Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie
1

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie

Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
10
2

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.

1184 EUR/m2 | 49 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria
8
2

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria

Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
19

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
9

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea