Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

apartament 2 camere ultracentral
10
19

apartament 2 camere ultracentral

apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.

7 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

De vânzare apartament 3 camere, Deva  80 mp  str. Titu Maiorescu, parter
12

De vânzare apartament 3 camere, Deva 80 mp str. Titu Maiorescu, parter

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în Deva, pe strada Titu Maiorescu, la parterul unui bloc solid. Ideal pentru familii sau persoane care doresc acces ușor la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 74 mp Balcon: 6 mp Compartimentare: Decomandat Anexe: Cămară + boxă la ...

1108 EUR/m2 | 74 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
10

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, faianta centrala ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament, Deva Hunedoara
10

Apartament, Deva Hunedoara

Direct de la proprietar, fara agentie. Apartament de vanzare in circuit cu 2camere situat in Deva, B-dul Dacia, bl turn et 6 din 10, suprafata este de 55mp, compus din 2camere + 2 balcoane inchise cu termopan(salón +bucatarie) + debara. Incalzire cu centrala térmica, aer conditionat. Apartamentul se ...