Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Deva Terasă Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor
5
5

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor

Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Ap.3 cam decomandat Dorobanti
9

Ap.3 cam decomandat Dorobanti

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere, decomandat(ST=72mp), zona Dorobanți. Ap.se vinde complet mobilat și utilat, dispune de centrală termică, aer condiționat, tâmplărie pvc, uși interioare schimbate, gresie, faianță, parchet laminat etc. Ap.este izolat integral, are vedere ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere zona Lido
9
9

Ap.2 camere zona Lido

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere(SU=57mp), decomandat, etaj 5 din 6, zona Lido. Ap. este amenajat-parchet laminat, gresie, faianță, centrală termică, termopane, etc. și se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii telefonic.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere etj  3 Zamfirescu
11
7

Ap.3 camere etj 3 Zamfirescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere sdec,zona Zamfirescu, etaj 3 din 4. in bloc de cărămidă,cu vedere față -spate,amplasat pe mijloc,ceea ce presupune cheltuieli mici cu incalzirea.Ap.este amenajat clasic-gresie, faianță, parchet lemn masiv, termopane, centrală termică și ...

986 EUR/m2 | 72 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1
22
4

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1

ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...

1456 EUR/m2 | 68 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15
17
2

Apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15: decomadat etaj 10 in bloc de 10 etaje balcon hol spatios usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC aer conditionat centrala termica parchet, gresie, faianta mobilat, utilat Pret: 45000 euro neg Comision pentru ...

1098 EUR/m2 | 41 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2
17

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2

ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere la curte, zonă ultracentrală ,
14

Apartament 2 camere la curte, zonă ultracentrală ,

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu un etaj, într-o zonă ultracentrală, cu acces facil și curte proprie cu acces pietonal. Locuința reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să amenajeze și să renoveze spațiul exact după propriul gust ...

1487 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea