Apartamente de vanzare Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Iasi Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Poiters - Frumoasa - Deosebit
7
1

Apartament 2 camere Poiters - Frumoasa - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Frumoasa - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 56 mp Etaj: 1 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1986 Avantaje: Apartament 2 camere, deosebit, spatios - 56 mp et. 1 din 4, intr-un bloc construit ...

1813 EUR/m2 | 56 m2

frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
76000euro!Ap 2 camere, et 3, Mircea cel Batran, mobilat!
6
2

76000euro!Ap 2 camere, et 3, Mircea cel Batran, mobilat!

Dacă îți dorești un apartament primitor, complet mobilat și utilat, intr-o zona linistită, unde să te poți muta imediat fără investiții suplimentare, această proprietate este ideală. ✨ Situat la etajul 3/5, apartamentul oferă confort, liniște și acces rapid către toate punctele de interes. Dotări apartament: ✔ ...

1854 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Nicolina 2
6
2

Apartament 3 camere Nicolina 2

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolina - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1982 Avantaje: Apartament 3 camere, deosebit, luminos, spatios - 77 mp et. 2 din 4, intr-un bloc ...

1627 EUR/m2 | 77 m2

nicolina, Iasi, Iasi

Promovat
DIRECT DE LA DEZVOLTATOR | Apartament cu 3 camere PREMIUM | 0% Comision
20

Apartament premium cu trei camere – 86,35.00 mp Un proiect rezidențial care redefinește standardele locuirii moderne în Iași Situat într-o zonă liniștită, dar bine conectată urban, acest complex oferă un stil de viață complet, construit în jurul ideii de confort, calitate și funcționalitate. Ansamblul ...

2132 EUR/m2 | 73 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Decomandat Tatarasi (Oancea)
10
11

Apartament 3 Camere Decomandat Tatarasi (Oancea)

Persoana fizica, vand apartament 3 camere, 67,68MP, decomandat, Et. 4 , Tatarasi ( Oancea - Str. Hanciuc) . Cod postal : 700350. Pret: 122.000 Euro. Pot fi contactat: Luni-Vineri : 17:30 - 20:30. Sambata-Duminica : 10:30-20:30 .

1821 EUR/m2 | 67 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere,2 bai, et 3din 4 ,Pacurari
7
1

Apartament 3 camere,2 bai, et 3din 4 ,Pacurari

Apartament 3 camere 70 m2 , bloc pe cadre, etaj 3 din 4 , 2 bai. A fost renovat structural, nu doar estetic. Lucrările au inclus: tencuieli interioare refăcute integral, șape, instalație electrică proiectată pe zone independente ,prize internet tv in fiecare camera ,Instalația sanitară a fost înlocuită ...

Pacurari, Iasi, Iasi

Direct proprietar!!! Vanzare 3 camere Nicolina (Strada Libertatii)
9
12

Proprietar , Apartament 3 camere decomandat , Nicolina ( str. Libertății ) Proprietar , vând apartament 3 camere decomandat , an construcție 1983 , 67 m ,etaj 4 4 fara probleme cu izolația , aceasta a fost refăcută în urma cu 3 ani și este în garanție . Apartamentul dispune de centrala termica , aer ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Nicolina, Iasi, Iasi

Apartament 65mp
7
11

Apartament 65mp

Apartament spatios si luminos de 2 camere, decomandat, 65 mp, confort 0, compus din bucatarie mare cu camara, baie, hol generos la intrare, hol mic cu debara, dormitor si camera de zi cu balcon mare, cu vedere panoramica spre oras, fara blocuri in fata, vecini foarte buni si gospodari. Apartamentul ...

969 EUR/m2 | 65 m2

Pascani, Iasi

Vand apartament 1 camera , Nicolina - rond vechi CUG
10
2

Vand apartament 1 camera , Nicolina - rond vechi CUG

PERSOANA FIZICA ! Vand apartament cu 1 camera, decomandat, situat la etajul 9 9 , pe bloc este POD, bloc cu lift nou, în sos. Nicolina la intersecția cu Bd. Poitiers. Apartamentul are o suprafata utila de 35,65 mp, suprafata totala este de 42,98 mp. Apartamentul in acte este cu o camera, dar fizic ...

2153 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Apartament 4 camere Nicolina-Cug
9
2

Apartament 4 camere Nicolina-Cug

Apartament cu 4 camere decomandat, modelul cu 2 bai, 2 balcoane, dubla vedere, in bloc turn pe cadre din beton si caramida, construit in 1990 si in zona CUG, Sos.Nicolina, aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite. Apartamentul, cu suprafata de 90.93 mp, pozitionat la etajul.8 ...

1791 EUR/m2 | 91 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere 78 mp
10
1

Apartament 3 camere 78 mp

Vând apartament mobilat, foarte curat și îngrijit cu 3 camere SD situat într-un bloc finalizat in 2018 in zona Popas Păcurari. Apartamentul este compus din hol, bucătărie închisă, baie, 2 dormitoare, un living și 2 balcoane, ambele fiind închise cu tâmplărie PVC și geamuri termopan. Apartamentul este ...

1718 EUR/m2 | 78 m2

Valea Lupului, Iasi

persoana fizică vand apartament 3 camere alexandru iasi 20

persoana fizică vand apartament 3 camere alexandru iasi

apartament 3 camere semidecomandat suprafață 55mp priveliște deosebita Mușatini 8 aproape de stații autobuz..piata . mobilat

1600 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, 72 mp, etaj intermediar, zona Nicolina (Prima Statie)
4

BLITZ ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, in zona Nicolina – Prima Statie, o zona foarte accesibila, cu mijloace de transport, magazine si alte puncte de interes in apropiere. Locuinta are o suprafata de 72 mp si este compartimentata astfel: living; 2 dormitoare; bucatarie; 2 ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Vând apartament 3camere Bd.Independentei,Iasi
2
2

Vând apartament 3camere Bd.Independentei,Iasi

Apartament 3camere,Bd Independenței,Iași, 68 mp utili +4 Mp balcon, persoană fizică, bloc 1983, etaj 5 8,2 bai, termosistem, centrală termică,acte la zi,intabulat.

2574 EUR/m2 | 68 m2

Centru, Iasi, Iasi

Apartamente NOI !! Valea Lupului 60 și 65 mp , CENTRAL !!
10
1

Apartamente NOI !! Valea Lupului 60 și 65 mp , CENTRAL !!

Apartament de vânzare 2 camere -60 mp sau 65 mp -ETAJ parter -Intabulat -Finisaje premium -Parchet SPC -Plinta duropolimer -Finisaje stuco -Acces gazon -Tavan extensibil -Comision 0!!!! -Zona centrală (lângă Carrefour Valea lupului) Suna pentru mai multe ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Valea Lupului, Iasi

77000euro!! Bloc nou! Ap 2 cam modern, parcare, padurea aproape!!!
3
1

77000euro!!! Apartament 2 camere situat intr-un bloc dintr-un complex rezidential, intr- o zona linistita, in inima naturii si totodata la doar 9 minute de Facultatea de Agronomie si la 12 minute de Gradina Botanica din Copou!!! Imobilul dispune de: - centrala termica - tamplarie PVC - aer conditionat - ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Breazu, Iasi

Apartament 2 camere, ultramobilat, 52 mp, zona Visan
10

Apartament 2 camere, ultramobilat, 52 mp, zona Visan

BLITZ va propune un apartament cu 2 camere Semidecomandat, cu o suprafață generoasă de 52 mp, redefinește ideea de „acasă” prin spații bine gândite și finisaje moderne atent alese. Situat într-un imobil nou, finalizat în 2025, locuința oferă echilibrul perfect între eleganță și funcționalitate. Bucătăria ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere Prim #259;verii - Central
5
1

Apartament 3 camere Prim #259;verii - Central

VAcirc;NZARE Apartament 3 Camere Primaverii ndash; Central amp; Linistit | Etaj 2 4 | 2 Locuri Parcare Primarie Agentia Imobil.Ro va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Primaverii (proximitate: #536;coala Gimnaziala Otilia Cazimir; Facultatea de Mecanica; ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

primaverii, Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere Tătărași
8
3

Vând apartament 2 camere Tătărași

Vând apartament 2 camere Tătărași, decomandat, 46 mp sau schimb.

1848 EUR/m2 | 46 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Dacia
9
1

Apartament 2 camere Dacia

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | DACIA - ETAJ 1 | BLOC 1991 | 65 MP | 123.000 EUR Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model decomandat (Confort 1), situat intr-o zona linistita a cartierului Dacia. Proprietatea este pozitionata ideal, fiind ferita de zgomotul arterelor ...

1892 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, 83 mp, renovat total - zona Nicolina
13

Apartament 3 camere, 83 mp, renovat total - zona Nicolina

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Nicolina Pod, una dintre cele mai căutate zone din Iași, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit în anul 1988 și se remarcă ...

2701 EUR/m2 | 74 m2

Iasi, Iasi

79000euro!Apartament 2 camere, o statie de Palas!!!
5
1

79000euro!Apartament 2 camere, o statie de Palas!!!

Apartament cu 2 camere, situat în zona Cantemir, la doar câteva minute de mers pe jos de Palas Mall cu acces rapid către centrul orașului și toate punctele de interes. Poziționarea excelentă îmbină perfect confortul urban cu liniștea unei zone ferite de agitația traficului intens. ✅ Dotări și beneficii: • ...

1646 EUR/m2 | 48 m2

Iasi, Iasi

PF - 3 Camere - Frumoasa - Poitiers - Continental
10

PF - 3 Camere - Frumoasa - Poitiers - Continental

Vând apartament cu 3 camere, spațios și bine compartimentat. Locuința are o suprafață de 76 mp și este decomandată, fiind situată în zona Poitiers-Frumoasa, în imediata apropiere de Continental (Aumovio). Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 și dispune de o compartimentare practică: 3 camere, ...

1551 EUR/m2 | 76 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea