Promovat
Apartament 2 camere | Decomandat | Metrou Berceni | Mobilat si utilat
19

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruintei, într-un imobil nou, finalizat în anul 2021. Proprietatea este amplasată la etajul 5 din 6 cu lift, oferind o compartimentare decomandata, eficientă și bine luminată natural. Suprafața ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsonieră cochetă mobilată și utilată complet Str Rezervelor Militari Residence
16
4

Vă propunem spre vânzare o garsonieră cochetă și spațioasă, mobilată și utilată complet, situată pe Strada Rezervelor, Militari Residence. Garsoniera are 30 de mp, este la etajul 6 din 7 și se află într-o zonă liniștită, părculețul fiind la 2 minute, de asemnea este aproape de Militari Shopping Center, ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Fundeni- Dobroesti
6

Vanzare apartament 2 camere Fundeni- Dobroesti

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Fundeni- Dobroesti. Apartametul este la parter înalt (la demisol sunt apartamente) are centrala proprie schimbata in 2023 foarte putin folosita, aer conditionat, electrocasnice 2023 foarte putin folosite. bucatarie ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Garsoniera în bloc nou finalizat, lift, loc parcare, metrou Dimitrie Leonida la doar 5 minute
5

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și accesului facil către punctele de interes din ...

2000 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat
10

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in exclusivitate , un apartament de 2 camere decomandat in Popesti-Leordeni . Locatie : Strada Solstitiului , nr 2 Suprafata utila :45 mp Etaj : demisol 5 An constructie : 2014 Mobilat- utilat complet. Pret : 61.900 euro Detalii suplimetare si ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Mobilat si utilat  Parcare  Metrou berceni 15-20min
12

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Parcare Metrou berceni 15-20min

Apartament 3 camere, mobilat si utilat ndash; Strada Solstitiului la doar 15 -20min de Metrou Berceni Detalii principale: bull; Suprafata utila: 67,26 mp bull; Etaj: 4 4 bull; Bloc construit in 2014 bull; 3 camere, 2 bai, 2 balcoane inchise bull; Loc de parcare in ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat utilat cu parcare subterana - Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni
7

Apartament 2 camere tip studio de vanzare Localizare: Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni Bloc nou, modern Suprafata utila: 45,4 mp Situat la etajul 3 din 4 Bloc dotat cu lift Centrala termica proprie ndash; eficienta si confort Compartimentare moderna, luminoasa ...

2044 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 50.65 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1329 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii
18

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii

Apartament 3 camere cu suprafata generoasa de 101.4 mp Compartimentare moderna cu 2 bai Situat intr-un imobil prevazut cu lift Spatii ample, luminoase si bine organizate Se vinde mobilat si utilat Fotoliul galben, scaunul de birou si biroul din dormitor nu sunt incluse Loc de parcare inchiriat ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat
17
1

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere open space ndash; 5 minute de Metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, compartimentare open space, situat la etajul 5, din 5, la doar 5 minute de statia de metrou din zona Berceni. Suprafata: 66 mp Compartimentare: open space (living ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STudio spa #539;ios 45 mp – etaj 1, bloc nou, aproape de metrou
14

De vanzare Studio 45 mp ndash; aproape de metrou,Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere + gradina { Strada Biruintei }
16

Apartament 2 camere + gradina { Strada Biruintei }

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!
8

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision!! in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei
16

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Drumul Fermei, in apropierea Campusului Scolar, intr-un bloc tip vila construit in anul 2010. Locuinta are o suprafata utila de 82 mp, este amplasata la etajul 1 din 2 si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1645 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere - decomandat | Mobilat si Utilat
12

Apartament cu 2 camere - decomandat | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 15 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Acesta se afla la etajul 2 intr-un imobil cu 3 etaje fara lift, finalizat in anul 2022 . Dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp . Se vinde mobilat si utilat cu exceptia tablourilor ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Deco Residence | Metrou Berceni - 2 camere decomandat mobilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal ...

2164 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 camere decomandat cu gradina
14

2 camere decomandat cu gradina

Apartament 2 camere decomandat, modern, mobilat cu bun gust, situat in Popesti Leordeni, strada Biruintei, in apropiere de de toate punctele de interes ale zonei: Campus scolar, parc, gradinite, metrou, STV. Suprafata 53.3 mp plus gradina 50 mp cadastrata An constructie 2022 Etaj Parter Se vinde ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare apartament 2 camere – etaj 1 7, bloc modern cu 2 lifturi
20

De vanzare apartament 2 camere ndash; etaj 1 7, bloc modern cu 2 lifturi Apartament situat la etajul 1 din 7, intr-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata utila de 45 mp, compartimentare eficienta si finisaje de calitate. Incalzire in pardoseala, pentru un confort termic ridicat. ...

1978 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ap.tip studio,mobilat\utilat,parcare subterana.Super pret !!
20

Sa aveti o zi minunata,care sper sa incepa odata cu citirea acestei oferte!!! Va prezint un apartament tip studio,bine amplasat,se poate ajunge pietonal la metrou Berceni,etaj intermediar,lift. Finisaje premium,este mobilat si utilat modern,inclusiv electrocasnice,totul este nou si de calitate. Se ...

1780 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Premium mobilat utilat
8

Apartament 3 camere Premium mobilat utilat

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei - Studio - Finalizat
8

Biruintei - Studio - Finalizat

Studio de vanzare ndash; 89.000 euro; Studio modern, situat la etajul 1 din 7, intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea este eficient compartimentata, oferind un spatiu luminos si functional, ideal pentru locuit sau investitie. Beneficiaza de acces facil, lift si vecinatate linistita. Pozitionare ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

14

Studio 45 mp ndash; aproape de metrou Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne * fara parcare Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea