Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1747 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
29

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
11

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
10

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea