Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului
7
9

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Profi - Supermarket - Parc de joaca - Posibilitate de parcare pe trotuar sau cu abonament intr-o parcare privata aflata langa bloc. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Balcon inchis - Apartamentul este situat la etajul 2 4, intr-un ...

1360 EUR/m2 | 53 m2

liliacului, Deva, Hunedoara

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1747 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Garsonieră modernă, 35 mp, renovată integral   Deva, str Crizantemelor
12
4

Garsonieră modernă, 35 mp, renovată integral Deva, str Crizantemelor

Comision 0% Cumparator! Vă propunem spre vânzare o garsonieră elegantă și complet renovată, situată la parterul unui imobil izolat exterior, amplasat într-o zonă liniștită și bine conectată a municipiului Deva, pe strada Crizantemelor. Cu o suprafață utilă de 35 mp, proprietatea se remarcă prin amenajări ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, Deva - Str. Progresului 65 mp Etaj 4
16

Comision 0% Cumparator Apartament 3 camere decomandat, Deva - Str. Progresului | 65 mp | Etaj 4 | Gata de mutare Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine întreținut, situat într-o zonă liniștită și apreciată din Deva, pe Strada Progresului, la etajul 4 al unui bloc izolat exterior, cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, Decomandat, 74 mp, Deva   Bd. Decebal, Bloc 23
13
1

Apartament 3 camere, Decomandat, 74 mp, Deva Bd. Decebal, Bloc 23

Vă propun spre vânzare un apartament spațios și modern, cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal, în Blocul 23, la etajul 10 10, poziție care oferă o panoramă spectaculoasă asupra orașului Deva. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 74 mp Balcon unit cu sufrageria, oferind un spațiu ...

1250 EUR/m2 | 74 m2