Promovat
Vand garsonieră confort 3
10
2

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere, Alexandru cel Bun, etaj intermediar, vedere bulevard, mobilat și utilat
4
1

Persoană fizică vând apartament cu 3 camere decomandat, situat în cartierul Alexandru cel Bun, poziționat la etaj intermediar, cu vedere atât către bulevard, cât și în spatele blocului. Apartamentul este luminos, bine compartimentat și se vinde mobilat și utilat, exact ca în fotografii. Suprafață utilă ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pacurari-Rediu apartament 2 camere, cu gradina proprie, bloc nou
9
37

Apartament de 2 camere, parter cu iesire in gradina proprie, în zona Păcurari - Rediu, amplasat în cadrul unui bloc nou dat în exploatare în 2024. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 45mp și este format din: - living + bucătărie, - dormitor, - baie. În plus, apartamentul beneficiază de: - ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

P.F.vand apartament 3 camere mobilat si utilat Alexandru Mușatini iasi
4
16

Persoana fizica vând apartament 3 camere mobilat și utilat semidecomandat priveliște deosebita Mușatini 8 Iași Alexandru langa piata semi mobilat preț 92000 euro.

1769 EUR/m2 | 52 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
17

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 60000 euro Lunca Cetatuii, IASI, TVA 21% inclus
10
32

Apartament 2 camere 40 mp 60000 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Preț _60000 euro cash integral 62000 ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%25252bCetatuii, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
3

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1480 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent,negociabil
4
5

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent,negociabil

Apartament parter,ne decomandat,izolat exterior,geam la baie,încălzire prin centrala pe gaz,are și un balcon cu ușa la dormitor,un spațiu verde generos în fața apartamentului. Ideal pentru persoane în vârstă sau pentru închiriat. Disponibil imediat,nu se cere termen de hábitat ie. Necesita renovare

1460 EUR/m2 | 50 m2

Alexandru+cel+Bun, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent -negociabil
4
7

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent -negociabil

Apartament 2 camere Alexandru cel Bun,parter,izolat exterior,geamuri termopan,centrala pe gaz,geam la baie,. Un balcon de 10 mp care poate fi renovat ca și camera . Se bucura de un spatiu verde generos in fata ,ideal pentru persoane in varsta sau pentru inchiriat. Aproape de mijloace de transport ,piața ...

1460 EUR/m2 | 50 m2

Iasi, Iasi

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

Podu Ros CAMERA de camin 10MP
12
2

Podu Ros CAMERA de camin 10MP

Cameră de cămin în spatele magazinului Jumbo, cu următoarele detalii: Suprafață: 11 m Etaj: 3 Dotări: Gresie pe jos, ușă metalică, geam termopan (pe mijloc). Utilități: Racordată la apă și curent în cameră. Toaleta: , posibilitate de baie baie în cameră . Situată în zona comună. Distanță: La doar ...

1245 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Garsoniera -   Galata parter cu Centrala
5
3

Garsoniera - Galata parter cu Centrala

-GARSONIERĂ DE VÂNZARE, GALATA - Descriere: - 18 m - Parter în bloc de apartamente - Centrală termică proprie - Baie cu cadă - Liberă pentru mutare imediată - Zonă: - Foarte aproape de LIDL Galata - La 2 min de magazine și supermarket - Stații de autobuz în imediata apropiere - Zonă liniștită, ...

2083 EUR/m2 | 18 m2

Galata, Iasi, Iasi

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata
7
3

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata

AGE IMOB TEL0731950450 Podu Ros magazin jambo, garsoniera 17 mp etaj intermediar ,mobilata, utilata, curata, libera, posibilitate de baie in camera,pret 25500 euro

1471 EUR/m2 | 17 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași
1

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași

c.u.m.p.argarsonieră sau cameră de cămin în Iași, achităm întrețineri, rezolvăm litigii cu băncile sau cu persoane fizice telefon 0731 950 450

1529 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, ultracentral  iasi   strada garii
7

GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, ultracentral iasi strada garii

GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, ZONA GARA MARE - Descriere: - 16 m , parter - Posibilitate balcon grădină cu copaci și multă verdeață - Baie cu cadă - Liberă pentru mutare imediată - Pozitie centrală: 2 km de Piața Unirii - Acces facil la mijloace de transport (Gara Codreanu, tramvai, autobuze) - La 10 minute ...

2653 EUR/m2 | 15 m2

Gara, Iasi, Iasi

Podu  Ros - in spate la JAMBO - camera de camin 11 mp
6
1

Podu Ros - in spate la JAMBO - camera de camin 11 mp

AGEIMOB TEL- 0731950450 PODU ROS IN spate laMAGAZIN JAMBO, CAMERA DE CAMIN 11MP etaj 3 din 4 libera, mutare imediata, ,racordata lautilitati, pe mijloc, pret 1600 euro

1409 EUR/m2 | 11 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

cameră de cămin 17 m  cu baie cu
4
2

cameră de cămin 17 m cu baie cu

podul Roșu în spate la magazinul jumbo , cameră de cămin 17 m, etaj intermediar liberă,, imediat preț 25000 ,

1471 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

       ID 970 - - GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, PODU Rosu  -intrare de la Bld Nicolae iorga
5
2

ID 970 - - GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, PODU Rosu -intrare de la Bld Nicolae iorga

GARSONIÉRĂ DE VÂNZARE, PODU ROȘU - Descriere: - 17 m , etaj intermediar - Liberă și curată - Pozitie excelentă: Bvd. Nicolae Iorga, aproape de Piața Nicolina - 1.000 m de Palas Mall - Ideală pentru investiții: se închiriază cu 250-300 lună - Preț: 36.000 - Contact: AG Imobiliare, 0731 950 450

2118 EUR/m2 | 17 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Camera de camin 10 mp,Podu Ros     MAG JAMBO
3
3

Camera de camin 10 mp,Podu Ros MAG JAMBO

AGE IMOOB TEL O731950450 Podu Ros,in spate la Magazinul JAMBO,CAMERA DE CAMIN 10 MP,ETAJ 3DIN 4 ,PEMIJLOC LIBERA, MUTARE IMEDIATA,PRET 13900 euro

1390 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

CAMERĂ DE CĂMIN DE VÂNZARE, Granit- baie  cu cheie -doar a camerei
4
3

CAMERĂ DE CĂMIN DE VÂNZARE, Granit- baie cu cheie -doar a camerei

CAMERĂ DE CĂMIN DE VÂNZARE, GRANIT - ȘTURZA - Descriere: - 17 m - Etaj intermediar - Baie proprie cu cheie, în zona comună - O folosește doar proprietarul - Liberă pentru mutare imediată - Zonă: - Aproape de mijloace de transport - În apropiere de școli și grădinițe - La câțiva pași de magazine ...

280 EUR/m2 | 17 m2

Granit, Iasi, Iasi

Garsoniera de vanzare, PODU ROȘ
4
2

Garsoniera de vanzare, PODU ROȘ

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, PODU ROȘ - Descriere: - Etajul 2 din 4 - Suprafață utilă: 20 m - Semidecomandată - Baie și bucătărie decomandate - Recent renovată - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - În spate la magazinul Jumbo - Oportunitate: - Ideală pentru investiție - Se închiriază cu ...

2024 EUR/m2 | 21 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Salvează căutarea