartament 2 camere decomandat, bloc construit în 2009, amenajat, mobilat și utilat, etaj 5 din 6, balcon, lift.

1310 EUR/m2 | 58 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere, decomandat, 74 mp, in Deva, zona Gojdu
20
1

Blitz va ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în zona Gojdu – una dintre cele mai apreciate locații rezidențiale, recunoscută pentru echilibrul perfect între liniște, spațiu verde și accesibilitate. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 74 mp, este amplasată la parterul ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu
8
32

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu

... Apartament 4 camere s-dec zona Gojdu-Cernei , etaj intermediar, balcon, centrala termica, 76 mp, termopane, camara, parchet, gresie, faianta,baie cu geam, bloc de caramida.Ocupabil imediat! Pret 79.500 euro Tel.

1136 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere, 81 mp utili – spațiu, liniște, perfect pentru familie
5
3

Blitz va prezinta un apartament semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc solid din beton (construcție înainte de 1990, cu cofraje metalice plane), cu o suprafață utilă de 81 mp – un metraj care rar mai apare azi. Compartimentarea actuală: * hol generos la intrare, cu spațiu de organizare * ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea