Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere
6
2

Vând apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3camere ,decomandat ,doua grupuri sanitare ,apartamentul dispune de 2 balcoane ,unul deschis și unul inchis separat ,este situat la etajul 4 4 . Apartamentul este situat în zona Mb-uri în apropiere de liceul de Arta și Gradinita Dumbrava minunata ... mai multe detalii la telefon

1128 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 2 camere
5
3

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere Complet decomandat Suprafata 50.9 m Etaj 2 din 4 Se vinde mobilat Pentru detalii, lasati mesaj.

784 EUR/m2 | 51 m2

Tandarei, Ialomita

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna 2

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna

De vânzare ap 3 cam , et 2 9 , doua balcoane , contorizat separat la toate utilitățile. Ofer si spre închiriere termen lung. Tel -

1282 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

De vînzare Apt. cu 3 cam. situat la etajul 1 10, în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. IL.
4
2

De vînzare apt. Cu 3 cam. Situat la etaj. 1 10 în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. Ialomița. Apt. este decomandat și are o suprafață construită de cca 75 mp. Se vinde mobilat parțial și necesită lucrări de reabilitare și igienizare. Pretul este ușor negociabil.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Vand Apartament 2 camere

Vand Apartament 2 camere

Vand Apartament 2 camere semidecomandat. Zona T'uri. Mai multe detalii la telefon.

1087 EUR/m2 | 46 m2

Fetesti, Ialomita

Apartament de vanzare
6
14

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 2 camere la etajul 4, în centrul orașului Urziceni. Acesta dispune de centrală termică, geamuri termopan. Apartamentul este izolat, ingrijit și fără urme de igrasie. Acesta se vinde complet mobilat si utila Pretul este 41000 negociabil. Mai multe detalii la numarul de telefon

953 EUR/m2 | 43 m2

Urziceni, Ialomita

Vand apartament 3 camere decomandat
10
1

Vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in localitatea Slobozia, judetul Ialomita in zona ultracentrala, pe strada Nisipuri, etaj 2 din 4. Apartamentul a fost renovat total in urma cu 4 ani dar nu a fost locuit decat cca 1 luna pe an. Este cu vedere pe strada Nisipuri avand decat un perete exterior care ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere Slobozia, IL
10
4

Apartament 2 camere Slobozia, IL

Oferim spre vanzare. , apartament cu.2 camere decomandat , pozitie Sud , et.2 4 , ultracentral zona Matei Basarab- Elegant . Contor individual gaze, si apa . Centrala termica , Anvelopat exterior , Situat intr un bloc curat si civilizat .Recent renovat complet si mobilat nou . . Pret.83.000 Euro ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament cu 3 camere
7
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament cu trei camere decomandat, suprafață utilă 90 m pătrați, mobilat si utilat, etaj 4 4 cu acoperiș. Tel: sau

833 EUR/m2 | 90 m2

Urziceni, Ialomita

Vând apartament cu doua camere ultracentral, Piata Revolutiei
8
13

Cel mai bine poziționat apartament din SLOBOZIA, IALOMIȚA. Compus din sufragerie, dormitor, bucătărie, baie, două holuri, balcon (logie), debara. Acces la zonă comună de depozitare uscat rufe. În inima orașului, cu vedere amplă către Piața Revoluției, Centrul Cultural Ionel Perlea, Primăria Municipiului ...

1300 EUR/m2 | 46 m2

Ultracentral, Slobozia, Ialomita

Vând apartament
10
7

Vând apartament

4 camere, 2 bai, 2 balcoane, o bucătărie, centrală, termopane noi, recent renovat

895 EUR/m2 | 95 m2

Fetesti-Gara, Ialomita

Apartament 3 camere 10

Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 1, balcon inchis, fara imbunatatiri. Apartamentul se afla in zona Spitalului Judetean, pe Prelumgirea Mihai Viteazul, la intrarea in cartier. Apartamentul nu are imbunatatiri, pretul reflecta valoarea reala a acestuia. Pret 55.000 eur negociabil!

1100 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 2 camere în Slobozia
10
14

Vând apartament cu 2 camere în Slobozia

Apartament Slobozia cu 2 camere semidecomandat, etaj 2, 51m pătrați, zona Piața Mare

1216 EUR/m2 | 51 m2

Slobozia, Ialomita

apartament 4 camere urziceni
5
1

apartament 4 camere urziceni

Vand apartament 4 camere in Urziceni, 84 mp, str. Al. I. Cuza nr. 8 bloc 32 1, etaj 3. Este amplasat langa spital si liceul teoretic Grigore Moisil. Are centrala proprie, ferestre termopan la bucatarie si 1 dormitor. Este izolat termic tot apartamentul. Are 3 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane mari. Apartamentul ...

893 EUR/m2 | 84 m2

Urziceni, Ialomita

Vand apartament 2 camere
7
1

Vand apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere in Tandarei, Sos. Bucuresti, Bloc C. Centrala proprie, parter in bloc cu trei etaje, mai multe detalii la telefon

833 EUR/m2 | 48 m2

Tandarei, Ialomita

Apartament 2 camere, zona MB, etajul 2, decomandat, cu lift
7
1

Apartament 2 camere, zona MB, etajul 2, decomandat, cu lift

Apartament 2 camere, decomandat zona MB, etaj 2, bloc izolat și cu lift Locație excelentă zona MB, una dintre cele mai căutate din Slobozia. Bloc izolat termic, curat și îngrijit, dotat cu lift. 2 camere decomandate, amplasate la etajul 2- etaj ideal, acces facil și confortabil. Apartamentul ...

1345 EUR/m2 | 55 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament cu 2 camere de vanzare
10
4

Apartament cu 2 camere de vanzare

Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu două camere, situat la etajul 3 al unui bloc P+4. Locuința este ideală atât pentru locuință proprie, cât și ca investiție, fiind amplasată într-o zonă liniștită, cu acces facil la facilitățile urbane. Apartamentul beneficiază de centrală termică proprie ...

1000 EUR/m2 | 56 m2

Urziceni, Ialomita

Apartament 3 camere
6

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat,situat pe Bd Chimiei,Bl N1,Sc C,Et 4(vis a vis de Hotel Select). Apartamentul dispune de: -izolație exterioare de 10 cm -tavane izolate cu vata si rigips -centrala prin condensare montata la scurgere interioara -2 aparate de aer condiționat -hidrofor pentru presiune ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

 Apartament 3 camere, complet renovat 2024 2025, mobilat, etaj 1 4   Țăndărei, Ialomița
8
2

Apartament 3 camere, complet renovat 2024 2025, mobilat, etaj 1 4 Țăndărei, Ialomița

Vând apartament cu 3 camere semi-decomandat, situat la etajul 1 4, într-un bloc liniștit din Țăndărei. Locuința are o suprafață de 55 mp și a fost renovată integral în perioada 2024 2025, cu materiale de calitate.Se vinde mobilată sau nemobilată, în funcție de preferința cumpărătorului. PREȚ - 60000 ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Tandarei, Ialomita

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Vand casa, in Misleanu, com. Perieti, , situata la 500 m de liziera padurii, aproape de pășune posibilitate de a desfasura diferite activități de ferma, teren aferent 2300 mp. Casa este construita în 2016, din BCA, izolata termic, compusa din 2 camere, hol, bucătărie, baie, având toate utilitățile ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Misleanu, Ialomita

Vând Apartament 2 camere, Slobozia, str. Aleea Pieții,  bl.J1, ap. 8, et.1, jud. Ialomița 22

Vând Apartament 2 camere, Slobozia, str. Aleea Pieții, bl.J1, ap. 8, et.1, jud. Ialomița

Apartamentul este semidecomandat, este branșament la gaze, energie electrică, apă, individual. Are sistem de încălzire cu convector pe gaz metan. Are carte funciară. Locația, la întrarea în piața centrală.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament doua camere
2
3

Apartament doua camere

Vand apartament doua camere,decomandat,zona ultracentrala. Apartamentul este parțial renovat,dispune de centrală proprie noua(ianuarie 2025),apa contorizata separat,etaj 9 10.Pret 58000 .Relații la telefon sau .

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
4
2

Apartament 2 camere

Apartamentul este situat aproape de Prefectură, în spate la fosta Casă a modei, bl. C1.

1043 EUR/m2 | 47 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 2 camere Slobozia
7
7

Vând apartament 2 camere Slobozia

Vând apartament, 2 camere,in Slobozia, zona liniștită,centru, langa parc E14,mobilat, se poate locui ,contract individual la apa,construcție cărămidă.Pentru mai multe detalii si vizionare,contact tel .

1200 EUR/m2 | 50 m2

Central, Slobozia, Ialomita

vand apartament
10
4

vand apartament

vând apartament 3 camere etaj 4 4, zona azur, apartamentul se vinde mobilat

1242 EUR/m2 | 62 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament cu 4 camere
6
2

Vand apartament cu 4 camere

Ap este in Slobozia,B-dul Cosminului,bl.C4 la et.3 4.Este decomandat ,necesita renovare ,are toate utilitatile.Relatii telefon

1143 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vând Schimb apartament 3 camere
6
8

Vând Schimb apartament 3 camere

Vând sau schimb ap.3 camere cu ap.2 camere sau garsonieră cf 1 decomandată neg.

1111 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament
9
4

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, situat în Fetești, zona Spital, la etajul 4 o alegere excelentă pentru cei care își doresc un cămin confortabil, într-o zonă liniștită și cu acces rapid la toate facilitățile importante: magazine, școli, mijloace de transport și servicii medicale. Apartamentul are o suprafață ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Fetesti, Ialomita

Apartament 2 camere
9
2

Apartament 2 camere

Vând apartament două camere nedecomandat , pe Aleea Pieții, parter, posibilități de utilizare multiple. Ca dotări are ușa de intrare metalică, geamuri termopan și centrală termică aproape nouă. Preț 44.500 euro. Informații la telefon

927 EUR/m2 | 48 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 2 camere decomandat
5
1

Vand apartament 2 camere decomandat

Vand apartament de 2 camere decomandat in Slobozia, judetul Ialomita. Apartamentul se situeaza in zona Piata Mare, cu acces la supermarket si piata agroalimentara in apropiere, dar si cu Centrul Comercial si Gara Slobozia Veche la 10 minute distanta. E situat intr-un bloc de caramida, etaj 2 4, suprafata ...

1103 EUR/m2 | 54 m2

Slobozia, Ialomita

VAND GARS cf II ; et 2; vis a vis de club tineretului  bd. chimiei - slobozia
1
25

VAND GARS cf II ; et 2; vis a vis de club tineretului bd. chimiei - slobozia

VAND GARS cf II ; et 2; vis a vis de club tineretului bd. chimiei - slobozia G6; etaj 2; termopane usa noua ; incalzire propie.

945 EUR/m2 | 20 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere, bloc E1, Parc Ialomita
5
9

Vand apartament 4 camere, bloc E1, Parc Ialomita

Apartament 4 camere, etaj 3 4, suprafata utila 75 mp. Vis-a-vis de Supermarket Ialomita. Vedere spre Parc Ialomita. Zona linistita. Usa metalica noua, centrala termica, parchet lemn, neamenajat. An constructie 1984.

1173 EUR/m2 | 75 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp. suprafata utila
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp. suprafata utila

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, la etajul 4 4, suprafață utila 50 mp. In zona centrală a orașului, lângă consiliul județean, seria de blocuri C1, in spatele casei de modă. Acoperiș refăcut cu hidroizolație! Izolație exterioară de 10 cm. Instalația electrică a fost refăcută complet în toată ...

1340 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Vând Apartament 4 camere,decomandat,81 mp utili,renovat
10

Vând Apartament 4 camere,decomandat,81 mp utili,renovat

Vând apartament 4 camere ,2 băi , decomandat Situat in Slobozia , Ialomița , Aleea Nordului , Nr.4 Renovat in 2025 Suprafața utilă totala 100 mp formată din apartament 81mp+ balcoane Sunt doua balcoane , unul la bucătărie și unul la dormitorul mare Bucătărie , hol , sufragerie , 3 dormitoare , 2 ...

1049 EUR/m2 | 81 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament patru camere
2
7

Vand apartament patru camere

Vand apartament decomandat in Fetesti, 4 camere (3 dormitoare,sufragerie, baie,wc serviciu, balcon la dormitor inchis cu termopan ,etaj 2, situat pe doua parti ale blocului, suprafata utila este de 83,77 mp. Ca si imbunatatiri, apartamentul este izolat exterior cu izolatie de 10 cm., centrala termica ...

895 EUR/m2 | 84 m2

Fetesti-Gara, Ialomita

Imobiliare
10
9

Imobiliare

Vând apartament 3 camere zona Dobrogeanu Gherea. Centrala, ac, instalația sanitara și electrică schimbata. Nu necesita investii. Apartamentul se vinde cu s au fără mobila, electrocasnice

1000 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Vand Apartament cu 2 camere si Garsoniera.
10

Vand Apartament cu 2 camere si Garsoniera.

Vand Apartament 2 Camere,etaj 3, decomandat ,50 mp,izolat exterior si interior,usi si geamuri termopan,centrala termica proprie pe gaz,usi termopan interior,laminat.Relatii la Tel. sau dupa ora 17.In weekend la orice ora.Se vinde si o garsoniera Confort 1 ,30 mp,cu centrala termica proprie pe gaz ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Fetesti, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6

1329 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, Amara
2

Apartament 3 camere, Amara

Apartament 3 camere, zona Complex, parcul și lacul Amara în apropiere. Apartamentul este situat la etajul 4 4 , 2 balcoane, 2 dormitoare, bucătărie, baie. Blocul este renovat recent, ferestre noi, izolare exterioară și izolație terasă noi. Apartamentul este vinde cu loc de garaj , succesiune de 24 ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Amara, Ialomita

Vand apartament 4 camere
1
6

Vand apartament 4 camere

Vand apart.4 camere compus din living,3dormitoare,1 bucatarie,1 debara pe hol,2 bai,balcon. vis-a -vi de manastire,la 5 minute de mers spre scoala nr.1 si aproape de liceul de arte "Ionel Perlea" pe bulevard matei basarab,etaj 4 4 placat int.si ext.,acoperis schimbat,balcon inchis,apa separat ,aer conditionat.Apart.este ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 3 camere decomandat Slobozia Ialomita
1

Vând apartament 3 camere decomandat Slobozia Ialomita

Vând apartament 3 camere decomandat ,posibilitate transformare 4 camere(balcon f mare )zona Central bl U28, et 7 din10 ,lift nou, 68,37 mp utili ,balcon de 6,6 mp.,3 debarale .Ferestre exterior și balcon termopan ,centrala termica și toate utilitățile individuale. Apartamentul necesita renovare totala ...

1191 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere - Fetești Gară, Ialomița (zona Pento)
10

Apartament 2 camere - Fetești Gară, Ialomița (zona Pento)

Apartament 2 camere mobilat Fetești-Gară, zona Pento Caracteristici: Suprafață construită: 50,47 mp Suprafață utilă: 35,59 mp 2 camere spațioase Bucătărie, baie și balcon Etaj 4 4 Se vinde mobilat pregătit pentru mutare imediată Centrală proprie Zonă liniștită, ...

980 EUR/m2 | 51 m2

Fetesti-Gara, Ialomita

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
10

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 2 camere Central   Mutare Imediată   Complet Mobilat
10

Vând apartament 2 camere Central Mutare Imediată Complet Mobilat

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona centrală a orașului. Proprietatea reprezinta o solutie ideala pentru cei care isi doresc o locuinta gata de utilizat sau o investitie imobiliara sigura. Apartamentul dispune de centrala termica proprie si unitate de aer ...

1509 EUR/m2 | 45 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 4 camere Slobozia
10
24

Apartament 4 camere Slobozia

Vând apartament 4 camere ultracentral,3 4,recent renovat ,cu centrala,spatios(80 m2),parchet ,gresie,faianță,separație de apa și gaze,instalații noi .Blocul este anvelopat.Apartamentul se vinde utilat și mobilat.Relatii la tel

1038 EUR/m2 | 80 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere Slobozia, Jud. Ialomita, zona Casa Verde
10
2

Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.

1271 EUR/m2 | 59 m2

Slobozia, Ialomita

Slobozia, centru
2
24

Slobozia, centru

Slobozia, centru, apartament 3 camere, semidecomandat, orientare S-SV

25 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere  decomandat
6
1

Apartament 3 camere decomandat

Apartament cu 3 camere, parter ,decomandat ,renovat, lângă Colibri ,aproape de tribunal (100 m), ideal pentru cabinet notarial sau avocat , birouri etc

1570 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Apartment cu 2 camere
5
1

Apartment cu 2 camere

Vand apartament cu doua camere complet mobilat in slobozia pe strada garii etaj 1 in blocurile de la icmi in bloc saco

744 EUR/m2 | 39 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 4 camere, suprafata contruita 125mp, lift, constructie anti-seism, 2 balcoane, 2 toalete. 2

Apartament 4 camere, suprafata contruita 125mp, lift, constructie anti-seism, 2 balcoane, 2 toalete.

Apartament 4 camere decomandate, constructie anti-seism, suprafata utila 85mp, suprafata construita 125mp, plus boxa subsol, 2 toalete, 2 balcoane, centrala termica, termopane, lift, necesita renovari, vecini seriosi si linistiti, cel mai bun si solid bloc din Slobozia.

1294 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Salvează căutarea