Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere la curte, zonă ultracentrală ,
14

Apartament 2 camere la curte, zonă ultracentrală ,

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu un etaj, într-o zonă ultracentrală, cu acces facil și curte proprie cu acces pietonal. Locuința reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să amenajeze și să renoveze spațiul exact după propriul gust ...

1487 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

3 camere - Saturn - Etaj 4
10
6

3 camere - Saturn - Etaj 4

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul se afla pe Aleea Saturn din Deva, o zona linistita si curata. - Profi in apropiere. - Atm in apropiere. - Statie de taxi si autobuz in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Decomandat. - Loc de parcare concesionat.(platit ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

gojdu, Deva, Hunedoara

2 camere - Piata Etaj 1
8
2

2 camere - Piata Etaj 1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Ale. Independentei,o zona linistita si curata. - Piata centrala in apropiere. - Profi in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Suprafata utila 52mp - Semidecomandat - Centrala termica proprie. - ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

piata centrala, Deva, Hunedoara

2 camere - Iuliu Maniu - Parter
5
4

2 camere - Iuliu Maniu - Parter

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Piata agroalimentara in apropiere. - Deva mall in apropiere. - Profi in apropiere. - Banca comerciala in apropiere. - Gara Deva in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Apartamentul se afla la parter intr-un bloc de 4 ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

central, Deva, Hunedoara

2 camere - Renovat - Etaj 1
9
8

2 camere - Renovat - Etaj 1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Aleea Romanilor. - Scoala generala. - Unicarm. - Supermarket. - Parc de joaca pentru copii. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Renovat complet anul 2026. - Etaj 1 din 4 pe mijloc. - Semidecomandat. - ...

1469 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Deva, Hunedoara

3 camere - Gojdu - Etaj 3
8
2

3 camere - Gojdu - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Ale. Viitorului, o zona linistita si curata. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 - Bloc de caramida. - Mobilat si utilat. - Semidecomandat. - Aer conditionat, ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

gojdu, Deva, Hunedoara

2 camere - Cioclovina - Etaj 3
8
1

2 camere - Cioclovina - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Apartamentul este situat pe strada Cioclovina. - Profi - Brutarie - Atm. - Scoala gradinita. - Parc de joaca. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje. - Suprafata utila este de 37mp. - Se ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

astoria, Deva, Hunedoara

2 camere - Kogalniceanu - Etaj 3
5
12

2 camere - Kogalniceanu - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Parcare fara plata. - Unicarm in apropiere. - Parc de joaca pentru copii. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Recent renovat. - Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc de 4 etaje. - Suprafata utila 50,96mp. - Apartamentul ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

kogalniceanu, Deva, Hunedoara

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului
7
9

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Profi - Supermarket - Parc de joaca - Posibilitate de parcare pe trotuar sau cu abonament intr-o parcare privata aflata langa bloc. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Balcon inchis - Apartamentul este situat la etajul 2 4, intr-un ...

1360 EUR/m2 | 53 m2

liliacului, Deva, Hunedoara

Garsonieră cu balcon și vedere panoramică | Etaj 7 | Lift | Micro 5, H
4
1

Se oferă spre vânzare o garsonieră luminoasă și primitoare, situată în Hunedoara, zona Micro 5, într-un bloc dotat cu lift. Proprietatea beneficiază de o vedere panoramică superbă și de un balcon închis generos, perfect pentru relaxare. Garsoniera este dotată cu aer condiționat și dispune de un spațiu ...

1207 EUR/m2 | 29 m2

Deva, Hunedoara

Apartament modern 3 camere | Open Space | Etaj 4/4| Hunedoara
6

Se oferă spre vânzare un apartament modern și primitor, situat în Hunedoara, pe strada Mioriței, la etajul 4 din 4, într-o zonă liniștită și apreciată. Apartamentul este foarte bine întreținut, complet dotat și amenajat cu bun gust, fiind ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort ...

1016 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea