Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1659 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
31

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
19

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere de vânzare in Deva,Gojdu

Apartament 2 camere de vânzare in Deva,Gojdu

Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.

1184 EUR/m2 | 49 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria
8
2

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria

Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...