Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
4

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2176 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Persoană fizică  apart 2 camere 55.8mp zona  Piața Voievozilor
10
4

Persoană fizică apart 2 camere 55.8mp zona Piața Voievozilor

Persoană fizică: de vânzare apartament 2 Camere, 55.8mp, în inima orașului (zona Piaţa Voievozilor Alexandru cel Bun) *** Renovat PREMIUM *** bloc fără risc seismic, disponibil pentru mutare imediată, intabulare făcută, acte pregătite pentru vânzare. Nu a fost locuit după renovare. Totul este absolut ...

285 EUR/m2 | 474 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Promovat
Vand garsonieră confort 3
6
3

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Podu Ros
10
3

Apartament Podu Ros

Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Baza 3, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Apartament de vanzare
10
1

Apartament de vanzare

APARTAMENT in zona VISANI DEAL, IASI, CU 4 CAMERE, 92 MP, SI CU 2 LOCURI DE PARCARE. AN CONSTRUCITIE 2013

1304 EUR/m2 | 92 m2

Visan, Iasi

3 camere galata
5

3 camere galata

=Apartament cu 3 camere open space,et 4 5 cu lift, bloc 2026, complet finisat, CT proprie, încălzire în pardoseală, situat in cartierul rezidential Lapis Galata. Preț: 119 000 euro Tel. -Dana

1983 EUR/m2 | 60 m2

Galata, Iasi, Iasi

apartament cu doua camere
5
1

apartament cu doua camere

Proprietar Apartament cu doua camere Se vinde partial mobilat Constructie noua 2018 Loc de parcare si boxa

1950 EUR/m2 | 40 m2

Valea Adanca, Iasi

Apartament Popas pacurari
5
1

Apartament Popas pacurari

Apartament langa cofetaria La Rosa se urca pe la.popas pacurari an 2020 ,2 camere decomandat ,balcon închis, aer conditionat, boxa ,loc de parcare 54mp ,parter înalt ,se vinde mobilat si utilat

1843 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
6

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament open space, 2 camere, 2 dressinguri, în Rediu,vis a vis de restaurantul Casablanca, parter, bloc construit în 2018, 65 mp utili + 22 mp curte incluzând și o magazie de cca 5 mp,ambele intabulate,total 87 mp, parțial mobilat ,loc parcare, foarte frumos și spațios,în perfecta stare, nu ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Rediu, Iasi

Oportunitate de afacere !
1
12

Oportunitate de afacere !

Se ofera spre vanzare in oras Iasi,apartament cu 3 camere,decomandat,str.Strap.Silvestru.Apartamentul este situat la etajul 1,fiind primul apartament din bloc(la parter nu sunt apartamente)Dispune de 2 ba,2 balcoaneeste orientat catre strada,acest lucru favorizand schimbarea destinatie,din spatiu de ...

2257 EUR/m2 | 70 m2

Gara, Iasi, Iasi

Aprtament 4 camere  Galata  Vedere panoramica Spatios  Parcare
5
1

Aprtament 4 camere Galata Vedere panoramica Spatios Parcare

Pesoana fizică vinde apartament cu 4 camere, situat în zona Galata- o zonă liniștită, ideal pentru o familie, cu o priveliște panoramică deosebită asupra orașului. Apartamentul este spațios, bine compartimentat și oferă un confort excelent pentru locuire. Compartmentare: - living generos cu acces la ...

1702 EUR/m2 | 84 m2

Centru, Iasi, Iasi

Ap 2 camere +boxa Canta Pacurari
6
8

Ap 2 camere +boxa Canta Pacurari

Apartament 2 camere Canta-Pacurari. Complet mobilat si utilat tot confortul. Balcon închis cu termopan. Boxa 10 mp cu acte in regula. Pret neg: 80 000 euro ușor negociabil Detalii la:

1778 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

3 camere Tatarasi
6
16

3 camere Tatarasi

Persoana fizica , vând ap. 3 camere , SD, 47mp, et.2 din 4, complet renovat, izolat termic, Ac nou, Ct nouă, ușa intrare nouă, în apropierea stațiilor CTP - punct de reper Piața Chirilă , ideal pentru investiție, se vinde mobilat. Fara risc seismic, se acceptă credit!

1913 EUR/m2 | 47 m2

Tătărași Nord, Iasi, Iasi

Vând garsonieră Tatarasi Iași  69 mii euro negociabil 4

Vând garsonieră Tatarasi Iași 69 mii euro negociabil

Garsonieră mobilată la etaj unu Tatarasi cu centrală termică proprie arată ca în poze este îmbrăcată cu polistiren de 10 exterior și interior cu polistiren extrudat de 2 instalație pe cupru călduroasă instalație sanitară separată suprafață de 33 m pătrați văruită recent cu foarte mari îmbunătățiri ...

2091 EUR/m2 | 33 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vânzare zonă Frumoasă, Iasi
7

Apartament de vânzare zonă Frumoasă, Iasi

Acest apartament cu 2 camere este situat la parter, are o suprafață de 52 mp, balcon extins și beci propriu, complet utilat. Este situat in Iași, pe stradelă Cetatuia. Preț ușor negociabil. Se vinde complet utilat.

2269 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Cameră de cămin cu baie
8
1

Cameră de cămin cu baie

Se oferă spre vânzare garsonieră într-un bloc curat, zona Mihail Sturza, suprafață 16 mp. Mobilată și utilată complet: canapea extensibila, dulap, mobila bucatarie, televizor LCD, plita inductie, hota, masina de spalat, frigider, aer condiționat. Tâmplărie PVC cu termopan, baie proprie,etaj 4. Prețul ...

1844 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Apartament Pașcani 64000
8
1

Apartament Pașcani 64000

Pentru mai multe detalii lăsați un nr. de telefon și vă contactez eu . Se vinde un apartament cu 3 camere , situat pe Strada Moldovei, nr 11, T9 et. 8 ap 41 cu o suprafata totala de 49,7 mp inclusiv balcon ce ofera o priveliste frumoasa de la etajul 8 , racoros pe perioada verii si calduros pe perioada ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Pascani, Iasi

Apartament 2 camere, 40 mp, Aleea Pacurari
9

Apartament 2 camere, 40 mp, Aleea Pacurari

Persoana fizica, vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat pe Aleea Păcurari,cu accesul rapid către centru, universități, zone culturale și parcuri. Locuința se află la etajul 4 și are 40 mp utili, oferind un spațiu luminos. Apartamentul este compartimentat astfel: living, dormitor, bucătărie ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Camera de camin
10
1

Camera de camin

Vă propunem spre vânzare o garsonieră cu suprafața de 17 mp, situată la etajul 4 al unui bloc fără risc seismic, situat în zona Jumbo, la 1 km de Palas Mall, Iulius Mall și centrul orasului. Imobilul se vinde complet mobilat conform fotografiilor și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -ușă ...

367 EUR/m2 | 17 m2

Jumbo, Iasi, Iasi

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea