Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu doua camere ultracentral, Piata Revolutiei
8
13

Cel mai bine poziționat apartament din SLOBOZIA, IALOMIȚA. Compus din sufragerie, dormitor, bucătărie, baie, două holuri, balcon (logie), debara. Acces la zonă comună de depozitare uscat rufe. În inima orașului, cu vedere amplă către Piața Revoluției, Centrul Cultural Ionel Perlea, Primăria Municipiului ...

1300 EUR/m2 | 46 m2

Ultracentral, Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere Slobozia, Jud. Ialomita, zona Casa Verde
10
2

Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.

1271 EUR/m2 | 59 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament cu 3 camere de vinzare 3

Apartament cu 3 camere de vinzare

Imobilul este situat la etaj 3 4 in zona Centrala a mun. Slobozia (zona Sediului C.J. Ialomita) si are o suprafata construita totala de 78 mp. Este compus din 3 cam. si 2 bai. Imobilul dispune de toate utilitatile si este intr-o stare relativ buna de intretinere, necesitind lucrari de reabilitare si ...

Slobozia, Ialomita

De vînzare Apt. cu 3 cam. situat la etajul 1 10, în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. IL.
4
2

De vînzare apt. Cu 3 cam. Situat la etaj. 1 10 în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. Ialomița. Apt. este decomandat și are o suprafață construită de cca 75 mp. Se vinde mobilat parțial și necesită lucrări de reabilitare și igienizare. Pretul este ușor negociabil.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere
1
6

Vand apartament 4 camere

Vand apart.4 camere compus din living,3dormitoare,1 bucatarie,1 debara pe hol,2 bai,balcon. vis-a -vi de manastire,la 5 minute de mers spre scoala nr.1 si aproape de liceul de arte "Ionel Perlea" pe bulevard matei basarab,etaj 4 4 placat int.si ext.,acoperis schimbat,balcon inchis,apa separat ,aer conditionat.Apart.este ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
3
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere Decomandat, bine compartimentat 2 dormitoare Living spațios Bucătărie mare 2 băi 2 balcoane 84 mp construiți 72 mp utili Etaj 4 din 4, zona liniștită, doar 2 apartamente pe etaj. Situat lângă inspectoratul școlar. Preț negociabil. Disponibil imediat. Acceptam și prin credit ...

1097 EUR/m2 | 72 m2

Slobozia, Ialomita

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna 2

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna

De vânzare ap 3 cam , et 2 9 , doua balcoane , contorizat separat la toate utilitățile. Ofer si spre închiriere termen lung. Tel -

1282 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 2 camere în Slobozia
10
17

Vând apartament cu 2 camere în Slobozia

Apartament Slobozia cu 2 camere semidecomandat, etaj 2, 51m pătrați, zona Piața Mare

1216 EUR/m2 | 51 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere, zona MB, etajul 2, decomandat, cu lift
7
2

Apartament 2 camere, zona MB, etajul 2, decomandat, cu lift

Apartament 2 camere, decomandat zona MB, etaj 2, bloc izolat și cu lift Locație excelentă zona MB, una dintre cele mai căutate din Slobozia. Bloc izolat termic, curat și îngrijit, dotat cu lift. 2 camere decomandate, amplasate la etajul 2- etaj ideal, acces facil și confortabil. Apartamentul ...

1345 EUR/m2 | 55 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere Slobozia
5
3

Apartament 3 camere Slobozia

Apartament 3 camere de inchiriat vânzare in Slobozia in apropiere de scoala nr 2( Sf Andrei) Etajul 3 din 4 Apartamentul are 65 mp 2 bai si 2 balcoane, complet utilat si mobilat. 2400 lei luna Pt mai multe detalii la telefon se oferă si spre vanzare

7 EUR/m2 | 65 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 3 camere
8
2

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat | 69,46 mp | Bd. Cosminului Slobozia 90.000 negociabil Oferim spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Centrală a Sloboziei - Bulverdul Cosminului, deasupra Hotelului Central. Locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care ...

1304 EUR/m2 | 69 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Vând Apartament 2 camere, Slobozia, str. Aleea Pieții,  bl.J1, ap. 8, et.1, jud. Ialomița 22

Vând Apartament 2 camere, Slobozia, str. Aleea Pieții, bl.J1, ap. 8, et.1, jud. Ialomița

Apartamentul este semidecomandat, este branșament la gaze, energie electrică, apă, individual. Are sistem de încălzire cu convector pe gaz metan. Are carte funciară. Locația, la întrarea în piața centrală.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
4
3

Apartament 2 camere

Apartamentul este situat aproape de Prefectură, în spate la fosta Casă a modei, bl. C1.

1043 EUR/m2 | 47 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament doua camere
2
5

Apartament doua camere

Vand apartament doua camere,decomandat,zona ultracentrala. Apartamentul este parțial renovat,dispune de centrală proprie noua(ianuarie 2025),apa contorizata separat,etaj 9 10.Pret 55000 .Relații la telefon sau

11 EUR/m2 | 4,844 m2

Slobozia, Ialomita

Vând Schimb apartament 3 camere
6
8

Vând Schimb apartament 3 camere

Vând sau schimb ap.3 camere cu ap.2 camere sau garsonieră cf 1 decomandată neg.

1111 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 2 camere Slobozia
7
9

Vând apartament 2 camere Slobozia

Vând apartament, 2 camere,in Slobozia, zona liniștită,centru, langa parc E14,mobilat, se poate locui ,contract individual la apa,construcție cărămidă.Pentru mai multe detalii si vizionare,contact tel .

1200 EUR/m2 | 50 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere
8
2

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vânzare zona Școala Nr. 1 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 4, cu o suprafață utilă de 69,06 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Locuința este foarte bine compartimentată, oferind un spațiu generos și luminos. Dispune de finisaje ...

1449 EUR/m2 | 69 m2

Slobozia, Ialomita

vand apartament
10
4

vand apartament

vând apartament 3 camere etaj 4 4, zona azur, apartamentul se vinde mobilat

1242 EUR/m2 | 62 m2

Slobozia, Ialomita

Vand garsoniera Slobozia
5
24

Vand garsoniera Slobozia

Vand garsoniera confort 1 situata in Slobozia , Strada Garii Nr. 5 , bloc Saco , etaj 4 , complet mobilată . Este racordata la curentul electric si apa . Se poate racorda si la gaz . Este dotata cu boiler electric , calorifele electrice , plita electrica cu inductie , frigider , masina de spalat rufe ...

794 EUR/m2 | 34 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 3 camere în Slobozia
2

Vând apartament cu 3 camere în Slobozia

Apartamentul este decomandat fără îmbunătățiri, situat în zona centrală la etajul 4 4.

970 EUR/m2 | 67 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Apartament de 3 camere decomandat zonă centrală, Slobozia Locație: Bulevardul Matei Basarab, bloc F1, vis-a-vis de Supermarket Ialomița. Preț: 110.000 , negociabil Detalii generale:
Apartamentul are 3 camere, este decomandat si se află la etajul 6 din 7 al unui imobil construit după 1980, care dispune ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
9
2

Apartament 2 camere

Vând apartament două camere nedecomandat , pe Aleea Pieții, parter, posibilități de utilizare multiple. Ca dotări are ușa de intrare metalică, geamuri termopan și centrală termică aproape nouă. Preț 44.500 euro. Informații la telefon

927 EUR/m2 | 48 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere Bazar
10
17

Apartament 3 camere Bazar

Apartament 3 camere ,etaj 4,acoperis suprapus nou ,pret 53.000 euro

1019 EUR/m2 | 52 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
5
2

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere,etaj unu, parțial mobilat,centrală termica,izolatie exterioara,AC,cartier linistit cu umbra,magazin la parter

1267 EUR/m2 | 45 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere, bloc E1, Parc Ialomita
5
8

Vand apartament 4 camere, bloc E1, Parc Ialomita

Apartament 4 camere, etaj 3 4, suprafata utila 75 mp. Vis-a-vis de Supermarket Ialomita. Vedere spre Parc Ialomita. Zona linistita. Usa metalica noua, centrala termica, parchet lemn, neamenajat. An constructie 1984.

1173 EUR/m2 | 75 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp. suprafata utila
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp. suprafata utila

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, la etajul 4 4, suprafață utila 50 mp. In zona centrală a orașului, lângă consiliul județean, seria de blocuri C1, in spatele casei de modă. Acoperiș refăcut cu hidroizolație! Izolație exterioară de 10 cm. Instalația electrică a fost refăcută complet în toată ...

1340 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
12

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Imobiliare
10
9

Imobiliare

Vând apartament 3 camere zona Dobrogeanu Gherea. Centrala, ac, instalația sanitara și electrică schimbata. Nu necesita investii. Apartamentul se vinde cu s au fără mobila, electrocasnice

1000 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Garsonieră Comfort 1
5
8

Garsonieră Comfort 1

Vand Garsonieră Comfort 1 Complet Renovata anul trecut de la 0 absolut tot ( instalatie electrica + sanitară ), Garsoniera se afla la Bloc G100 pe Strada Gării etajul 3 cu vedere pe față, se vinde mobilata si utilata cu electrocasnice noi, asa cum se vede, la acest preț ( totul este NOU cu garanție la ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Slobozia, Ialomita

Vănd apartament

Vănd apartament

Apartament cu 2 camere semi decomandat situat la parter cu balcon s boxa inclusa in proiectul apartamentului 2 beciuri,se accepta credit.

10 EUR/m2 | 6,023 m2

Nordului V5.1, Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere decomandat
10
1

Vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in localitatea Slobozia, judetul Ialomita in zona ultracentrala, pe strada Nisipuri, etaj 2 din 4. Apartamentul a fost renovat total in urma cu 4 ani dar nu a fost locuit decat cca 1 luna pe an. Este cu vedere pe strada Nisipuri avand decat un perete exterior care ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6

1329 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

De vanzare Apartament 3 camere decomandat, zona Piața , etaj 3, str. Mihail Sadoveanu, bloc b31. Va propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil aflat intr-o zona liniștită , în imediata apropiere a pietei. Apartamentul este curat și bine întreținut. ...

1270 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 4 camere Slobozia
10
24

Apartament 4 camere Slobozia

Vând apartament 4 camere ultracentral,3 4,recent renovat ,cu centrala,spatios(80 m2),parchet ,gresie,faianță,separație de apa și gaze,instalații noi .Blocul este anvelopat.Apartamentul se vinde utilat și mobilat.Relatii la tel

1038 EUR/m2 | 80 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 4 camere de vânzare în Slobozia
30
2

Apartament 4 camere de vânzare în Slobozia

Se oferă spre vânzare apartament cu 4 camere decomandate, situat la Et 4 4: living mare, bucătărie și 3 dormitoare, cu balcon mare în Slobozia, Str. Ștefan cel Mare, Bl N4, sc.A, poziționat la intersecția cu str. Viilor, spațios și luminos, cu suprafață de 100 mp utili, renovat integral cu materiale ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Slobozia, Ialomita

Slobozia, centru
2
24

Slobozia, centru

Slobozia, centru, apartament 3 camere, semidecomandat, orientare S-SV

25 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere  decomandat
7
1

Apartament 3 camere decomandat

Apartament cu 3 camere, parter ,decomandat ,renovat, lângă Colibri ,aproape de tribunal (100 m), ideal pentru cabinet notarial sau avocat , birouri etc

1570 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 3 camere
6
2

Vând apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3camere ,decomandat ,doua grupuri sanitare ,apartamentul dispune de 2 balcoane ,unul deschis și unul inchis separat ,este situat la etajul 4 4 . Apartamentul este situat în zona Mb-uri în apropiere de liceul de Arta și Gradinita Dumbrava minunata ... mai multe detalii la telefon

1128 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere Slobozia, IL
10
5

Apartament 2 camere Slobozia, IL

Oferim spre vanzare. , apartament cu.2 camere decomandat , pozitie Sud , et.2 4 , ultracentral zona Matei Basarab- Elegant . Contor individual gaze, si apa . Centrala termica , Anvelopat exterior , Situat intr un bloc curat si civilizat .Recent renovat complet si mobilat nou . . Pret.83.000 Euro ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere 10

Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 1, balcon inchis, fara imbunatatiri. Apartamentul se afla in zona Spitalului Judetean, pe Prelumgirea Mihai Viteazul, la intrarea in cartier. Apartamentul nu are imbunatatiri, pretul reflecta valoarea reala a acestuia. Pret 55.000 eur negociabil!

1100 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
6

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat,situat pe Bd Chimiei,Bl N1,Sc C,Et 4(vis a vis de Hotel Select). Apartamentul dispune de: -izolație exterioare de 10 cm -tavane izolate cu vata si rigips -centrala prin condensare montata la scurgere interioara -2 aparate de aer condiționat -hidrofor pentru presiune ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament cu 4 camere
6
3

Vand apartament cu 4 camere

Ap este in Slobozia,B-dul Cosminului,bl.C4 la et.3 4.Este decomandat ,necesita renovare ,are toate utilitatile.Relatii telefon

1143 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 2 camere decomandat
5
2

Vand apartament 2 camere decomandat

Vand apartament de 2 camere decomandat in Slobozia, judetul Ialomita. Apartamentul se situeaza in zona Piata Mare, cu acces la supermarket si piata agroalimentara in apropiere, dar si cu Centrul Comercial si Gara Slobozia Veche la 10 minute distanta. E situat intr-un bloc de caramida, etaj 2 4, suprafata ...

1103 EUR/m2 | 54 m2

Slobozia, Ialomita

VAND GARS cf II ; et 2; vis a vis de club tineretului  bd. chimiei - slobozia
1
25

VAND GARS cf II ; et 2; vis a vis de club tineretului bd. chimiei - slobozia

VAND GARS cf II ; et 2; vis a vis de club tineretului bd. chimiei - slobozia G6; etaj 2; termopane usa noua ; incalzire propie.

945 EUR/m2 | 20 m2

Slobozia, Ialomita

Vând Apartament 4 camere,decomandat,81 mp utili,renovat
10

Vând Apartament 4 camere,decomandat,81 mp utili,renovat